Резултати от 1 до 15 от общо 15

интернет от Blizoo

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #1

    интернет от Blizoo

    Здравейте,ползвам кабелна на Близу и интернет телефон,нета ми е от друг доставчик,искам да попитам някой ползва ли нет от Близу,нека сподели впечатления дали си заслужава.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    ПЛОВДИВ
    Мнения
    35
    #2

    Re:интернет от Blizoo

    Добре е да споменеш от кой град си,и за какъв нет става дума-кабелен,лан или оптичен(ако въобще предлагат такъв).Аз съм им клиент в Пловдив на кабелен съм(с модем) питай конкретно какво те интересува...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #3

    Re:интернет от Blizoo

    От София съм,сигурно ще е кабелен защото имам и телефон през интернет от тях,интересува ме дали има проблеми,дали прекъсва,бързо ли отстраняват повреди,чудя се дали си заслужава да се вържа към тях.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #4

    Re:интернет от Blizoo

    Главоболията ще са ти повече... ако се случва да не ти работи телефона понякога, имай предвид, че тогава и нета не върви .

  6. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #5

    Re:интернет от Blizoo

    От София и си се вързал на Близу .... ле,лее
    Бегай , бегай далече от Близу
    Цъкни долу и виж форума , за кво става на въпрос
    http://www.blizoo-forum.com/index.php

  7. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #6

    Re:интернет от Blizoo

    Цитат Първоначално публикувано от procar
    От София съм,сигурно ще е кабелен защото имам и телефон през интернет от тях,интересува ме дали има проблеми,дали прекъсва,бързо ли отстраняват повреди,чудя се дали си заслужава да се вържа към тях.
    Близо два месеца съм към тях на Трипъл плей (преди това бях само на цифрова) - 130 програми, 100мин. разговори към всички фиксирани номера и 24mb/s интернет (кабелен с модем) и нито за момент е нямало прекъсване или каквато и да било друга повреда. Плащам 45лв. за всичко, включително и HD каналите и съм много доволен. Това е в Търговище, но тука няма много алтернативи както в София, там избора е по-голям особено за по-качествен и бърз интернет.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #7

    Re:интернет от Blizoo

    От телевизията съм доволен,телефона го ползва жената но няма оплаквания,може в София да има много алтернативи но колкото хора толкова мнения,един е доволен друг не,така трудно можеш да прецениш/

  10. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #8

    Re:интернет от Blizoo

    Моята история:

    Когато бяха CableTel, бяха невероятни. Получавах нет точно за колкото си и плащах. Имаха и супер call-center. Няколко пъти се случи да не ми вдигнат телефона. След 1-2 часа те ме набираха да ми кажат, че проблемът ми е решен (без аз да съм им казвал какъв е - междувременно бяха проверили по телефонния ми номер кой съм, какви са ми проблемите и бяха оправили нещата).

    Сега - blizoo
    TV - без забележка.
    Телефон и нет - когато има - колкото си е по офертата, но с един Голям проблем - прекъсва! На всеки час прави по 2-3 прекъсвания от по 3-5 минути. Много дразнещо, особено когато ти трябва нет за работа!
    Обаждах се много пъти на 0700 ... - в 80% от случаите никой не вдига.
    При успешно свързване - за два-три дни прекъсванията на нет-а се прекратяват. После пак започват.

    Преди около месец ги попитах "Колко още ми остава от договора, че тяхното на нищо не прилича?". Отговориха ми - още 1 година. След половин час ми се обадиха те - някой шеф явно. Каза, че са оправили проблема и много съжаляват за неудобствата.
    От тогава прекъсванията рязко намаляха, но още ги има.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    71
    #9

    Re:интернет от Blizoo

    Бягай далеч от Близу. Ще те ухажват докато подпишеш договора, после забрави за тях. И да ти вдигнат телефона от call center-a отговорите ги знам на изуст вече - "при нас проблем не се вижда" и "ще предадем на колегите" и до там. Що се отнася до самия интернет - не очаквай скоростта за която плащаш, в общите им условия е записано, че гарантират до 30% от договорената скорост. Аз съм на 24 МБ и повече от 12 не съм генерирал като реален трафик. Остава ми 1 година и бягам с 300

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #10

    Re:интернет от Blizoo

    Благодаря на всички,явно нета няма да е от Близу.

  13. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #11

    Re:интернет от Blizoo

    Цитат Първоначално публикувано от katlak
    Аз съм на 24 МБ и повече от 12 не съм генерирал като реален трафик.
    Да, това и при мен е така след направени тестове за трафика в сайта на Speedtest, но това е през Wireless, с кабел не съм тествал.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    71
    #12

    Re:интернет от Blizoo

    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    Да, това и при мен е така след направени тестове за трафика в сайта на Speedtest, но това е през Wireless, с кабел не съм тествал.
    Същата работа

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    6
    #13

    Re:интернет от Blizoo

    Аз съм от Плевен и по препоръка на братовчед ми минах към тях. Пакетчето не изглеждаше лошо и всичко с ТВ е наред но нета е мъкаааааа. 15 минути има 30 няма. Сега съм си запалил свещичка да дано не се прецака нещо и ми постне отговора :rolleyes:.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    85
    #14

    Re:интернет от Blizoo

    И аз бях така,накрая се оказа,че кабела е дефектирал и се е напукал от атмосферните влияния.Смениха го техниците и всичко се оправи.

  18. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #15

    Re:интернет от Blizoo

    Цитат Първоначално публикувано от rewri
    И аз бях така,накрая се оказа,че кабела е дефектирал и се е напукал от атмосферните влияния.Смениха го техниците и всичко се оправи.
    По принцип не е добре всичко да зависи от един доставчик , ето в момента Близуу спряха кабелната и ако бях и на интернет от тях сега нямаше да пиша тези редове. Диверсификация му е майката !


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  2. blizoo или net1
    От CALL-151 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 11
    Последно: 12-03-14, 14:14
  3. Прекратяване на договор с blizoo?
    От Chestuer във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 20
    Последно: 24-04-12, 22:37
  4. Blizoo + 2 PC - настройки на рутер?
    От peter_nn във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 18-03-11, 19:21
  5. Blizoo - Bulsatcom - Megalan
    От vet_voychev във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 61
    Последно: 18-09-10, 07:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе