Страница 77 от 99 ПърваПърва ... 2767757677787987 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,141 до 1,155 от общо 1477
Like Tree340Одобрявам

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,578
    #1141

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    За абонати ползващи мобилен план на Вива е много добре. Ще плащат 3 в 1 на по-ниска цена.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #1142

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    ...
    Тези отрепки от БТК ще резнат кабелната на НЕТ1 и ще оставят недоносчето си наречено IPTV...
    Точно това ме опасява/вбесява!

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    ...
    БТК, МЕНТЕЛ и цялата шайка помияри, пфу... майка им да еба капиталистическа!
    А баш!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,578
    #1143

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Shimbadze Виж публикацията
    Точно това ме опасява/вбесява!


    А баш!
    То една кабелна. Само нет да има Тунерите стават отживелица.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,578
    #1144

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Изкупуват наред
    VIVACOM придобива пловдивския интернет доставчик N3

    https://mobilebulgaria.com/news/vivacom-pridobiva-plovdivskiya-internet-dostavchik-n3

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #1145

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Смятайте, че цените за нет и ТВ в близко бъдеще у нас ще са като в Ню Йорк, Москва и Париж!
    Даже може и да са "водещи". Все пак са с "най-бързата мобилна мрежа в Европа". Скоро и в цял свят.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1146

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Смятайте, че цените за нет и ТВ в близко бъдеще у нас ще са като в Ню Йорк, Москва и Париж!
    Даже може и да са "водещи". Все пак са с "най-бързата мобилна мрежа в Европа". Скоро и в цял свят.
    На босия цървулите не могат да вземат! Докато Ганьо простака плаща, ще го стрижат. В момента няма мобилен план под 30 лв където да има "неограничени" минути в БГ. Никой ГСМ не предлага по-ниска тарифа, повечето им са над 40 лв. При средна заплата от 800-1000 лв чисто, това си е 5% от доходите за едното ало... ТВ, интернет същата работа... майната им, вдигнат ли цените, режа кабела и приключвам. Не съм се родил с телефон, комп и ТВ в ръка. Мога и без тези простотии. Здраве да е, всичко друго се купува!
    Gena_bs одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #1147

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Прав си колега, ама като ревнат децата, жената, бабалъка и всички сме в кюпа, за съжаление.
    Аз напълно споделям мнението ти!

    Днес има съобщение, че са купили и N3, пловдивски доставчик, ако не се лъжа.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,578
    #1148

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Ем, Нет1 са отживелица, освен кабеларката и удобството на разклонения по коаксиал за стаите.

    А1 имат страхотни оферти!На цената на кутия цигари и две за телевизия + нет.
    Kофти че им предплатих 3 месеца, преди да разбера за далаверата с Вивакон.








    Този пост е редактиран от brotzki; 03-03-21 в 09:35.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1149

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Ем, Нет1 са отживелица, освен кабеларката и удобството на разклонения по коаксиал за стаите.
    А1 имат страхотни оферти!На цената на кутия цигари и две за телевизия + нет.
    Kофти че им предплатих 3 месеца, преди да разбера за далаверата с Вивакон ...
    Не знам колко е отживелица, но не съм видял някой да предлага ТВ приемник с поддръжка на IPТV по подразбиране. Може би причината за това, е че просто няма стандарт за IPTV и всеки "провайдер" си го мъдри както на него му изнася. Преди години се чепках на тази тема с Джоков от Мегалан, завалията се кълнеше, че ей го на, до година-две всички ТВ ще работят с IPTV. Колко години минаха от тогава, ех… Идеята да ползваш ТВ като монитор, за мен е нелогична, следователно неразбираема. Защо да си късам нервите с китайски кутийки от по 10 лв кашона, със софт писан от надрусани индийци, като мога културно да си бодна RG59 и да си ползвам дистанционното на ТВ като бял човек. Да не говоря какво се случва като си пуснеш торент клиента и в този момент почнеш да щракаш по HD каналите от IPTV... Айде, нЕма нужда, който иска да се прави на "гъзар", жив и здрав да е, аз като старо куче искам да ми е гот, неща драми и трагедии.
    Относно цените на МЕНТЕЛ, нека добавя едно копи-паста" "Промоционалната месечна такса е валидна за първите 6 месеца при сключване на нов 2-годишен абонамент. След изтичане на посочения промоционален период се прилага стандартна месечна такса." - ай честито, голяма "далавера" за сметка, на която 2 год, те държат за топките!
    Gena_bs одобрява това.

  12. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #1150

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    О, да!
    Умрем си да ми набутват скапани сеттопбоксчета, през които гледам картина на плюски, и жонглирам с по 6 дистанционни на тАлАвизор...
    wrathchild одобрява това.

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1151

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Не знам колко е отживелица, но не съм видял някой да предлага ТВ приемник с поддръжка на IPТV по подразбиране. Може би причината за това, е че просто няма стандарт за IPTV и всеки "провайдер" си го мъдри както на него му изнася. Преди години се чепках на тази тема с Джоков от Мегалан, завалията се кълнеше, че ей го на, до година-две всички ТВ ще работят с IPTV. Колко години минаха от тогава, ех… Идеята да ползваш ТВ като монитор, за мен е нелогична, следователно неразбираема. Защо да си късам нервите с китайски кутийки от по 10 лв кашона, със софт писан от надрусани индийци, като мога културно да си бодна RG59 и да си ползвам дистанционното на ТВ като бял човек. Да не говоря какво се случва като си пуснеш торент клиента и в този момент почнеш да щракаш по HD каналите от IPTV... Айде, нЕма нужда, който иска да се прави на "гъзар", жив и здрав да е, аз като старо куче искам да ми е гот, неща драми и трагедии.
    Относно цените на МЕНТЕЛ, нека добавя едно копи-паста" "Промоционалната месечна такса е валидна за първите 6 месеца при сключване на нов 2-годишен абонамент. След изтичане на посочения промоционален период се прилага стандартна месечна такса." - ай честито, голяма "далавера" за сметка, на която 2 год, те държат за топките!
    В тази връзка, да попитам - ако ТВ е с андроид не става ли с приложение да се гледа IPTV и да не се ползват боксове? Моя доставчик поне това ми казва, че ако сменя ТВ-то, ще мога да не ползвам бокса.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    597
    #1152

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    В тази връзка, да попитам - ако ТВ е с андроид не става ли с приложение да се гледа IPTV и да не се ползват боксове? Моя доставчик поне това ми казва, че ако сменя ТВ-то, ще мога да не ползвам бокса.
    Сигурно е имал предвид вместо бокс да ползваш СА модул. За целта телевизорът ти трябва да има слот за карта, DVB-C тунер и да поддържа MPEG4 за да имаш достъп до включените HD канали

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1153

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Не, не това. Сваля се приложение на ТВ и гледаш IPTV, без да ползваш ТВ бокса, който те иначе дават. В случая, който ми показа ТВ-то беше самсунг.

  17. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #1154

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Тук и тук, примерно.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1155

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    В тази връзка, да попитам - ако ТВ е с андроид не става ли с приложение да се гледа IPTV и да не се ползват боксове? Моя доставчик поне това ми казва, че ако сменя ТВ-то, ще мога да не ползвам бокса.
    Принципно е възможно, правил съм го, но... Пак проклетото, НО... Та, по ред на номерата: забива приложението, замръзва картината, пропуска кадри, маже бързите сцени, бавно превключване на каналите, кофти цветопредаване, звука е ... и т.н. и т.н. За целите на експеримента, ДА, работи! Ако трябва да го ползвам всекидневно и имам опцията за кабелна, то място за сравнение няма. Ако ще и с CA модул да е кабелната (демек кодирана), пак е по-добре, вярно малко по-бавно сменя заради кодирането, но е в пъти по-бързо от апликация/кутия. Сигурно има и приложения, които са по-бързи и стабилни, но за мен кабелната си е класика, бързо, качествено, удобно! Какво повече му трябва на човек?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 77 от 99 ПърваПърва ... 2767757677787987 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе