Страница 5 от 13 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 188
Like Tree35Одобрявам

iPhone

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    23
    #61

    Отговор: iPhone

    Дилемата е дали 64 ще е малко, понеже е ясно, че 256 ще са ми много... Но при положение, че паметта ще е главно за снимки оставам с впечатлението, че 64-ката ще ми върши пълноценна работа.
    В момента ползвам Galaxy S6 с 64GB и имам около 1800 снимки, няколко клипа и още незначителни неща. Към момента имам 22GB свободно пространство... Но и операционната система е друга...

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #62

    Отговор: iPhone

    Жената на нейният iPhone XS 64GB има към 1100 снимки и заетата и памет е около 30 гигабайта (въпреки многото ненужни приложения които си е инсталирала). Щом имаш дилема дали 64 гиги ще ти стигнат, инвестирай още малко и вземи с повече памет телефон.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    гр.София
    Мнения
    219
    #63

    Отговор: iPhone

    Ами, аз съм с iPhone XS 64GB.Качвам всичко в Google Photos, като видеата си ъплоудвам в Google Drive, за да си запазя качеството.Естествено си плащам за по голямо облачно пространство.Не виждам смисъл да пазя всичко на телефона.Имам 38 GB в момента свободни. Не съм се ограничавал за нищо.Така стоят нещата при мен.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    23
    #64

    Отговор: iPhone

    Здравейте отново. Взех въпросното устройство...
    Сега имам следния проблем, при споделяне на някакво изображение (най-често снимка направена от камерата) във Фейсбук ми изписва че връзката не е добра или нещо подобно и самото постване не може да се осъществи. Без значение дали е с мобилен интернет или Wi-Fi, след около 10 опита се получава успешно. Положението е еднакво и при двата вида интернет. Някой може ли да ме посъветва нещо ?

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,429
    #65

    Отговор: iPhone




  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #66

    Отговор: iPhone

    Мдам, и тази година ще е още от същото. После се чудят защо масово (без американците) мигрират към Андроид.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #67

    Отговор: iPhone

    Това ако е истинско е ужасяващо грозно!
    Още по-лошото е, че камара "китайци" ще напускат модели с подобни извращения и ужаса ще е повсеместен както с ноча ...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #68

    Отговор: iPhone

    Преди малко Apple представи iPhone 11 и iPhone 11 Pro, iPhone 11 ProMax.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    53
    #69
    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Мдам, и тази година ще е още от същото. После се чудят защо масово (без американците) мигрират към Андроид.
    Не "мигрират" американците защото са качествени телефони и там цените не са това което са . Пример връщаш стария и новия ти излиза с 200$ надолу , ако вземеш 2 ти излизат по 600$ , при 10$/час надница не е болка за умиране .
    Pipoko одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,429
    #70

    Отговор: iPhone


  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,429
    #71

    Отговор: iPhone

    Смартфоните на Apple са в много отношения уникални. Те използват операционна система, която не е достъпна за други устройства, едночипови системи, които има само Apple, както и много други оригинални хардуерни и софтуерни решения.

    И почти всяка година в iPhone има все повече оригинални микропроцесори, контролери и други чипове.

    Новото поколение на iPhone 11 има поне един нов чип - U1. Именно той е отговорен за поддръжката на смартфона за предаване на данни във формата на ултра широколентова комуникация (UWB). Въпреки че това е безполезна технология за новия iPhone, се очаква по-късно Apple да вгради UWB и други устройства, което ще разшири възможностите на Find My.

    Когато iFixit разглобиха iPhone 11 Pro Max, те намериха чипа U1, което предполага, че е лицензирано копие на Decawave Ultra Wideband DW1000, първият в света UWB трансивър. Оказа се обаче, че не е така.

    Специалистите на IFixit изучиха по-внимателно U1 и бяха убедени, че това е оригинална разработка на Apple, въпреки че е съвместима с продуктите на Decawave.

    Така смартфоните на Apple са се сдобили с още едно оригинално хардуерно решение, което липсва при конкурентите.

    https://www.ifixit.com/News/inside-t...deband-u1-chip

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,429
    #72

    Отговор: iPhone

    Руснаците от Caviar пускат луксозен iPhone 11 Pro, направен по поръчка в (много) ограничена серия.

    Специализирайки се в луксозно персонализиране на iPhone , руската компания Caviar се завръща с колекция iPhone 11 Pro Superior, която почита някои гении в областта на технологията, музиката и спорта, а именно: Стив Джобс, Бийтълс, Мохамед Али и Джо Фрейзър.

    На почит към Стив Джобс
    Първият модел в чест на Стив Джобс е направен в само 9 копия, с дизайн напомнящ на първия iPhone, титаниево темперирано черно и сиво. Черешката върху тортата, вътре в логото на "ябълката", е истински фрагмент от известния водолазен костюм, носен от създателя на Apple. Ориентировъчна цена от 5 680 евро.
    https://caviar.global/caviar-iphone-...superior-jobs/

    В почит към Бийтълс
    Вторият модел празнува Бийтълс и е направен само в едно копие. Той е съставен от титан с 18-каратов златен надпис и в центъра мотив от винилови плочи с реални фрагменти от костюмите, носени от артистите на групата: Джон, Пол, Ринго и Джордж. Ориентировъчна цена от 10 120 евро.
    https://caviar.global/caviar-iphone-...r-the-beatles/

    В памет на Мохамед Али и Джо Фрейзър
    Накрая последният модел отличава двамата боксьори Мохамед Али и Джо Фрейзър в закален почернен калъф от титан. Зад повърхността са разположени фрагменти от екипировка, носена от двамата бойци по време на легендарния им сблъсък. Направен в три копия, този iPhone се предлага на цена от 10 830 евро.
    https://caviar.global/caviar-iphone-.../?currency=EUR
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 20-10-19 в 19:15.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #73

    Отговор: iPhone

    Най после : https://www.olx.bg/ad/otlyuchvam-icl...tml#66c1fd471c едно дете от Ромската махала на Видин прави невъзможното ...на тротоара, под дъжда и за минути

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #74

    Отговор: iPhone

    Премахването на iCloud заключване вече не е невъзможно.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #75

    Отговор: iPhone

    Така ли !? Ззащо тогава гледам в Продавалника ги продават седмици и осмици за по 150 / 200 лева ? Дай линк на лично на човек който ги отключва, че на тоя пишлигар нещо му нямам доверие

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 13 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. iphone 5SE
    От fXOrange във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 28
    Последно: 07-02-16, 22:28
  2. iPhone 6
    От hristoslav2 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 14-02-14, 14:43
  3. iphone 4S
    От maroon във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 21-12-11, 09:00
  4. Продавам iPhone 2G 8GB
    От vla във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-11, 13:04
  5. iPhone 3G
    От Bvlgari във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 18-09-08, 22:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе