Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 62

Blizoo - Bulsatcom - Megalan

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    15
    #31

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    Яка дискусия се заформи... Нормално ли кабела от антената на булсатком да е обикновен коаксиален? може ли да се замени с друг по-добър?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    42
    #32

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    А тука всичко правиш с едно дистанционно - пускане, спиране, смяна на канали, усилване, смяна на режимите на картината, корекции на образа...
    Освен това имаш едно грозно устройство по-малко, един кабел към телевизора и един захранващ кабел по-малко.
    Но гледам каквото си искам. Давам ти пример: Световното по футбол по АРД-ХД и ЗДФ-ХД сигурно са били по-зле от Близу?
    И да ти кажа чесно дали ще едно или две дистанционни, слабо ме интересува.

    П.С. По въпроса за кабела. Важно е да е с хубава оплетка.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #33

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    Стига телевизора и тунера за сателитна да поддържат CEC, спокойно можеш да си работиш с едно дистанционно.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #34

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    Или да си купиш телевизор с DVB-S/S2 тунер, които незнайно защо много се ослушват да ги внасят в българия.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    38
    #35

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    Az imam i blizoo i bulsatcom. Obraza e sapostavim. Cenata na bulsatcom zavisi ot broja televizori. predimstvoto na kabelnata e, 4e moje a vklu4ish zapisva6to video.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    31
    #36

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    *vet_voychev, стандартната антена на Булсатком е 65 см на 60 см. При добра настройка на чиния и конвертор към спътника "Хелас Сат 2" ще имаш запас от сигнал и при влошени метеорологични условия картината ще издържи. Но винаги можеш да си вземеш и по-голяма чиния, с която ще успееш да хванеш нещо свободно и от близките спътници. Сателитната ТВ ти предлага много по-голям избор. Можеш да си вземеш свободен приемник от фирмите вносителки и с антена 90-110 см я насочваш към спътниците и гледаш истински телевизии.
    При Булсатком сигнала пристига директно при теб. Няма никакви снадки, усилватели и пирати, които влошават качеството. А донастройката на антената можеш и сам да си я направиш и да изстискаш максимума.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    89
    #37

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    Цитат Първоначално публикувано от lada2107
    Здрасти, мога да изразя мнение от Megalan. Аз съм към тях, цифрова + интернет 44лв. Съпорта им е на много високо ниво, качеството на картината също, по-добро от булсат с делта (така им се казва приемника).
    +1 Картината на Мегалан е доста по-добра от на булсатком онзи ден правих сравнение при брат ми и останах много разочарован от булсата а за поддръжката всеки знае който ползва услугите на Мегалан

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #38

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    добре де сега какво се оказва че булсат ком са наи-хитри взеха че купиха прaвата за мачовете от лига европа и сега ще дръпнат маса ти и клиенти от другите кабелни оператори.маи и аз така ще направя аз съм на кеибълтел и тази седмица например няма къде да гледам мача с Рапид (Виена) от третия предварителен кръг на турнира Лига Европа е на 29 юли от 20:45 на стадион "Георги Аспарухов".мноого хитро и спонсори станаха на Берое и билетите на Берое се продават в офиса на булсатком в Стара Загора.

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #39

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    За бога братя не използвайте услугуте на БЛИЗУ . До сега две седмици съм без интернет - дълги разговори с полуграмотни оператори и по някой път с обещания че ще го оправят резултат няма . Телефона ми го знаят вече и като ме прехвърлят към интернет техници ония гадове вече не вдигат . Внимавайте с офертите които предлага тая фирма че подпишете ли договора ви заковават здраво . Проучете добре от съседи дали се отзовават бързо при проблем .При възможност потърсете друг оператор защото тия по малките градове стават монополисти и това им е целта като при Евреите / обиколи пазара и ако има по добри вземи от тях / а на пазара няма друг продавач

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #40

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    Внимавайте с офертите които предлага тая фирма че подпишете ли договора ви заковават здраво .
    jonov, Не може ли да развалиш договора поради некачествена услуга?

  13. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #41

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    Няма да се занимавам изобщо моя договор или е изтекъл или имам още месец но чудо след дълги разговори вчера и писане по скайп и в страницата им - днес на обяд ми се обади мацка с вежливо гласче и ми каза че връската ми била ОК . Викам и как така разбрахте като аз съм на работа а дом от съображение за сигорност съм изключил тока и кабела е изваден и тя каза ми ако нямате нет като се приберете пак се обадете . Любопитен съм и веднага отидох да проверя - нет няма , обаждам се отново и техник ми казва че вижда трафик имам рутер а аз нямям даже е модемчето на телефона не свети нито нет нито телефон и ме оставиха за проверка на линията . Минава ми през главата че някой ми е набарал мака и ми ползва нета .

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #42

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    А пък аз си мисля че може и да те гъбаркат нещо понеже не им се занимава!

  16. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #43

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    Техника по нета ми е приятел и ми каза да го търся след работа и да видим какво става как може от 19,30 до към 22 часа се оправя и после пак започват мъките . На мен ми е неудобно да безспокоя човека след работа като знам че не опират в земята цял ден
    ПП . Не ми се бяга от тях , на някаква далавера съм нет 20/20 кабелна цифрова телефон за 29 лв , но това не се издържа , а пък сина ми ако е тук ще ме побърка защото цял ден играе на игри

  17. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #44

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    Договора не може да го развали,защото по Договор(поне в моя е така) са длъжни да доставят нет само 6 месеца в годината!!!Вързали са си гащите стабилно...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    31
    #45

    Re:Blizoo - Bulsatcom - Megalan

    От 2 седмици съседите са минали на цифрова и интернет от Близу. Само, че този рекламиран нет никакъв го няма. Звъняхме за пореден път на горещия им телефон, уж приеха сигнала и обещаха да дойдат да проверят къде е проблема. Но вече няколко дни ги няма. Това за пореден път доказва, че дори и собственика да е чужденец всичко българско ще си бъде по старому. Няма оправия нашия манталитет. Преди година избягах от "Кейбълтел" и нито за миг не съм си и помислял да се връщам към техните услуги.
    Правилния начин за избор на доставчик на услуги е: DTH сателитен оператор + местен доставчик на интернет. Телевизионния сигнал стига до ТВ-то директно от спътник, а при проблем районния интернет доставчик винаги би реагирал много по -бързо от Близу, Виваком и т.н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Изгоден договор с BLIZOO
    От rscossworth във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 19-08-14, 19:24
  2. blizoo или net1
    От CALL-151 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 11
    Последно: 12-03-14, 14:14
  3. Качество картина SD/HD при Bulsat, Vivacom,Megalan, Blizoo
    От koko_k във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 5
    Последно: 02-06-12, 19:11
  4. интернет от Blizoo
    От procar във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 14
    Последно: 01-06-11, 16:39
  5. bulsatcom i ITVpartner
    От ru4kata във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 03-05-05, 19:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе