Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 65 от общо 65
Like Tree18Одобрявам

iPhone

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я

Отговор: iPhone

2.  
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен

Цитат Първоначално публикувано от preparatos Виж публикацията
    Скъпи са, да . А и след година-две вече няма да са модерни..... Още малко време и живот и здраве, ще трябва да минаваме на сгъваемите дисплеи...
    Да не би като мен да чакаш загадъчния Surface Phone (Andromeda) на Microsoft?
    preparatos одобрява това.

4. Member
    Тук е от
    May 2012

Мисля, че ще бъде интересно предложение на МС.... Още малко и иде...
    podredko одобрява това.

5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009

Цитат Първоначално публикувано от preparatos Виж публикацията
    Всяка младеж иска да е модерна в крак с времето. Вече до колко е др. въпрос. Смятам, знаете, че опира според чергата....

По вашто младежо време, предполагам е имало други забави - комсомолски песни и марш....

Емиле, Кирина 980, също е по 7нанометрова технология...Къде го пропускаш него Обаче с тия ночове, за мен се обезсмисля всичко под капака…..
    И к'о сега? Ние със над 7 нм технология на процесора вече сме "дедовци" щото не сме в час.

И аз си купих преди 2 седмици телефон.

Дълго се колебаех, след като преди 8-9 години аз бях първият в този форум с "китаец" Privileg.

Сега се чудих сравнявах, чудих се за новият Ксиаоми Ми А2 64/4 Памет/Рам и 20+12 задни камери 20 мп камера за селфи.Има го за около 429 лева в Бг на няколко места го предлагат.

И си купих Моторола G5s Plus .

Оказа се че на Ксиомито камерите всъщност са 12+5мп, като 5 мегапиксела се учетворяват софтуерно.А няколко англоезични сайта имаше снимки които при снимано в здрач бяха много зле.При малко светлина без светкавица също.В парк/гора само със светкавица без друга изкуствена светлина също много зле.

Коментарите бяха, че са "не знаят какво да си мислят" и "се чувстват странно"...

Оказа се че телефона сам избира коя камера да използва, като ако изборът не е добър и има много дефекти/артефакти по снимката то "20 мегапикселовата камера" на практика снима с 5 мегапиксела, изображението преминава веднага софтуерна обработка и ... дефектите се учетворяват ...

На светлина снима много добри снимки.

А телефон + свестна камера си е голям плюс - освен телефона позлваш и камерата му и то веднафа без каквато и да е подготовка и "салтанати", позлваш интернет, скайп, месинджър, вайбър ... и ако си на почивка с тези последните 3 почивката ти заминава на кино...Особено с вайбъра ...Не знаех, че е толкова досаден и дори го изключвам и пак си цъка и ми пуска съобщенията :lol

Ма му намерих цаката и на него...А и като обърна телефона обратно "по лице" спира да ми звъни и прекратява всякакви комуникации с мен и звънежи

6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia

Как нацапахте темата с глупости, не е истина просто!
    podredko одобрява това.

7.  
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

1. iphone 5SE
    От fXOrange във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 28
    Последно: 07-02-16, 22:28
  2. iPhone 6
    От hristoslav2 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 14-02-14, 14:43
  3. iphone 4S
    От maroon във форум Коментирай новина
    Последно: 21-12-11, 09:00
  4. Продавам iPhone 2G 8GB
    От vla във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-11, 13:04
  5. iPhone 3G
    От Bvlgari във форум Технологии
    Последно: 18-09-08, 22:42
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе