620
    #166

Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

Треньорът на Реал Мадрид дава интервю пред журналист:
    - Нашият отбор играе винаги по план! През първото полувреме отблъскваме атаките на съперника, а през второто тръгваме в атака.
    - А кога е запланувано да вкарвате голове?
    - Е, това е грижа на съдията...

- - - - - - - - - -

,,Извенения но само да вметна преди Григич да почне. На Лудогорец мача с Ливърпул го гледах по ITV, коментираха хора като Скоулс и Роби Фаулър. Мачът с Реал го гледах по немският Скай. Имам много добра представа за това какво впечатление оставя отбора в Европа и какви комплименти получава от всички. Това го казвам, ако случайно някой следи само БГ пресата и има някакви съмнения с какво уважение се гледа на Лудогорец.

#167
    Marto, вицовете, които предлагаш затвърждават мнението ми от тенис темата, на което се обиди - просто си болен фен, който често е далеч от обективността. Лошо няма, аз съм същия, просто е добре да си го знаеш...
    Конкретно в случая, неуважението, което показваш към Реал за мен те поставя в комична ситуация, така че всичко с вицовете е ОК, наистина има смях

Ето разумен коментар на съдийските действия от Аспитарте, бивш съдия, настоящ анализатор на вестник АС:

Арбитърът правилно отсъди дузпа в 9-ата минута, след като Минев спъна Чичарито. Правилно беше показан жълт картон, а не червен, но имам съмнения дали Чичарито не е в засада при паса", написа той. "В 13-ата минута съм убеден, че Кристиано Роналдо не беше в засада и това трябваше да е гол за Реал Мадрид", убеден е Аспитарте.

"В 22-ата минута Кристиано беше спрян непозволено, въпреки че топката не беше в краката му. Това трябваше да е дузпа, но Томпсън подмина положението. Малко хора забелязаха тази ситуация", коментира анализаторът. "В 23-ата минута съдията свири дузпа за нарушение на Моци срещу Кристиано. Роналдо се възползва от лекия контакт и падна. Спорно положение. Аз не бих свирил дузпа", сподели той.

"В 77-ата минута нямаше нарушение на Бензема и голът за 1:2 е редовен. В 82-ата Мисиджан падна, когато почувства ръката на Ияраменди. Това не е дузпа. Вечерта не беше добра за шотландеца", завърши бившият испански съдия.

#168

Крис ,ти също си много далеч от обективност.Сам го написа по-горе А аз не съм болен фен на Лудогорец.Не съм и хейтър някакъв.Харесва ми ,че български отбор играе на такова ниво и го подкрепям,явно за разлика от теб.Ако играеха Левски или Цска тук -също щях да ги подкрепям.Григор е Българин и също го подкрепям.Къде е необективността ми тук,че нещо не мога да схватя??
    stenly, hristoslav2, ivodivo и 1 други харесват това.

#169

Това са подробности. Факт е че Реал имаха още петима терминатори на скамейката, само един от които струва колкото цялата ни "А" група и неизбежно можеха да ни спукат от бой. Също така е факт, че Лудогорец предложиха футболно зрелище, което съдията се опита да поразвали. Важното е че погледахле малко футбол в България - нещо което не се е случвало от десетилетия.
    hristoslav2, martosblack, ivodivo и 1 други харесват това.

#170
    Определено, когато става дума за Левски губя всякаква обективност и се кефя на отбора ми без значение, че не съм прав. В тази тема няма дразнител, който да ме кара да вярвам в небивалици.
    Къде е твоята липса на обективност - прегледай постовете си от последните 10 часа. В тях има значително повече неуместни обиди към Реал и играчите им, отколкото възхищение от конкретни елементи в играта на Лудогорец.
    Както и застъпване на мнение, че резултата е такъв само и единствено заради съдийски отсъждания. Това за мен е необективно. Факт, съдията не свири добре, но не бих се наел да твърдя, че има сериозна разлика в ощетяването в полза на единия или другия отбор. Той просто не свири добре, ощети и двата отбора и за мен не повлия по съществен начин на резултата.
    За разлика от миналия мач, когато Лудогорци бяха ограбени с дузпата в последната минута и оплакването от съдии беше резонно.
    Търсенето на странично оправдание във всяка ситуация, неотдаването на необходимото уважение към безспорно по-добрия - това е липсата на обективност в мненията ти.

Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Важното е че погледахле малко футбол в България - нещо което не се е случвало от десетилетия.
    Ее, чудесно място да покажа фенството си
    Гледа ли мача Левски - Лудогорец преди няколко дни?
    За теб в него нямаше футбол, беше без достойнства и заряд?
    Или това няма значение - за да има футбол в България е задължително единия отбор да е Реал Мадрид?
    Баси изказването, не се е случвало от десетилетия... изключително обективно, че и веднага лайкнато