Страница 18 от 99 ПърваПърва ... 816171819202868 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 1476

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #256

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от egalitarian Виж публикацията
    Здравейте, имам два въпроса за Net1:
    1. Предлагат ли Nova HD където излъчват Английската висша лига?
    Nova Premier League HD вече не съществува като канал, говори се за Nova Sport HD от септември, но дали и кога...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #257

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Преди малко долетя SMS, НЕТ 1 ви уведомява за промени в ТВ схемата бла, бла... т.н., ...пресканирайте на 12.08. НЕТ 1 ПУБЛИКУВАЙТЕ ЧЕСТОТНИЯТ ПЛАН!!! Защо го махнахте? Как се редят сто и кусур програми? Пак ли да губя 40 мин за подредба? ЧЕСТОТНИЯТ ПЛАН НА САЙТА, КАЧЕТЕ ГО!

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #258

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    От 12.08.2013 г. каналите NOVA Sport HD, MTV Live HD, Deluxe Launge HD и детският Nickelodeon са част от телевизионната програмна схема на НЕТ1. Така каналите в цифров пакет стават 93, а излъчваните в HD качество увеличават броя си от 13 на 16.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    76
    #259

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Значи трябва да се направи пълен скан, защото всички предишни 105 канала са напълно разбъркани. Направен е опит да бъдат обособени групи от канали по тематика: например детски, музикални, информация и новини, филми, спорт и HD канали. При мен Панасоникът показа 111 канала. Това е, но това не означава, че честотното разпределение не трябва да бъде качено on-line с оглед по-нататъшна употреба (за локален скан при нужда). За съжаление още от м.януари тази година се опитвам да го издействам, но до сега греда!

  6. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #260

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    При мен са 115 канала.Има и HBO и HBO Comedy, които излизат като кодирани.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #261

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    При мен са 111 канала. Има и 2 те НВОта, за които спомена "Bivola", но на тези канали няма сигнал. Дано да проима в близко бъдеще. Лошото при НЕТ1 е, че няма как да обособят абонаментни планове. Аз бих си плащал дори двойно от сегашната такса (11.90 лв/месец) за няколко допълнителн HD канала, но ми отговориха, че скоро не се планира въвеждане на подобна система.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #262

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Deluxe Lounge HD - 402 Mhz
    MTV Live HD - 850 Mhz
    Nickelodeon - 850 Mhz
    Nova Sport HD - 618 Mhz

    Като не искат да качат честотният план, получават телефонен тормоз. Как пък няма да сканирам всичко и да редя после канали като луд.
    Този пост е редактиран от wrathchild; 14-08-13 в 13:41.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #263

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Можело значи! Браво! Днес 14.08.2013 честотното планче е качено на сайта на Нет 1! Поздравления НЕТ 1, надявам се вече да не го сваляте! Още веднъж поздравления!

    Хм... бързата работа, срам за майстора! НЕТ 1 това не са всичките Ви канали! Имате сумати HD-та дето ги няма. В плана имате 95 позиции в цифровата, а реално общо с HD са над 110 + 2 HBO които дори не съм ги търсил.
    Айде пак да го качите, ама този път целият!
    Този пост е редактиран от wrathchild; 14-08-13 в 13:49.

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #264

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Е как да качат нещо на сайта ако не плащат за него айде стига сега - много нахално чак пък и на сайта да го качат - радвайте се че ги гледате .

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #265

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Е как да качат нещо на сайта ако не плащат за него айде стига сега - много нахално чак пък и на сайта да го качат - радвайте се че ги гледате .
    На сайта са качили всичките си излъчвани канали. В честотния план липсват няколко от тях. А кой и за какво плаща не ми пука, аз си плащам, а те да се оправят. Ако не плащаха защо тогава не пуснат TV+, SKY SPORT, HBO и т.н.?

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #266

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Здравейте,

    Въпрос до тези, които имат интернет към НЕТ 1:

    Ако сте мерили периодично скоростта на нета, например на speedtest.net, вярно ли е това, че съотношение Download/Upload e 3 към 1?

  14.  
     
  15. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #267

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    В София съм и при мене е 1:1.Плащам 19.90 за кабелна и нет, мисля че се води най-ниския тарифен план.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #268

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Какво разбираш под скорост? Ако гледаш тестовете, всъщност какво значение имат едни тестове... До преди 2 месеца бях към Мегалан, минах към NET 1 и за интернет за един своеобразен тестов период от 6 месеца (имаше прИмоция). За тези 2 месеца, разлика между Мегалан и NET 1 аз не виждам. Ползвал съм услугите на Мегалан в продължение на 6-7 години и спокойно мога да кажа, че съм разглезен потребител и като такъв спокойно мога да заявя, че НЕТ 1 НЕ отстъпват по нищо на Мегалан. Колкото пише, толкова получаваш, нито повече, нито по-малко. На 50 Mbps съм, доунлоуда стига 5 МВ, ъпа е към 2-2.5 МВ. Ако имаш въпроси питай, за сега съм изключително доволен, чудесен оператор с отлична услуга като качество-цена-надеждност.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #269

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    wrathchild, така е принципно. Аз съм заявил свързване към Нет1 от началото на септ. когато ми изтича договора с омразното близу.
    Иначе питам, защото ме озадачи малко тази информация от сайта на Нет1 за съотношение в скоростта на нета Download/Upload e 3 към 1, Такава констатация не бях виждал по сайтовете на други оператори, всеки твърди, че или е симетрично 1:1 или макс 2:1 в полза на даунлоуда.

    - - - - - - - - - -
    Друго:
    Ще пускам Нет1 ТВ и при нашите. Техния Самсунг ТВ е старичък, няма цифров тунер. Какво може да препоръчате като цена по-тънко за тунер? Тези които продават Нет1 ОК ли са? Може ли на пазара да се намери съвместимо нещо по-така?
    Този пост е редактиран от ockac23; 17-08-13 в 01:05.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #270

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Аналоговата услуга на НЕТ 1 няма ли да им е достатъчна на хората? Не съм ползвал тяхна кутия, но колега има такова чудо, няма проблеми, мисля, че са унифицирани, но нека по-запознати да кажат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 99 ПърваПърва ... 816171819202868 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 17:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 01:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе