Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 51
Like Tree13Одобрявам

LeTV 1S ревю

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #31

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Телефоните дори тези купени от европейски склад ходят за ремонт само до Китай. Плащаш си разходите по транспорта до там. Те ти го връщат за тяхна сметка. Неприятното е, че ремонтирания телефон ще дойде от Китай, с което има опасност да си платиш налозите като за внос от страна извън EU. Разбира се може и да минеш метър, но риска си е за твоя сметка. Два месеца е прекалено оптимистичен срок освен ако не се касае за бърза замяна ( replacement )

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    229
    #32

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Колегата си купи този телефон и го видях на живо.Той имаше неблагоразумието да остави батерията да падне до 0% и телефона умря.Не иска да тръгне.Бе разглобен с цел да се подаде външно напрежение за възбуждане на батерията ,но без успех.Поръча нова батерия от Китай и като дойде ще видим какво ще се случи.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #33

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Цитат Първоначално публикувано от naydenov69 Виж публикацията
    Колегата си купи този телефон и го видях на живо.Той имаше неблагоразумието да остави батерията да падне до 0% и телефона умря.Не иска да тръгне.Бе разглобен с цел да се подаде външно напрежение за възбуждане на батерията ,но без успех.Поръча нова батерия от Китай и като дойде ще видим какво ще се случи.
    Хъх???
    Какво значи неблагоразумието?
    Поне 3 пъти досега ми е падала изцяло батерията. И не схващам - защо се разглабя телефона вместо да се върне за гаранционен ремонт?
    Въобще... как точно се разглабя този модел извън специализиран сервиз, убеден ли си, че говориш точно за него, би било интересно да видим снимки на карантията.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    229
    #34

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Точно за този телефон става дума.Разглобен е в специализиран сервиз.Колегата е чел в руски форуми,че батерията като падне под определено ниво електрониката/контролер или каквото и да е/ не може да разреши започване на заряд.Братушките пишели,че трябва да се подаде напрежение от външен източник към батерията.Нещо не се е получило.Снимки на разглобеният телефон е почти невъзможно да дам,тъй като телефона сега се намира в сервиз.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #35

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Аз нямам проблеми с падането на батерията и ми звучи странно да има.
    След като е разглобен телефона... да бяха пробвали в сервиза с друга батерия тръгва ли, все ще могат да го захранят преди да поръчват точно такава от Китай.
    Ако тръгва... не разбирам дилемата - батерията е прецакана ли, не може да се зареди на външно зарядно, че се поръчва нова?

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    229
    #36

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Излязох отпуска и не съм се чувал с колегата.Като се върна на работа ще разбера как са нещата.

  8.  
     
  9. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #37

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Два сайта са пуснали официално в продажба въпросния телефон. Освен, че има разлика от 50-60 лв в цената(за 16гб версия) предлагат и 2 години гаранция. Предполагам, че ако се случи нещо гаранцията ще я поемат самите те понеже Китайците предлагат 1 година.
    ruuni9 одобрява това.

  10. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #38

    Отговор: LeTV 1S ревю

    За България ли става въпрос? И кои са сайтовете?

  11. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #39

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Да, за България става дума. Ще ти ги пратя на лични да не е в нарупение на правилата.
    ruuni9 одобрява това.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #40

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Хъх, защо да е нарушение на правила - пускай ги, за всички ще е полезно.
    Това е супер новина, дано са от читавите търговци, защото този тип, листнати в пазарувай и мобилбългария, които продават уж евтино ама уж без ддс и документ са... за мен честно казано по-зле от китайски магазин и гаранция от тях трудно може да се очаква.
    ruuni9 одобрява това.

  13. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #41
    Става въпрос за БросБг и 359мобил, но мисля, че 359 ги вземат от Брос, но са на една цена опоне 16гб версия е 409 лв.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #42

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Хм... колеги... днес си поиграх със Samsung galaxy S7 Edge и много ми хареса.
    Като че ли.... ще си купувам скоро.
    Така че, LeTV-то остава без употреба.
    Смартфонът наистина е прекрасен за парите си - ако някой смята да купува - бих му продал моя за 400лв.
    купуван е от GearBest точно преди месец, 32GB версия е.

    бонусът е, че няма да се занимавате с фирмуери и префлашване - всичко е направено - хубав, чист фирмуер и активирани 900MHz 3G.
    Ако имате интерес - драснете в отделната тема за продажба, която съм пуснал.

    Съжалявам, не е мястото тук за подобни обяви, но мисля, че можем да сме си от взаимен интерес.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #43

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Е, как така 400???? Ако си добър човек, а не търгаш ми го пращай за 250?

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #44

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Е, как така 400???? Ако си добър човек, а не търгаш ми го пращай за 250?
    Не ти схванах шегата с търгаша. Предлагам смартфона за цената, която съм платил за него.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #45

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Въпреки че не харесвам телефони Самсунг, определено са направили телефон, който е близко до перфекционизма. Виждам, че и ти останал с това впечатление.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Xiaomi Redmi Note 2 ревю
    От FearMe във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 34
    Последно: 17-03-16, 21:10
  2. USB мониторите - ревю AOC e2251Fwu
    От kod във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 04-07-12, 12:08
  3. ревю на sony KDL 37 EX 521
    От vilaanizd във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-03-12, 01:36
  4. Ревю на DivX PHILIPS DVP3010
    От Panzer във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 27
    Последно: 30-01-06, 22:31
  5. Ревю на R9500/9700
    От chavv във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-02, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе