Страница 11 от 27 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 402
Like Tree25Одобрявам

Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #151

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Качеството им е перфектно , но има по добри предложения за същото качество - нет 1 . Аз скоро преминах от близу на нет1 и съм доволен

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    20
    #152

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Здравейте, станах абонат на blizoo на безсрочен договор и съм изключително доволен. Голямо удоволствие ми доставят следните канали, които нямах на предишния си оператор: ESPN HD, NOVA PREMIER LEAGUE HD, DA VINCI LEARNING, TRAVEL CHANNEL HD, ICONCERTS, OUTDOOR CHANNEL, NATURE HD, CRIME&INVESTIGATION, NICKELODEON + HBO пакет в HD + BTV и мачове в HD + нов филмов канал в HD

  4. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #153

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    crowbury,
    ако обръщахте повече внимание на старите си абонати и се стараехте да решавате проблемите им, може би нямаше да ти се налага да пишеш тук "под прикритие".Един Господ знае колко пъти съм звънял и съм Ви "тормозил" с проблемите си и как пък един път не попаднах на някой дето да му пука...?Може би защото договорът ми не беше пред изтичане?И сега изведнъж хоп и обаждане...е да ама не.ЩЕ загубите още много клиенти като мене,докато си го прехвърляте от единия крачол в другия...и продължавай да пишеш.Явно така ще ги ловите клиентите.
    sclera_bg одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    20
    #154

    Отговор: Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Защо е тая параноя?? Аз съм обикновено момче, което беше абонат на мсат, сега стана на близу, хайде по-сериозно! Клиент съм като теб. Съжалявам, че сте се опарили толкова хора, чел съм за мизериите на близу, но просто ми хареса новата им оферта и им станах абонат, нарочно на безсрочен за да избягам ако се наложи. Не знаех, че е забранено да напишеш, че си доволен от нещо. Мисля че ясно написах от какво и толкоз. Не ме занимавайте с глупости.

  6. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #155

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Как е БТВ-HD?
    При мен прекъсва през известно време за по около 2 секунди.Като пусна менюто за състоянието на сигнала в момента, в който ми изчезне картината и качеството на сигнала се срива.Силата на сигнала е добра - около 8 от 10,докато качестово пада на нула.При Nova PremierHD,LoungeHD,Eurosport HD,BNT1 HD този проблем го нямаше.Гледам с вградения тунер без външен приемник и ми е любопитно дали и при някой друг се срещат този проблем.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #156

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Няма проблем при мен.
    Изписва ми Signal Quality около 7 и Signal Strenght на 9 и не мърдат. Отдолу се сменяват някакви странни числа за Bit Error Rate.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #157

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Здравейте,имам телевизор Sony 32S4000,абонат съм на BLIZOO,искам да попитам дали ще има някакъв проблем с цифровата телевизия ако сменя сет-бокса с Кам модул,по точно HD каналите дали ще вървят,защото четох че може да са без звук тъй като телевизора няма MPEG4.

  10. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #158

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Ако няма MPEG4 - няма да можеш да гледаш HD програмите , ако ги плащаш - разбира се .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #159

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Няма MPEG4,значи отпада кам модула.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    34
    #160

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от procar Виж публикацията
    Няма MPEG4,значи отпада кам модула.

    Има и други проблеми с модула. Специално моя телевизор , реагира доста по-бавно от приемника на близуу...ужасно дразнещо е. А и менюто на телевизора ми е отвратително.....така че дори и да имах мпег4(на HD каналите върви само звук без него), пак щях да остана с приемника им.

    Колкото до услугите им, аз лично съм ужасно доволен. За две години и половина от три , четири случая на прекъсване на някоя от услугите, само веднъж не успяха да отстранят проблема дистанционно, но беше след един много проливен дъжд, следобед. На другия ден сутринта, бяха отводнили най-близката шахта и проблема се отстрани. Живея в София, жк Бъкстон. Може би наистина има значение от квартала.

  13. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #161

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Отвратително впечатление ми направи последния ми разговор със служител(ка) на Близу от Отдела за задържане на клиенти(условно казано). След като и се свършиха "доводите" в защита на Близу и вече явно нямаше с какво да отговори на изискванията ми, каза че всъщност тя цифровата телевизия на Нет1 не била изобщо цифрова,защото не била кодирана и съответно нямало как да бъде и цифорва и ако наистина стана техен клиент няма да ползвам пълните възможности на телевизора ...казах и, че ще рискувам

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #162

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Може да е била блондинка. И Близу имат не кодирани канали. Това са БНТ1 и БТВ ХД.
    П.П. Опа-а, БТВ ХД вече е кодиран.
    Този пост е редактиран от dimkaraganchev; 16-10-12 в 21:27.

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #163

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения


  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #164

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Здравейте и на мен ми предстои нов договор.. след около месец. Та сега се опитвам да проуча нещата. Много негативни отзиви чета за Близу но опследната пакетна промоци за цифрова ТВ + 50 Мбсек + 21 ХД е много примамлива. Мислех за да не си вкарвам главата в торбата да е със безсрочен договор... Някой може ли да коментира как са ХД и интернета в Зона Б18?

  18. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #165

    Отговор: Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Най-после след 3 години Близу си оправиха честотите на основния пакет . Притежателите на някои марки / Тошиба / вече могат да сменят каналите без да забиват . Каналите също така започнаха да се сменят по-бързо и изчезна невъзможността да се включи телевизора от стенд-бай когато е загасен на канал от основния пакет . На печелившите , честито !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 27 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  2. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  3. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе