Страница 24 от 27 ПърваПърва ... 142223242526 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 402
Like Tree25Одобрявам

Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #346

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Като преподписах договора ми се заклеха, че до като изтече имам гарантирани канали като ми разпечатаха списък-още следващия месец взеха да падат като круши.......

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #347

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Здpaвeйтe,Aз cъм Kaтя Πaнeвa- Eĸcпepт oнлaйн ĸoмyниĸaции в blіzоо. Πишa Bи, пo пoвoд cъoбщeниeтo Bи във фopyмa, зa липcвaщи ĸaнaли oт пaĸeтa c Цифpoвa TB.Имaмe гoтoвнocт дa Bи oĸaжeм нeoбxoдимoтo cъдeйcтвиe, нo зa cъжaлeниe пocoчeнитe oт Bac дaнни нe ca дocтaтъчни.Moлим дa ни изпpaтитe, ĸaтo Личнo cъoбщeниe тyĸ или нa іnfо@blіzоо.bg, тoчeн aдpec, нa ĸoйтo пoлзвaтe ycлyгитe ни (или ĸлиeнтcĸи нoмep) и тeлeфoн зa вpъзĸa. Aĸo вce oщe нe изпoлзвaтe ycлyгитe нa blіzоо, тo мoлим дa изпpaтитe тoчeн aдpec, ĸъдeтo биxтe жeлaли дa пoлзвaтe ycлyгитe нa blіzоо и aĸтyaлен тeлeфoн зa вpъзĸa.Ocтaвaмe в oчaĸвaнe дa пoлyчим дoпълнитeлнитe дaнни, нeoбxoдими зa идeнтифициpaнeтo Bи ĸaтo ĸлиeнт нa Вlіzоо, cлeд ĸoeтo щe пoлyчитe дeтaйлнa и изчepпaтeлнa инфopмaция.C yвaжeниe:Kaтя Πaнeвa.............................................
    В Близу явно са почнали да четат, сега чакам да започнат да мислят после да разбират!

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    1
    #348

    Thumbs up Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Като клиент на близо бих казала, че това е една некоректна фирма с изключително некадрърни служители без техниците, които нехаят за клиентите си и допускат много грешки. Чакам с нетърпение да ми свърши договора с тях. Как ги избират тези служители с конкурс за гамени ли или им дават ниски заплати и вземат само олигофрени? Аз също нямам всички канали за които съм си платила. Исках да си доплатя за повече канали, при което ми надписаха сметката. Не си спазват работното време, отварят в 11 като трябва да отворят в 9 сутринта. Нямам думи и за отношението им. Млади необлизани момиченца, които не могат да съберат 2 и 2. Офис разград

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #349

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Juliamateva Виж публикацията
    Като клиент на близо бих казала, че това е една некоректна фирма с изключително некадрърни служители без техниците, които нехаят за клиентите си и допускат много грешки. Чакам с нетърпение да ми свърши договора с тях. Как ги избират тези служители с конкурс за гамени ли или им дават ниски заплати и вземат само олигофрени? Аз също нямам всички канали за които съм си платила. Исках да си доплатя за повече канали, при което ми надписаха сметката. Не си спазват работното време, отварят в 11 като трябва да отворят в 9 сутринта. Нямам думи и за отношението им. Млади необлизани момиченца, които не могат да съберат 2 и 2. Офис разград
    А сега като ги купиха ментел, смятай Казва ти го вече бивш техен абонат. Много мъка докато се отскубна - дълга история.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    7
    #350

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Мен ми интересно, защо нямат Auto motor sport tv в списъка, отделно все още няма връщане на записи

  7. Junior Member Аватара на vynsente
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    The ANIMAL & NATURE KINGDOM
    Мнения
    67
    #351

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Някога бях на Ек, после Кейбълтел, минах през Близу и сега разбрах, че вече тая пирамида Ментел ще ми ''доставя'' услугите...
    Не знам какво, колко и как ще се случва, НО силно се надявам да не си късам нервите с тия последните...
    Щото почти НИКОЙ не ги харесва в нашата държавица, а Близу колто и както да са се насирали през времето - от тях видях най-приличното отношение до момента !

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #352

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Всички оператори са един дол дренки просто потребителите трябва да знаят, че работят с мошеници особено като кажат ние не сме като ония и още на другия ден разбираш какви са но не ти се занимава да разваляш договор.
    vynsente одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #353

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от antyox Виж публикацията
    Всички оператори са един дол дренки просто потребителите трябва да знаят, че работят с мошеници особено като кажат ние не сме като ония и още на другия ден разбираш какви са но не ти се занимава да разваляш договор.
    Аз съм по-доволен от тия, към които съм сега, след като се махнах от близалките. Няма да правя реклама, но фирмата е само в София. Интернет, брой и качество на програми и цена са засега най-доброто, въпреки някои минуси като това, че махнаха Риалити ТВ. А и не са нахалници да те тормозят по телефона да те карат да преподписваш.

  11. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #354

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    Аз съм по-доволен от тия, към които съм сега, след като се махнах от близалките.
    .
    .
    А и не са нахалници да те тормозят по телефона да те карат да преподписваш.
    Като дългогодишен техен абонат мога да заявя, че по телефона може да се спазариш за много по-изгодна финансово и по-богата на канали и интернет скорости оферта, отколкото предложенията по офисите им. Там избираш само измежду това, което е по брошурите.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #355

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Като дългогодишен техен абонат мога да заявя, че по телефона може да се спазариш за много по-изгодна финансово и по-богата на канали и интернет скорости оферта, отколкото предложенията по офисите им. Там избираш само измежду това, което е по брошурите.
    Може, но само като им казах, че се махам след като ми изтичаше договорът. И вероятно съм им по-дългогодишен абонат. Не са лоялни точно към лоялните им клиенти. А знаеш ли колко трудно се откачих - какво ли не правиха в офиса им само и само да не стане и да мине 1-месечното предизвестие. И после сума ти обаждания да ме върнат. Аз преди това като ги питах може ли това, може ли онова, ми казваха - каквото е по договор. Ама като ми изтече и изведнъж почна всичко да го може. Но е късно вече. Дори наглеците ми предложиха да имам 2 договора - и с другите, и с тях като резерв. Няма такива просто. Казвам им какви сами условията при другите, те не могат да ми дадат такива, но пак ми звънят и то все различни. Пък накрая и дори виновен да се чувствам, че ги отрязвам.

  13. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #356

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз и да искам не мога да се оплача от тях, засега поне
    И съм почти сигурен, че другите оператори няма да могат да ми предложат същите или по-добри цени и условия, които получавам от Близу.
    podredko одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #357

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Аз и да искам не мога да се оплача от тях, засега поне
    И съм почти сигурен, че другите оператори няма да могат да ми предложат същите или по-добри цени и условия, които получавам от Близу.
    А какво ще кажеш да си с едно дистанционно и без ка-модул, който ти бави всеки път при превключване и при пускане на тв-то. И без приемник, а само с кабел.

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #358

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз съм доволен от качеството на Близу и цената която ми предложиха(няма такава в програмите които обявяват).Бях техен абонат много години,после се прехвърлих на Булсат за 5-6 год. главно заради Примера.Булсат като качество е пълна скръб.
    Това което е лошо на Близу е работата на централата.Просто неграмотници и нищо не ги интересува!!!В темата за Мтел podredko каза,че има нови канали.Днес и при мен се яви надпис на тв ,че има актуализация на канали и ако искам да пресканирам.Пресканирах,за щастие настройкие на фаворити се запазиха.Новите канали са с ''no acses'' надпис.Не знам дали са пуснати.Питам на централата,откъдето ми казва да се обърна към техниците.На мен техници не ми трябват,просто искам да знам дали има нови канали или все още не(казвам).Да ама,не.Сътрудникът ''Петър'' изключи.
    Та това което е очевидно е,че тези в централата няма да се оправят,сигурно са ''наши момчета,назначени да вземат пари.
    Ама въпреки тези неграмотници не мога да си представя да сменя оператора като се опарих с мазнъочите на Булсат.Само ако има друга подходяща кабеларка.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #359

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Има други, аз съм към тях и вече ми изтече договора, но си продължавам. Те дори не ме притесняват да ми звънят и да ме зарибяват за нов. Както някои други. Имам нет и цифрова на 2 телевизора. Ако имах повече щях и на тях да сложа на същата цена.
    Имам 2 колеги са на Булсат и са доволни, но аз антени не искам. Както и смущения при лоши атмосферни условия.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #360

    Отговор: Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    Има други, аз съм към тях и вече ми изтече договора, но си продължавам. Те дори не ме притесняват да ми звънят и да ме зарибяват за нов. Както някои други. Имам нет и цифрова на 2 телевизора. Ако имах повече щях и на тях да сложа на същата цена.
    Имам 2 колеги са на Булсат и са доволни, но аз антени не искам. Както и смущения при лоши атмосферни условия.
    Тези които не искаш да ги рекламираш / НЕТ 1/ от няколко години не желаят да си разширят мрежата към кв.Драгалевци. Явно не им се иска да влагат пари за отделни абонати, по-лесно и повече приходи падат от блоковете.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 27 ПърваПърва ... 142223242526 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  2. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  3. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе