Вижте резултатите от анкетата: По какъв начин получавате връзка с Интернет?

Гласували
89. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Класически / аналогов Телефонен Модем

    2 2.25%
  • Цифрова телефонна линия / Ай Ес Ди Ен (ISDN)

    2 2.25%
  • Широколентов достъп през телефонна линия Ей Ди Ес Ел (ADSL)

    9 10.11%
  • Широколентов достъп през кабел за телевизионна връзка

    15 16.85%
  • Широколентов достъп през сателит

    1 1.12%
  • Широколентов достъп през мобилен телефон

    8 8.99%
  • Широколентов достъп през мобилно устройство (USB/Ю Ес Би)

    4 4.49%
  • Локална мрежа (LAN)

    48 53.93%
  • Друго

    14 15.73%
Отговори на анкетата
Страница 22 от 45 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 673
Like Tree95Одобрявам

Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,254
    #316

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Не знам дали въпросът ми е за тук или в темата за избор на ТВ.
    Моля за извинение, ако не съм уцелил раздела!

    Някой имал ли е проблеми с CAM на DVB-S2 и на какъв марка/модел ТВ?
    По-специално подреждане на програмите, работа с EPG, за колко дни напред показва, програмиране на запис.
    Може би скоро ще се купува телевизор и не ми се занимава с приемника, с който се гледа в момента.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    14
    #317

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от sevastaki Виж публикацията
    Привет, ceco7, в нашия блок (София/Манастирски ливади) сложиха една кутия на партера - където е "разплетена" оптиката на SC пач панел, кутията е пасивна. От кутията оптиката влиза идва и влиза в медиа конвертор Алкател I-010G-P, от там суич 1Gb. Всеки от белите ТВ кутии и рутера се включва в този суич. Боксовете подават към телевизора 1080i, няма опция за p, качеството на SD-тата е по-добро от близу и булсат, аз го гледам на 42" и е приемливо. HD-тата са перфектни. Малко ме дразни, че не могат да се пренареждат каналите, но не бих се върнал при оператор без тайм шифт.
    Относно тарифите - да, сайта е малко объркан, аз тука гледам Каталог Частни клиенти. Аз направих така - подписах 80+ пакет с 50Мб интернет срочно за 2Y, добавих SMART и SMART HD, които мога да спра когато поискам. За евтино - не е. Нямам основа за сравнение с Нет1, а много ги хвалят.
    И при мен в кооперацията (Бургас, Център) е по същия начин. Дори към суича съм вързъл още един суич на разстояние 10 м, понеже съм с две тв-та, конзола, рутера за WI-FI също е след втория суич, дори допреди няколко дена бяха два рутера, но единия сдаде багажа. Нямам никакви проблеми, като изключим, че не можем сами да си подредим програмите. От 30.10.14 съм абонат със 100 мб Интернет (промоцията за годишнината). Но това до онази вечер. Вече две вечери подред, след 01.00 часа няма нет и тв, или се появява на моменти със страшни прекъсвания. Дали е от Алкателчето, гледам лампата за оптика свети, но не и тази за LAN. На сутринта и през деня всичко е ОК. Надявам се, че бърникат нещо и не е от медиа конвертора (или оптичен модем , не съм наясно - Алкателчето). Някой да е имал същите проблеми тези два дни. Изобщо не искам да се занимавам със съпорта, ял съм им попарата преди години, когато бях на техния ADSL.
    Този пост е редактиран от sarabernar; 10-12-14 в 13:51.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    151
    #318

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    И аз няколко пъти съм забелязвал, че 1-1:15 цъкат нещо и ми се ребутва stb-то и интернета куца, медиа конвертора святка в червено, но после се оправя. Последните няколко дни сутрин като пуснах телевизията приемника сякаш се рестартира и си тръгна нормално, може и да са правли нещо.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    22
    #319

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Може да ви се стори лаишки въпроса ми, но предлагат ли Виваком приемник/декодер с HDD?

  6. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #320

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    За коя услуга става на въпрос , щото ако е за IPTV - за чий ти е за сателитната - не предлагат , дори няма и USB .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    22
    #321

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Да си записвам предавания като не мога да ги гледам.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #322

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    При IPTV имаш всичко записано вече
    jonov одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    22
    #323

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Mислех си, че Виваком предлага нещо такова 2TB - Sky+HD Box - store up to 350 hours of HD TV

  11. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #324

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Далеч сме от sky,..но може да си връщаш назад на повечето канали до към седмица зависи от канала на IPTV платформата. Отделно се предлага услугата запис на символична цена.
    Този пост е редактиран от Pezilink; 14-12-14 в 13:56.
    hidalgo одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    151
    #325

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    А и качеството на записа си е ОК. Връщали ли сте на мтел? Там е "едър" дигитал

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    22
    #326

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Ясно, благодаря.

    - - - - - - - - - -

    A тези от вас, които ползват интернета, доволни ли сте?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    151
    #327

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Ок си е интернета поне при мен. 50 плащам, 50 има. Конекциите са бързи и в бг и в инт. Пийринга. Браузва се добре. Торентите вървят с 6-7. Случва се някой път 12-1ч. Да прекъсва замалко,но се преживява.
    legaltk и hidalgo харесват това.

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    214
    #328

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Някой има ли проблеми с IPTV приемниците? Много често, да не кажа всяко второ/трето включване от стендбай пуска видеосигнала в SD режим вместо в HD и се налага хард рестарт (от захранването) за да тръгне нормална резолюция... Не съм намерил закономерност, но по-рядко имам проблем, ако включа първо телевизора, изчакам 2-3 секунди и тогава пусна и приемника.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    151
    #329

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Имам 2 приемника с 2 тошиби 32" и 42", никога не се е проявявал подобен проблем. Не ползвам HDMI кабелите от комплектацията на белите кутии, имам си мои.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    214
    #330

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    При мен са 27" LG в кухнята и Smart Samsung 50" в хола, положението е еднакво, даже при самсунга по-често се случва. Не съм пробвал с други кабели, тези в комплекта ми се виждат адекватни, но може и да пробвам. А и друго оплакване имам, през по-голяма част от времето картината е забавена и върви след аудиото, проблема по-изразен в пикови часове и се случва след някакво микро накъсване.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 45 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе