Страница 16 от 53 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 787
Like Tree221Одобрявам

Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    18
    #226

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Bulsatcom - HD Сателитен Приемник ZHD210 - като това на снимката , в офисите обикновено имат . На старото пробвай с бутон "пауза" (двете чертички под червения бутон) .
    Стана

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    140
    #227

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Здравейте . Наскоро се преместих и набързо поставих сам чинията на Булсат-а . Нивото на сигнала ми е около 48-50% (приемник ZHD 100). Вчера реших да си поиграя отново с чинията и окото , да вдигна малко сигнала че ... За целта изнесох на терасата малък ТВ и другия (втори) приемник STB-S300 с които разполагам . Пуснах сигнал със същия кабел (да не там проблема) и втория приемник ми даде около 75% ниво сигнал - чудна работа ?!?!? Разкачих ZHD 100 от плазмата и го изнесох на терасата - отново 50% - другия 75% . Поиграх си около час , но не можах да вдигна повече нивото на сигнала !
    Къде мислите че е проблема - освен в мен разбира се :rolleyes:

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #228

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Не гледай сигнала колега а силата на децибелите!Ако имаш над 10 децибела всичко е ок и няма място за притеснения.На всеки приемник ще видиш различна сила на сигнала,но той е просто да се убедиш че всичко по кабелите е наредЗабравих да спомена ,че за най точна настройка сложи обикновенна делта приемник а не здх 100(тя,захаринка не знае на кой свят е)

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    140
    #229

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pgv70 Виж публикацията
    Не гледай сигнала колега а силата на децибелите!Ако имаш над 10 децибела всичко е ок и няма място за притеснения....
    хммм... интересно Бях при мои познати вчера , та на тяхния булсат ХД (друга 'захаринка' ) имаше сигнал 90%
    Колкото до децибелите , имам 12.38 / 13.33 /14.44 - даже на 11135000/30000 2/3 ми изкарва 17.5dB

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    18
    #230

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Здравейте, имам следния проблем с Булсатком с приемник ZHD200 не работят timeshift нито PVR на телевизора ми Samsung-UE46F8000 който е свързан с HDMI към приемника. На Мсат този проблем го нямах.

  7. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #231

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от donpadre Виж публикацията
    Здравейте, имам следния проблем с Булсатком с приемник ZHD200 не работят timeshift нито PVR на телевизора ми Samsung-UE46F8000 който е свързан с HDMI към приемника. На Мсат този проблем го нямах.
    Здравей,хубав тв си имаш.PVR работи само когато хващаш с тюнера на тв-съответно кабелна или ефирна тв.Дали трябва да гледаш Булсат с този тв е друг въпрос.ПО-добре Близу,ако не си фен на испанския футбол или Виваком(което зависи и от интернета на доставчиците).Булсат има хубав интернет,може да се гледа и на вилата,но качеството на картината е под всяка критика,малко хд канали,лошо качество и на сд в повечето случаи.

  8.  
     
  9. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    870
    #232

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Тия идиоти май няма да пуснат БНТ HD и сега трябва да бягам до магазина да си купя кабел и някаква антена, после да пробия дограмата за да гледам олимпиадата. Не става в стаята с вътрешна антена, и що трябва да ме връщат 20г. на зад при положение че им плащам сума ти пари за телевизия и интернет.

  10. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #233

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Bulsatcom няма да излъчва BNT HD заради FILM+ HD

    Нещастници. При условие, че канала се разпространява безплатно за всички кабелни и сателитни оператори, те предпочитат да накарат клиентите си да плащат за FILM+.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #234

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Bulsatcom няма да излъчва BNT HD заради FILM+ HD

    Нещастници. При условие, че канала се разпространява безплатно за всички кабелни и сателитни оператори, те предпочитат да накарат клиентите си да плащат за FILM+.
    Безплатно, безплатно, не им взимат такса за излъчване, но за тях си струва пари, поради ограничения ресурс, не знам дали имат свободен капацитет и за 1 нов HD канал да добавят.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #235

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Не мисля , че голяма загуба отсъствието на БНТ HD при Булсат - техните канали си предават Олимпиадата - виж при другия ми оператор (Скат) е трагедия - нито БНТ1 HD , нито спортния БНТ HD , а Eurosprt HD няма да предават ...май тия са единствените в България , които няма да предават Сочи 2014

  13. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    870
    #236

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Вчера ги нахуках, ама днес си взимам думите назад. Сега си мисля че имаме шанса да гледаме всичко от олимпиадата и то с по-добрите коментатори. Е остава неудобството да превключвам когато се налага м/у приемника и ефирната ТВ ама.....поне имаме избор за разлика от другите. Просто трябва да си правят реклама какво смятат да правят за да не отнасят майни. Иначе БНТ HD, FILM+HD, FILM+, TV+ все олимпиада зяпаме.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #237

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Bulsatcom няма да излъчва BNT HD заради FILM+ HD

    Нещастници. При условие, че канала се разпространява безплатно за всички кабелни и сателитни оператори, те предпочитат да накарат клиентите си да плащат за FILM+.
    И защо да са нещастници? Защото си имат техни канали излъчващи олимпиадата? Да си ги спрат и да пуснат БНТ? Колко ще платиш за 2 месеца за да гледаш олимпиада в HD - 6лв. За 6лв дали може да се купи само антена за БНТ....

  16. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #238

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Защото искат пари за безплатен канал.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    193
    #239

    Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Безплатно е от ефира само, ама като се замисля и там си плащаме без да усетим.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    70
    #240

    Post Отговор: Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Аз съм един от дългогодишните абонати на БСК, за все по-голямо съжаление, имаше време когато бях много спокоен и се базиках с другите, че като не са на булсатком, ще си носят яденето и пиенето да гледаме в нас. От таргет групата за спортните маниаци съм, искам да имам възможност да гледам колкото се може повече спорт, независимо дали ми се гледа в определен момент или не, до скоро нямаше и значение качеството заради листа с каналите, големите обещания за интернет, при мен все още го чакам вече 3години и през това време си плащам на виваком за дом.телефон(който никога не е подвързан) и интернет, защото скоро от БСК ще има интернет, на моя адрес няма и скоро не виждам да има!
    Голяма телевизия се прави със спорт, защото над 80% от мъжете го гледат, над 90 % от тия мъже гледат футбол и съответно те плащат високите пакети за ТВ, ако зависеше само от жените ни, щяхме да гледаме икономичен пакет, даже и само ефирна тв щеше да е достатъчно.
    Големия пробив допълнителен БСК направиха по - време на световното в германия, не се предаде по канал 1, а само по диемите и съответно най-голямата им таргет група и най - лесно манипулираната от малките населени места нямаха как да гледат и булсат беше единствения вариант, там набраха много абонати и след това започнаха да се лакумят, като видяха, че са спечелили малките и неразбиращи населени места, тях не ги интересува качество, тях ги интересува да гледат нещо. От там започнаха много беди.
    Последно време започвам много да се ядосвам и да се чудя какво да правя, след гаврата на БСК да си дадат ф+ и тв + да го дадат на виваком, гаврата с тука няма тука няма и да има щот на нас не ни трябва, иптв, интернет хд канали, лисата на карта за цифровия тунер на телевизора и да се оттрва от допълнителен приемник поне физически, то янсо че ще си плащам за картата, липсата на хд приемници, захаринки, последна гавра с БНТ ХД, кой ги е бил по главата да дават пари от нашите сметки да купуват Олимпиада, аз ако не бях минал по каналите нямаше и да знам,че я дават като преди доста време канал 1 обявиха, че ще пускат ХД за олимпиадата и много други подобни гаври.
    Накрая един въпрос, алтернативата какво предлага, от виваком ми звънят ден през ден, да ми предлагат Тв пакет с наличния ми интернет, който след като му намалих скоростта стана по-бърз от колкото преди това, Близу хич не ми се ще, ТЕЛЕНОР официално кога, защото може да изчака още някой друг месец. Кой предлага качество срещу цена разбира се!
    Ясно вече спорт има и всички първенства може да ги гледаме. Но на кой оператор.
    ockac23 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 53 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 672
    Последно: 16-04-24, 20:14
  2. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  3. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе