Вижте резултатите от анкетата: По какъв начин получавате връзка с Интернет?

Гласували
89. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Класически / аналогов Телефонен Модем

    2 2.25%
  • Цифрова телефонна линия / Ай Ес Ди Ен (ISDN)

    2 2.25%
  • Широколентов достъп през телефонна линия Ей Ди Ес Ел (ADSL)

    9 10.11%
  • Широколентов достъп през кабел за телевизионна връзка

    15 16.85%
  • Широколентов достъп през сателит

    1 1.12%
  • Широколентов достъп през мобилен телефон

    8 8.99%
  • Широколентов достъп през мобилно устройство (USB/Ю Ес Би)

    4 4.49%
  • Локална мрежа (LAN)

    48 53.93%
  • Друго

    14 15.73%
Отговори на анкетата
Страница 21 от 45 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследноПоследно
Резултати от 301 до 315 от общо 673
Like Tree95Одобрявам

Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #301

    Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Включи си го към тв , а аудиото ще си го връща по HDMI(ARC) .
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-11-14 в 16:32.

  2.  
     
  3. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #302

    Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Здравейте, мисля да подпиша с Виваком IPTV и ще помоля за актуални мнения за услугата като качество на картината, звука, доколко са компресирани каналите .Ще ползвам услугата на 50 , 42 и 32 инчови телевизори. преди съм ползвал платформата на Мегалан/Мтел. Ако е възможно да направим сравнение с други оператори. Приемниците забиват ли , удобно ли е ЕПГ на платформата? Как мога да разбера точната цена на услугата, че ми се струва доста объркано надграждането в комбинация и с интернет и брой приемници . Благодаря предварително !
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-11-14 в 16:33.

  4. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #303

    Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цецо , надявам се да не си на АДСЛ а оптика ?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-11-14 в 16:32.

  5. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #304

    Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Ако ще пускам тази телевизия ще бъде оптика до входа и оттам с LAN кабел . Проверено е .
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-11-14 в 16:33.
    jonov одобрява това.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #305

    Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Цецо , надявам се да не си на АДСЛ а оптика ?
    един HD канал минава безпроблемно през ADSL-a
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-11-14 в 16:33.

  7. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #306

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7 Виж публикацията
    Здравейте, мисля да подпиша с Виваком IPTV и ще помоля за актуални мнения за услугата като качество на картината, звука, доколко са компресирани каналите .Ще ползвам услугата на 50 , 42 и 32 инчови телевизори. преди съм ползвал платформата на Мегалан/Мтел. Ако е възможно да направим сравнение с други оператори. Приемниците забиват ли , удобно ли е ЕПГ на платформата? Как мога да разбера точната цена на услугата, че ми се струва доста объркано надграждането в комбинация и с интернет и брой приемници . Благодаря предварително !
    Може ли някой ползващ тази телевизия да се включи в обсъждането, но конкретно ?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-11-14 в 16:34.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    18
    #307

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    И аз ще се радвам, ако някой даде по-точни отзиви за IPTV-то на vivacom.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-11-14 в 16:34.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    151
    #308

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз ползвам услугата от ~ 3 месеца, моля задайте конкретни въпроси за да Ви отговоря.
    Като начало, съм доволен от услугата, за периода нямам 1 прекъсване на интернета и една пикселизация на телевизията. Гледам я на 42" и SD качеството е доста по-добро от това на ефирната цифрова, HD-to e ясно. Приемника работи доста бързо, бързо превърта назад, менютата са ОК, не забива. Имам основа за сравнение само с tbc.bg от преди 4 месеца и Megalan от преди 3 години - там телевизията е пълен мазаляк. Интернета е е този който е и на хартия - 50 Mb си ги има винаги и имат завидно ниски латенции към бг и интерназционалния пиъринг. Окабелиха ме алкателци, оптиката влиза в шкафа под телевизора, там е и медиа конвертора. Нямат активни устройства във входа на блока.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-11-14 в 16:34.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,231
    #309

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Инсталациите са на Виваком и подизпълнители. Alcatel и БТК отдавна се разведоха...

    Благородно ти завиждам за GPON / FTTH!

  12. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #310

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Здравейте sevastaki , доколкото знам оптиката е стационирана в ниската част на дадена сграда и оттам върви LAN кабел до абоната. Така е предполагам в повечето случаи . Сега да питам конкретно за IPTV : Как се прави връзката с приемника , през рутер или със суич . Качеството на приемника и излъчваните програми позволява ли да се гледа на 50 инча телевизор ? Цената на пакетната услуга при Виваком съпоставима ли е с други оператори. Аз например трудно мога да се ориентирам колко би ми струвало 50МВ с всички програми . То са наслагвания на цени, ужас. Според теб заслужава ли си да се премине от типична кабелна телевизия като Близу или Нет1 към Виваком IPTV ?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    99
    #311

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Инсталациите са на Виваком и подизпълнители. Alcatel и БТК отдавна се разведоха...
    Явно ти е стара информацията - БТК и Алкател са едно цяло.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-11-14 в 19:09.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,231
    #312

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Напротив!
    1.Алкател и БТК никога не са били едно цяло. Няма и да бъдат.
    Само поддръжката беше временно (малко над 3 години) прехвърлена към Алкател България.
    2.От началото на 2014 договорът за outsorcing м/у двете компании е прекратен.
    http://www.capital.bg/biznes/kompani...nskata_vruzka/

  16. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #313

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Тия дето бяха към Алкател, от нова година се върнаха към Виваком. Хората са си едни и същи, само се водят към различни компании

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    151
    #314

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7 Виж публикацията
    Здравейте sevastaki , доколкото знам оптиката е стационирана в ниската част на дадена сграда и оттам върви LAN кабел до абоната. Така е предполагам в повечето случаи . Сега да питам конкретно за IPTV : Как се прави връзката с приемника , през рутер или със суич . Качеството на приемника и излъчваните програми позволява ли да се гледа на 50 инча телевизор ? Цената на пакетната услуга при Виваком съпоставима ли е с други оператори. Аз например трудно мога да се ориентирам колко би ми струвало 50МВ с всички програми . То са наслагвания на цени, ужас. Според теб заслужава ли си да се премине от типична кабелна телевизия като Близу или Нет1 към Виваком IPTV ?
    Привет, ceco7, в нашия блок (София/Манастирски ливади) сложиха една кутия на партера - където е "разплетена" оптиката на SC пач панел, кутията е пасивна. От кутията оптиката влиза идва и влиза в медиа конвертор Алкател I-010G-P, от там суич 1Gb. Всеки от белите ТВ кутии и рутера се включва в този суич. Боксовете подават към телевизора 1080i, няма опция за p, качеството на SD-тата е по-добро от близу и булсат, аз го гледам на 42" и е приемливо. HD-тата са перфектни. Малко ме дразни, че не могат да се пренареждат каналите, но не бих се върнал при оператор без тайм шифт.
    Относно тарифите - да, сайта е малко объркан, аз тука гледам Каталог Частни клиенти. Аз направих така - подписах 80+ пакет с 50Мб интернет срочно за 2Y, добавих SMART и SMART HD, които мога да спра когато поискам. За евтино - не е. Нямам основа за сравнение с Нет1, а много ги хвалят.

  18. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #315

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Благодаря, беше повече от изчерпателен!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 45 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе