Страница 68 от 99 ПърваПърва ... 1858666768697078 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,006 до 1,020 от общо 1477
Like Tree340Одобрявам

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1006

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    От няколко седмици, за да не кажа месец няма сигнал Discovery Science, а малко по-късно изчезна сигнала и на Discovery HD. Писах им на НЕТ 1, казаха, че нямат информация защо няма сигнал и до кога ще е така. Някой знае ли дали само при нас ги няма тези канали или и при другите оператори е така.
    На мен казаха, че знаят и работят. И с DTX същото. Но Дискавъри HD го имам.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1007

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    На мен казаха, че знаят и работят. И с DTX същото. Но Дискавъри HD го имам.
    Хм... странно, Дискавъри HD ми дава по EPG, че е върви Черна дупка или нещо поодбно с Морган Фрийман и пише няма сигнал... Така е то доста дни. Забелязах, че на Лоундж HD насича звука, трябват му няколко секунди и се оправя, сякаш буферира. Имам един галваничен разделител, който е на години, да не би той да ми прави сечено нещо... или пък ТВ, пу, пу... Моля те пиши когато ти тръгне Science

    -----------
    Поиграх си с ТВ, но без резултат, Дискавъри ХД не работи. На другия ТВ този канал си работи. Не е от галваничния разделител, защото и двата ТВ са свързани след него... Остава самият ТВ да се е прецакал
    Този пост е редактиран от wrathchild; 24-02-18 в 19:02.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1008

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Хм... странно, Дискавъри HD ми дава по EPG, че е върви Черна дупка или нещо поодбно с Морган Фрийман и пише няма сигнал... Така е то доста дни. Забелязах, че на Лоундж HD насича звука, трябват му няколко секунди и се оправя, сякаш буферира. Имам един галваничен разделител, който е на години, да не би той да ми прави сечено нещо... или пък ТВ, пу, пу... Моля те пиши когато ти тръгне Science

    -----------
    Поиграх си с ТВ, но без резултат, Дискавъри ХД не работи. На другия ТВ този канал си работи. Не е от галваничния разделител, защото и двата ТВ са свързани след него... Остава самият ТВ да се е прецакал
    На мен пък MovieChannel HD ми дава такива звукови смущения,че не се трае. На другия телевизор си работи. Значи проблемите са в нашия приемник Видях, че нямам канал с номер 25. Какво ли не правих и няма. Дори пресканирах.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1009

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    На мен пък MovieChannel HD ми дава такива звукови смущения,че не се трае. На другия телевизор си работи. Значи проблемите са в нашия приемник Видях, че нямам канал с номер 25. Какво ли не правих и няма. Дори пресканирах.
    И аз преди малко пресканирах Оправи се Дискавъри ХД, само Science не ми работи от тези дето гледам. Лонджа пак му насича звука първите няколко секунди и после се оправя. На другия ми ТВ както писах вече, този проблем го няма, а е на вече 6-7 години, тъпа работа... Гледах нивата на сигнала, всичко е супер, не е проблем в мрежата, в моя ТВ е проблема, нищо, здраве да е
    При мен MovieChannel HD си е чудесен, няма никакви проблеми.
    Аз гледам на Panasonic и LG, на теб каква марка ТВ ти прави проблем?

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1010

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    И аз преди малко пресканирах Оправи се Дискавъри ХД, само Science не ми работи от тези дето гледам. Лонджа пак му насича звука първите няколко секунди и после се оправя. На другия ми ТВ както писах вече, този проблем го няма, а е на вече 6-7 години, тъпа работа... Гледах нивата на сигнала, всичко е супер, не е проблем в мрежата, в моя ТВ е проблема, нищо, здраве да е
    При мен MovieChannel HD си е чудесен, няма никакви проблеми.
    Аз гледам на Panasonic и LG, на теб каква марка ТВ ти прави проблем?
    На LG, но той не е смарт, сега ще направи 4 години. А на Филипс си работи добре МувиСтар, но той е дори малко по-стар. Иначе си ми работи добре LG по-добре от Филипса - по-бързо сменя каналите, менюто му е по-добро, дори и дистанционното. На Филипс каналите и звукът не се сменят с един бутон нагоре-надолу, а наляво и надясно с отделни бутони. Много е дразнещо. Отделно пресканирането ми го прави за отрицателно време, а Филипс... като костенурка.
    Пак сканирах и като пуснах да изкарва и платените, които не ползвам, излезе и номер 25.
    На кое му викаш лонджа?

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1011

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    На кое му викаш лонджа?
    Лонджа (Deluxe Lounge HD) е дето дават картинки и върви една музика за релакс

    При мен LG е на поне 6 год. а Панасоника почна 3 год. Като цяло LG е по-добрия ТВ за БГ условията. Неговото EPG си работи нормално в мрежата на NET1, докато "умният" Панасоник ползва някаква различна шитня за настройка на EPG и само на един-два канала дава програмата за целия ден. Да не говорим, че няма функция събуждане.
    Колкото по-модерни ги правят, толкова повече проблеми създават, ама нали трябва да расте световната икономика
    nerazzurri одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,568
    #1012

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Sience и DTX не работят от преди нова година. По-добре да ги махнат като канали от списъка.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1013

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Sience и DTX не работят от преди нова година. По-добре да ги махнат като канали от списъка.
    Science си работеше до преди месец някъде... За DTX нямам идея, не го гледам и не мога да коментирам.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1014

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    По едно време го нямаше близо седмица и ID.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1015

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    На някой субтитрите на CI наред ли са му? От доста време много от думите са с излишни интервали между буквите и става нечетливо. Като се загледате за известно време ще забележите.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    16
    #1016

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    На някой субтитрите на CI наред ли са му? От доста време много от думите са с излишни интервали между буквите и става нечетливо. Като се загледате за известно време ще забележите.
    Проблема при CI Network съществува от няколко месеца. И не е само при Нет 1. И не само при него са вече толкова дребни българските субтитри, а при всички канали от групата , към която принадлежи. При всички български оператори е така, защото проблема явно идва от официалния ъплинк на канала за всички оператори. И се чудя колко време им е нужно, за да може някой свързан с излъчването да забележи колко дребни са вече субтитрите на Crime and Investigation. Освен това както и ти си забелязал наклонените субтитри, които се изписват на екрана по време на цитати са раздалечени като срички. Адски дразнщо е, но за съжаление дори и на кабелните оператори да се оплаче човек, никой не си мърда пръста да сигнализира директно доставчика на съдържание /представител за България на канала или при проблем с който и да е чуждестранен ТВ канал. За операторите не е важно качеството на подавания сигнал, а да сключат колкото е възможно по -изгодни договори с дистрибуторите на даден канал и толкова.
    Този пост е редактиран от Дамян; 27-02-18 в 23:53.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1017

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Виж публикацията
    Проблема при CI Network съществува от няколко месеца. И не е само при Нет 1. И не само при него са вече толкова дребни българските субтитри, а при всички канали от групата , към която принадлежи. При всички български оператори е така, защото проблема явно идва от официалния ъплинк на канала за всички оператори. И се чудя колко време им е нужно, за да може някой свързан с излъчването да забележи колко дребни са вече субтитрите на Crime and Investigation. Освен това както и ти си забелязал наклонените субтитри, които се изписват на екрана по време на цитати са раздалечени като срички. Адски дразнщо е, но за съжаление дори и на кабелните оператори да се оплаче човек, никой не си мърда пръста да сигнализира директно доставчика на съдържание /представител за България на канала или при проблем с който и да е чуждестранен ТВ канал. За операторите не е важно качеството на подавания сигнал, а да сключат колкото е възможно по -изгодни договори с дистрибуторите на даден канал и толкова.
    Преди да станат дребни и да разделят буквите на срички покриваха английския текст, примерно някое име на детектив, а сега ги качват в горния край на екрана. Това като замисъл добре, обаче субтитрите станаха дефектни след това. Ако има връзка естествено. Писах на сайта им, но нищо.
    http://www.historychannel.cz/bg/crime-investigation-bg

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    35
    #1018

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Някой със Самсунг и Нет1 да му се губят канали?

    ТВ-то ми е Samsung UE55f8000 и съм на стандартния пакет 100 цифрови + 30 HD. Нямам доста канали като например 2-та Евроспорта. Сега и MTV забеязах, че е изчезнало. Специално проверих при комшията, който е с LG и при него при нов скан всичко си намира.

    Сменях всякакви държави, сканирах по всякакъв начин и никога не успявам да открия 2-та Евроспорта. Чудя се дали не ми трябва някакъв специален firmware? При сканирането на Digital Channel изборът от държави е следните. Абсолютно всички пробвах без успех.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,568
    #1019

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Виж преди сканирането дали няма сляпо или подобно сканиране. Може да е отметка из менюто
    Този пост е редактиран от brotzki; 23-04-18 в 19:18.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    35
    #1020

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Виж преди сканирането дали няма сляпо или подобно сканиране. Може да е отметка из менюто
    Не намирам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 68 от 99 ПърваПърва ... 1858666768697078 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе