Резултати от 1 до 9 от общо 9

Издръжлив и надежден телефон за възрастен човек

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #1

    Lightbulb Издръжлив и надежден телефон за възрастен човек

    Търсим телефон на дядото и ни трябва нещо по-опростено и здраво. Главната цел е телефон, който е здрав и при изпускане няма да се счупи толкова бързо.. Батерията също е приоритет, нужно е да издръжа поне няколко дни, че няма навик да си я следи и забравя. Бюджета ни не е много голям, нещо до 100лв, примерно.. Хайде, очаквам вашите предложения

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    5
    #2

    Отговор: Издръжлив и надежден телефон за възрастен човек


  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #3

    Отговор: Издръжлив и надежден телефон за възрастен човек

    HAMMER 3 от ТЕХНОПОЛИС или друг магазин.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #4

    Отговор: Издръжлив и надежден телефон за възрастен човек

    Nokia 105 струва около 50.лв. Цял месец издържа без зареждане.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #5

    Отговор: Издръжлив и надежден телефон за възрастен човек

    Очаквам всеки момент включване от 220voltov или .ostrich. да споделят сайт. Да не е пък perumen новият от схемата и той вече е споделил...
    3Di ти вече веднъж "изпуска телефон, гонейки автобус" и търсеше "съвет за сервиз". После "лозарски ножици търсеше за баща си", сега "телефон за дядото". Имаше "подтикване за макскар първо маслата, а после авточастите". Участваше и в сценките за ERP и CRM софтуерите и Балкан"строй" споделянето и "мерси приятел".
    Работата си е работа, нали така.
    Този пост е редактиран от VanDan; 02-05-18 в 20:06.

  7. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #6

    Отговор: Издръжлив и надежден телефон за възрастен човек

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Очаквам всеки момент включване от 220voltov или .ostrich. да споделят сайт. Да не е пък perumen новият от схемата и той вече е споделил...
    3Di ти вече веднъж "изпуска телефон, гонейки автобус" и търсеше "съвет за сервиз". После "лозарски ножици търсеше за баща си", сега "телефон за дядото". Имаше "подтикване за макскар първо маслата, а после авточастите". Участваше и в сценките за ERP и CRM софтуерите и Балкан"строй" споделянето и "мерси приятел".
    Работата си е работа, нали така.
    Форума е да си помагаме, нали така? Да допълня към темата ми, че търся също телефона да е със силен звук при звънене.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от perumen Виж публикацията
    Приятел, тоя телефон изобщо не ми изглежда издръжлив и надежден хаха..

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #7

    Отговор: Издръжлив и надежден телефон за възрастен човек

    "Помагате" си вие в службата. Поне 5-6 теми с еднотипен сценарий имате с горните двама изброени с подаване на еднотипен въпрос-молба от един и съответно включване от друг с линк към сайт, който се рекламира. В една от темите за CRM съм извадил точно цитатите с въпросите и "помощта".

  10. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #8

    Отговор: Издръжлив и надежден телефон за възрастен човек

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    "Помагате" си вие в службата. Поне 5-6 теми с еднотипен сценарий имате с горните двама изброени с подаване на еднотипен въпрос-молба от един и съответно включване от друг с линк към сайт, който се рекламира. В една от темите за CRM съм извадил точно цитатите с въпросите и "помощта".
    Виж, объркал си ме.. Съвсем нормално зададох въпроса и наистина се надявах да получа добри отговори, но явно ще се наложи да спра активноста си тук отново.. От 2001г. съм тук, но май краят ще настъпи окончателно.. Дори аз се учудих, че някой с 2 мнения ми изпраща само линк..

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #9

    Отговор: Издръжлив и надежден телефон за възрастен човек

    Аз не виждам някъде да съм писал да не участвате във форума. Но предполагам сте наясно, че с вас и без вас, с мен и без мен, форумът няма да "западне". Няма нужда от подобен заплашителен намек, че ще "спрете активност". Има си достатъчно хора, които да помагат с нещо по много въпроси.
    Един любопитен въпрос, на който не е длъжно да отговорите - жена ли сте или мъж. Аз съм сигурен, че в предното ви участие в този форум сте жена на 100%. Има предостатъчно постове от преди, в които пишете за себе си и ви отговарят в женски род, дори и лични снимки от една форумна сбирка имаше постнати:
    Цитат Първоначално публикувано от 3Di Виж публикацията
    Доктор 3Di, която също работи в екипа, има 10 пациента, които ядат бой редовно.
    Цитат Първоначално публикувано от 3Di Виж публикацията
    Не бих си правилА тоя труд, ама все пак спомнете си що народ обучахте относно писането на кирилица
    Цитат Първоначално публикувано от 3Di Виж публикацията
    Привет, привет, тук съм.
    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Я! Гледам и не вярвам на очите си! Добре дошлА отново!
    Но с новото ви появяване се появиха доста постове, в които пишете като мъж:
    Цитат Първоначално публикувано от 3Di Виж публикацията
    И аз съм много доволеН от операта, ползвам и chrome също, но операта е по-добра.
    Цитат Първоначално публикувано от 3Di Виж публикацията
    Ако зависи от мен, бих избраЛ да има само лятно часово време, не искам да го махат.
    Цитат Първоначално публикувано от 3Di Виж публикацията
    ЧуваЛ съм я тази компания, ще се свържа с тях, за да ми дадат по-подробна информация. Мерси, приятел.
    Цитат Първоначално публикувано от 3Di Виж публикацията
    Аз обичам да чета фентъзи, но си взех от https://ciela.com/ Престъпен експеримент, защото ми се четеше нещо по-различно. Досега не бях чеЛ трилъри, но много ми допадна, супер интригуваща е, за 3 дни успях да я прочета.
    Това няма никакво значение, просто любопитство. Наистина помня старото участие (на този ник) в този форум от преди 10-15г. и ерата на форумните сбирки. Сега имам чувството, че се изразявате като различна личност. Имам една щура идея, че различен човек (дори няколко) в момента ползват този ник. Както и някои други никове на стари участници, които отдавна не пишат и в момента са "възродени" и се използват от различни хора с комерсиални цели.
    Би трябвало да се познавате лично с някои стари участници (Lupus, Pat) и администратора Код (Крис). Извинете ме ако греша и ако той прецени да ми изтрие постовете.
    Знаете ли кой е Докера?
    Този пост е редактиран от VanDan; 03-05-18 в 11:25.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 24-09-14, 16:10
  2. Отговори: 1
    Последно: 18-05-10, 09:00
  3. 21"ТЕЛЕВИЗОРИ NEO И CROWN ДО 190лв. - КОЙ Е ПО НАДЕЖДЕН
    От ERIC във форум Други телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 12-06-07, 11:44
  4. Надежден диск(HDD)
    От Julian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 21-08-06, 12:16
  5. Кой диск е по-надежден, по-тих и по-бърз?
    От PePe® във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 24-02-05, 16:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе