Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 68

Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    206
    #16

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    @Malone :

    Добре де човек ти ли не четеш или какво?Написал съм:

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не разбрах само Нокия ли те интересува?Според мен Сонитата са много по-напред още от отдавна с някой неща - менютата им са най-добрите,здрави са и софтуера им не ми е правил проблеми.Избора според мен е Т610 ,но дочух за Т630 ,който е още по- ,по - ,най-.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Което се отнася за Сонитата...Ако не си забелязал никъде не съм споменал за Ериксоните,но все пак съм много добре запознат със голяма част от техните телефони,разни Ноккии и Сонита така,че знам къде е разликата и кое къде им куца:

    Ериксон : Здрави телефони, дървен интерфейс.

    Нокиа: Здрави телефони,грозен интерфейс,бъгав софтуер...

    Сони : Добри телефони с много функции и все нещо не достига или има някаква несъвместимост.



    За Нокиите мога да кажа,че само 6600 си заслужава,но като го сравниш с Т630 ще разбереш,че не си заслужава да си взимаш едНоокия 6600.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #17

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Това, че батерията на SE Т610 издържа 1,5 дни ВЪОБЩЕ НЕ Е ВЯРНО.



    Явно има проблем с телефона. Виж си и настройките- дали не ти свети дисплея непрекъснато.

    Моят в началото караше по 2-3 дни, но при добро зареждане и експоатация в момента кара по 4-5 дни, без изключване през нощта.



    Единствено LiPol батериите са много чувствителни при ниски температури!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #18

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Тука чета и се смея. Явно вече всички "разбирачи" харесват SE и не ебават другото, точно както до скоро беше с Nokia. Ся очаквам само да почват да казват: "SE са по-хубави щото имат повече мелодии и повече картинки [:D]"



    Като не ти требе технологичен телефон защо ще даваш толкова пари ? [] Аз бих се спрял веднага на Nokia 3650 за тея пари, ама той определено не е малак, а и функцийките му ги има (smartphone). За SE феновете ... кво ми се радвате на Т630 ? Тва си е точно Nokia style ! Нищо ново на нова (по-висока) цена ! Само дето ми сменили панела, упдейт-нали софтуера и дисплея с ТФТ ... то-пък тва струва 300 лева !



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">За Нокиите мога да кажа,че само 6600 си заслужава,но като го сравниш с Т630 ще разбереш,че не си заслужава да си взимаш едНоокия 6600. </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Еми ако Т630 прави свирки може и да стигне 6600 ...



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ако не бързаш със смяната на телефона изчакай SE T630 - добър телефон с добра камера. </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да бе тая 5.2 мегапикселова камера ...







    Телефони на тая цена, които препоръчвам:

    Nokia 3650 (smartphone)

    Sony Ericsson T610

    Samsung-ите - цветните флипове без камери (нямат много разлики)



    Но идеята ти да не бъде цветен, полифоничен и да бъде на тая цена ме разсмива []





    Malone: Наздраве !






  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #19

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    @SystemError

    Менюто е въпрос на вкус. Както казах, статистиката показва, че огромна част от потребителите на мобилни телефони предпочитат интерфейса на Нокия. Ти вероятно си от останалата част, което не е лошо ... въпрос на вкус.





    За 6600 vs. T630



    Пиша само разликите между двата.

    Или това, което Нокията има в повече.



    6600 има в повече

    =====

    Integrated digital camera <u>with zoom</u>

    Video recorder with audio support

    Streaming video and audio

    6 MB internal memory

    Memory card slot for additional user memory and applications

    Symbian Operating System 7.0s

    Video Recorder

    RealOne Player

    и др.



    T630 има в повече

    =====

    Огледалце на задния капак [8D][8D][8D]





    //edit

    Наздраве CrossBlade []

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #20

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Леле тука големи спорове са станали []



    Значи не ме интересува нито полифонията нито цвета - незнам дали на мен ми се струва, но мисля че полифонията е пълна простотия - като ми звъни телефона искам да го чувам, да не мисля дали е от радиото, от ТВ-то или от комшийте []



    За цвета две думи няма - хич не ми е нужен - ако исках такова нещо щях на 100% да си взема покетПЦ с цвят, камера и т.н.



    тези п800 и п900 не са ми нужни - както казах, за 300лв някакъв телефон, и за още 600-700 долара такъв покетПЦ ще си взема.... []



    И все още гледам към 8910, и чакам да кажете дали е вярно че повечето имат проблем с пружината

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    66
    #21

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Щом не харесваш цвят и полифонии,твоя телефон е Siemens SL45i (лично мнение) - много нови модели са му още в краката

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #22

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Щом не харесваш цвят и полифонии,твоя телефон е Siemens SL45i (лично мнение) - много нови модели са му още в краката



    <div align="right">оргинално мнение на mashov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    вярно си е, че е добър телефон

    но преди многоооооо време излязоха... просто му е дошло времето вече []

  10. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #23

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Май нещо разговора е тръгнал в неправилна посока. Според мен Сони-Ериксон могат да се похвалят само с едно нещо - най-върлите ФЕНОВЕ. По техническата част не знам точно къде спрямо Моторола са, но със сигурност не са в челото /скромния им пазарен дял го доказва/. Имам Т610 и мога да кажа, че батерията пряко сили кара 4 дена /точно половината от предишния ми 6510/, а като "започне да пищи" му остават 1,5 повиквания или 1,5 опита да открия нещо в невероятно неудобното му меню. Да не говориме, че 2/3 от "възможностите му" въобще досега не са ми влезнали в употреба.

    Някой каза - старите Еricsson-и здрави телефони - ако е имал предвид Т28, R600, Т29 - то познавам поне трима, които ремонтират GSMи и които веднага могат да го уверят в точно обратното.

    За менюто - просто No Comment, да не говориме за микроскопичните им дисплеи и "шарещия" обхват, и LiPol батерии, които имат живот около 1/2 от LiIon, но затова пък - 1,3 пъти по-висока цена.

    И странно, System Error, досега със софтуер на Нокия не съм имал проблем, мога да кажа същото и за едната камара народ, която познавам. Това със сигурност не може да се каже за "SE". Пример - Т28s. Гледам, че продаваш Т190 - е ако това ти е мярката за телефон, нищо чудно, че мнението ти е толкова изкривено.



    По темата:

    Не знам точно кой модел за момента е най-добър, може би - 6100, 7250, Siemens S55, а защо не и 8910i.

    Тези 7650, Р800 и подобен род тухли са въобще излишни. Ако ми трябва нещо, което покрива тази функционалност, един Лаптоп би бил хиляди пъти по-полезен.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #24

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    По темата:

    Не знам точно кой модел за момента е най-добър, може би - 6600, 7250, Siemens S55, а защо не и 8910i.

    Тези 7650, Р800 и подобен род тухли са въобще излишни. Ако ми трябва нещо, което покрива тази функционалност, един Лаптоп би бил хиляди пъти по-полезен.

    <div align="right">оргинално мнение на T</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    s55 определено ми е противен,

    с 6600 не съм работил, 7250 бива, 8910i е 2 пъти повече пара - а разликата освен в цветния дисплей незнам каква е....

  12. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #25

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    s55 определено ми е противен,

    с 6600 не съм работил, 7250 бива, 8910i е 2 пъти повече пара - а разликата освен в цветния дисплей незнам каква е....



    <div align="right">оргинално мнение на Pa3KaTaH</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Разликата, освен в цветния дисплей е и в актуализиране на функциите, свързани с Интернет и предаване на данни. Т.е. няма особена разлика.

    S55 не е лош избор, С60 - също.

    Обърках се, не 6600, ами 6100. Последният не е лош като вариант, а и мога да кажа само добри впечатления от него. Има и още два модела на Нокия, които заслужават внимание, ако си се ориентирал към тази марка - 6220 и 6800.


  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #26

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    е не съм казал че трябва да е нокиа, ама просто не мога да си харесам друг

    утре ще си поиграя с тези нокии дето ги каза, стига да ги има по магазините че скоро не съм гледал какво има и какво не []

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #27

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    @SystemError



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">е не съм казал че трябва да е нокиа, ама просто не мога да си харесам друг ...



    <div align="right">оргинално мнение на Pa3KaTaH</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Е с това изчерпваме всичко ...

    Прав е бил ония тип от Кардиф за заслужения пазарен дял на Нокия, не мислиш ли?



    Pa3KaTaH, телефона който си си си избрал [8910] е супер, само дето е много дебелец, а просто е същия, като функционалност с много други по евтини модели, това имах предвид.

    Да ти кажа, ако имаш паричките, по добре си вземи него.

    Аз съм на следния принцип:

    Ако ме е грабнал този телефон, както очевидно е при тебе и имам възможност, ще си го купя веднага.

    Ама след една година щял да струва наполовина ...

    Много важно!

    Освен да говоря по него, аз си го купувам и да ми доставя удоволствие, като вещ.

    Жена ми казва, че има три деца. Разликата е само в цената на играчките. [8D]

    Сега ползвам 8250 и 6510.

    Смятай ... първия съм го купил за 740 лева, а втория за 570.

    Ама и сега ми е кеф да ги ползвам, въпреки че цената им е далеч по-надолу.



    А това за пружините са глупости.

    Не съм чул досега, някоя Нокия да е имала проблеми с механиката, освен, ако не си гороломник по природа разбира се.

    Със сигурност производителя е помислил за живота на механиката и е взел мерки.

    А от друга страна съм сигурен, че догодина по това време, да сме живи и здрави, ще си си купил друг телефон. Виж какво става с технологиите.



    @T

    По горе бях написал за един разговор между мен и един продавач от UK.

    Човека имаше много информация и имаше мнение за технологичността на телефоните.

    За Нокия ясно ... №1 на пазара по ред причини, но за Моторола каза, че няма кой да ги води по технологии и издържливост.

    Думите му бяха, че това е най здравия и сигурен телефон в света ... и с най-некадърните и консервативни дизайнерски решения.

    Но доскоро в Европа и Азия не се произвеждаха трибандови телефони и в USA можеше да се използва само американски телефон, най-често Моторола.

    То се вижда от филмите.

    Та от там и монопола на Моторола на американския пазар.

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    3
    #28

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">@SystemError

    Менюто е въпрос на вкус. Както казах, статистиката показва, че огромна част от потребителите на мобилни телефони предпочитат интерфейса на Нокия. Ти вероятно си от останалата част, което не е лошо ... въпрос на вкус.





    За 6600 vs. T630



    Пиша само разликите между двата.

    Или това, което Нокията има в повече.



    6610 има в повече

    =====

    Integrated digital camera <u>with zoom</u>

    Video recorder with audio support

    Streaming video and audio

    6 MB internal memory

    Memory card slot for additional user memory and applications

    Symbian Operating System 7.0s

    Video Recorder

    RealOne Player

    и др.



    T630 има в повече

    =====

    Огледалце на задния капак [8D][8D][8D]





    //edit

    Наздраве CrossBlade []



    <div align="right">оргинално мнение на Malone</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  17. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #29

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Ще се въздържа от влизане в спорове.

    Само ще кажа, че за мен Нокията е бизнес телефон(най-общо казано)

    Като искаш да ти е шарено си взимаш Алкател,СониЕриксон,Филипс.

    Според мен на Разкатания му трябва точно Нокия.Вече седи въпроса коя точно да е.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">значи искам ТЕЛЕФОН, не ме интересува нито полифонията нито нищо </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Човека иска просто телефон, ПРОСТО телефон е нокия и точка.

    По въпроса препоръчвам 6310i или 6610.

  18. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #30

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    @Malone

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Имаш ли представа какво е съотношението на продажбите в световен мащаб, между различните производители на мобилни телефони?

    Поиграй си и сравни броя продадени телефони от Nokia и от SE.

    Работата ми няма нищо общо с продажбите на каквото и да е, но съвсем случайно ме се случи да разговарям със служител от фирма за продажба на телефони и услуги от Кардиф.

    Човека се занимаваше точно с проучване на пазара и потребителското мнение.

    И обясни какво показва практиката?

    Лидер в световен мащаб, с изключение на територията на Съединените щати е Нокия.

    На космическо разстояние от другите. И според проучването това се дължало, на изключително лекото боравене с менюто на Нокия, както и стремежа на дизайнерите, потребителя на Нокия да може да се ориентира незабавно в менютата на който и да е модел на Нокия.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Аз някъде да съм писал за пазарни дялове? А случайно да съм написал, че всеки си има собствено мнение? А нима, който и да е притежател на Ericsson или SE не може да се ориентира в някой друг модел на Ericsson и SE? [^][^][:D]

    И още нещо: Къде направи това маркетингово проучване та твърдиш:

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">... от менютата на SE по зле е само менюто на Motorola</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Въпроса не е до заяждане, а до изказване на собствено мнение, <font color="red">КОЕТО НИКОЙ НЕ НАТРАПВА НА ДРУГИТЕ!</font id="red"> <font color="limegreen">И някой май трябва да чете по-внимателно постовете!</font id="limegreen">

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 12
    Последно: 29-03-13, 12:05
  2. нов телефон
    От bilian във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 30-06-09, 23:56
  3. Продавам: Pocket PC FSC N560 /VGA,GPS/ + 4GB SD 550лв
    От unnamedxxx във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-08-08, 14:30
  4. Пералня автоматична,каква да си купя от 450-550лв
    От miroslav66 във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 23-07-08, 15:18
  5. Препоръчайте ми телефон СПЕШНО!!!
    От no_connection във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 03-05-07, 14:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе