Страница 3 от 27 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 402
Like Tree25Одобрявам

Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #31

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Аз пък, вчера си смених пакета. Година и половина бях на "Смарт" и си бях предоволен. Тази година, заради Ф1 реших да премина на "Екстра+", заради RLT. Направо се чудя какво толкова ги плюете Близоо. Имам телевизори навсякъде в апартамента (общо 5 бр.) и за тази цена на пакета от 37 лв. не виждам конкуренция на пазара в нашия град. Качеството на телевизията и интернета са супер. Баси, станах им рекламен агент.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #32

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Ето един бърз начин да се измъкнем от мрежата на Близу до ден два отивам да пусна молба , че не съм съгласен с новите им условия

  4. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #33

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev
    Аз пък, вчера си смених пакета. Година и половина бях на "Смарт" и си бях предоволен. Тази година, заради Ф1 реших да премина на "Екстра+", заради RLT. Направо се чудя какво толкова ги плюете Близоо. Имам телевизори навсякъде в апартамента (общо 5 бр.) и за тази цена на пакета от 37 лв. не виждам конкуренция на пазара в нашия град. Качеството на телевизията и интернета са супер. Баси, станах им рекламен агент.
    Явно не знаеш, че според новите ОУ нямаш право да разгласяваш условията по договора си

    Цитат Първоначално публикувано от digital11
    Ето един бърз начин да се измъкнем от мрежата на Близу до ден два отивам да пусна молба , че не съм съгласен с новите им условия
    Мъчат се начина да не е толкова лесен, но си в законното си право.

    Някои нови точки от ОУ:

    - Интернет скоростта не е гарантирана
    - Доста нови такси (примерно ако ти е слаб сигнала и има нужда от усилвател)
    - Няколко от таксите са според "ценовата листа", но ценовата листа е явно дълбоко скрита фирмена тайна, примерно ако се повреди предоставеното от Близу оборудване се заплаща по "ценовата листа"
    - Такса при повторно включване заради закъсняло плащане (но не се знае колко лв. е) и тем подобни приумици...

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #34

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Мале, колко са лоши. А другите колко са добрички. Ама то и за това има различни кабеларки.
    П.П. За разлика от вас, аз във всеки един момент мога да им бия шута, без да мигне окото. Само да ми дадат повод. Ама за повече от 10 години не са успели да ме ядосат нито един път.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #35

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Е ,те кога ги направиха 10 години съществуване ?

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #36

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Ами те преди си бяха Евроком. Но персоналът си е същия. Ама ти откъде да знаеш.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #37

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev
    Аз пък, вчера си смених пакета. Година и половина бях на "Смарт" и си бях предоволен. Тази година, заради Ф1 реших да премина на "Екстра+", заради RLT. Направо се чудя какво толкова ги плюете Близоо. Имам телевизори навсякъде в апартамента (общо 5 бр.) и за тази цена на пакета от 37 лв. не виждам конкуренция на пазара в нашия град. Качеството на телевизията и интернета са супер. Баси, станах им рекламен агент.
    Направо си се минал само заради РТЛ - той от няколко дни е в пакет 80 за което служителките не са те уведомили , а пък дали изобщо и знаят .

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #38

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Мдаа предстои ми и аз да се впусна в сагата с отказването...
    Преди седмица си смених квартирата от младост 3 в младост 2 и се оказа че на новото място не могат да прехвърлят договора защото мрежата в блока била заето от други оператори.... и така имам договор за още 1 година и те твърдят че трябва да заплатя таксите до края на тази година... приемам всякакви съвети как да се откача ... това с новите условия звучи добре ама дали ще мине...

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #39

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от cooler
    Мдаа предстои ми и аз да се впусна в сагата с отказването...
    Преди седмица си смених квартирата от младост 3 в младост 2 и се оказа че на новото място не могат да прехвърлят договора защото мрежата в блока била заето от други оператори.... и така имам договор за още 1 година и те твърдят че трябва да заплатя таксите до края на тази година... приемам всякакви съвети как да се откача ... това с новите условия звучи добре ама дали ще мине...
    http://blizoo-forum.com/viewtopic.php?f=2&t=764 Прочети тук, мисля че има начин да се махнеш без особени проблеми.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #40

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от submmit
    Като сте толкова големи обяснете защо Близоо не предлага TV1000, Viasat, Btv Lady, Ринг и т.н., нещо което и последната квартална кабеларка има в програмата си. Да не говорим за това, че в аналоговата ви тв няма почти нищо и принуждавате за втори или трети телевизор да се плаща допълнително, както и за HD каналите и за какво ли още не....
    Защо не ги попиташ по телефона ?

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #41

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev
    Ами те преди си бяха Евроком. Но персоналът си е същия. Ама ти откъде да знаеш.
    Това ,че са били Евроком и персоналът е същия / о ,каква изненада , зная ! /,не означава ,че ръководството и фирмата пак са си същите .Може да си направиш справка на колко места хората ,които си бяха доволни от бившия Евроком вече не искат да чуват за уж същата КТ "Близу" . Радвай се ,че при теб все още всичко е наред .

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #42

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    Направо си се минал само заради РТЛ - той от няколко дни е в пакет 80 за което служителките не са те уведомили , а пък дали изобщо и знаят .
    То това си го пише и в сайта им. Така че са си много коректни.
    Освен това, като сравнявам офертите на различните кабеларки, не виждам по-изгодни оферти. Дори и за София. Навсякъде искат допълнително пари за включване на втори и трети ТВ на цифрова. Но всеки си има вкус. Затова са и толкова много кабеларките.

  16. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #43

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev
    Аз пък, вчера си смених пакета. Година и половина бях на "Смарт" и си бях предоволен. Тази година, заради Ф1 реших да премина на "Екстра+", заради RLT.
    Ти сам си го казал че си минал на по скъп пакет заради РТЛ
    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev
    Навсякъде искат допълнително пари за включване на втори и трети ТВ на цифрова. Но всеки си има вкус. Затова са и толкова много кабеларките.
    Че Близу да не би да не искат пари за втори/трети ТВ ? Не искат за аналогова а за цифрова си на всеки приемник с петарка отгоре .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    32
    #44

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Програмата RTL се излъчва свободно цифрово и аналогово на сателит Astra 19 градуса изток и всеки с чиния насочена натам може да я гледа .

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #45

    Re:Blizoo - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Че то кой ползва вече тази цигания?! То това беше модерно миналия век.
    А таксите на Близоо не са по-различни , дори напротив. Предлагат повече. Поне като сравнявам офертите. Ако има по-изгодно предложение за същото качество и вид на услугите, не бих се подвоумил да си сменя оператора. Но поне при нас, а като гледам и не само при нас, няма такива.
    П.П. А пакетът, на който минах е по-скъп с 4 лв и предлага доста повече. Така че не мисля, че съм се минал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 27 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  2. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  3. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе