Страница 44 от 74 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследноПоследно
Резултати от 646 до 660 от общо 1108
Like Tree59Одобрявам

М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #646

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Дано някой от м сат отдела за тв.каналите чете!

    Този Беин спорт 7 хд катар е абсолютно излишен!
    ...на фона на 400 пъти по-добрия Беин спорт 2 ХД Франция - където освен испанското първенство излъчват и НБА на живо!
    А по скапаната 7-ца само волейбол и арабски спорт.
    Не разбирам защо не връщат двойката - дори катарката 2-ка хд е много по-добре от пълнежа на дупки 7!

    И да вземе да погледне техн.отдел че скай спорт хд италия от 4 дни е на син екран!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    187
    #647

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Снощи реших да пусна пресканиране за да поверя за нови канали. Указа се,че след сканирането ми изчезнаха два канала - BOX HD и Discovery HD,а ги има понеже проверих на другия си телевизор. Опитах и на него и там не се появиха. Двата телевизора за Samsung и са с модули. Иначе всички други канали излизат. Пробвах и ръчно сканиране и пак не ги откри.

    http://dtv-bg.com/newreply.php?do=newreply&p=341720
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-10-14 в 16:27.

  4. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #648

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Омръзна ми това постоянно изчезване на Sky Sport HD Италия за по 5-6 дни син екран и то по 2 пъти в месеца!
    Въобще да не го връщат, след като ще изчезва винаги по време на LIVE излъчванията!
    И тази скапана 7-ца bein sport 7 hd няма да я разкарат еййй! Снощи никъде не можехме да гледаме испанското в хд!!!
    Скапания ф+хд за пореден път не излъчва хд Барса!
    И никой от м сат не забелязва тези факти.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #649

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Здравейте само на мен ли от няколко дена насам имам някакво леко размазване на картината на някои от каналите а пък други канали изчезнаха напълно ? Със БестКас модул съм правих сканирания обаче нищо и незнам какво се случва.Тука преди един месец ми слагаха тапове сложих си и един галваничен разделител че имах проблеми със брум от усилвятеля ми.

  6. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #650

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Има профилактика на Хай Дефинишън декодерите - изключени са. След 17ч. ще се върнат всички хд канали.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #651

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Хмм оправиха ги да обачее отново забелязвач че ми се замазва картината на почти всички спортни HD канали като BEINSPORT 1 HD и 7 HD sportclub 2,3 и на малко от SD каналите ато BOX TV примерно.Някой може ли да провери при него как са тези канали за да знам дали проблема е в мене .

  8.  
     
  9. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #652

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Да спокойно.Не е от телевизора или кабела ти.Явно нещо все още дооправят и при мен са СД вместо ХД

  10. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #653

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Здравейте,

    бърз въпрос, защото не можах да намеря инфо.

    Имам телевизор Sony 32W705B, та въпросът ми е, може ли да подреди автоматично програмите, така както са на техния приемник? Имаме няколко ТВ в къщи и от както купих тоя новия, жената не спира да ми дудне на главата, че много я дразнели разбърканите канали...

  11. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #654

    Re: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    @Kayso
    Телевизорите(в общия случай) не поддържат подредба на канали от NIT/BAT таблица - т.е. няма да стане. Ще трябва ръчно да ги пренаредиш.
    Този пост е редактиран от zlatko; 19-11-14 в 12:07.

  12. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #655

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kayso Виж публикацията

    Имам телевизор Sony 32W705B, та въпросът ми е, може ли да подреди автоматично програмите, така както са на техния приемник? ..
    Оператора трябва да го предлага тоя вариант , близу имат подобна тъпня те ще ми подреждат каналите .....ай сик....

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от zlatko Виж публикацията
    @Kayso
    Телевизорите(в общия случай) не поддържат подредба на канали от NIT/BAT таблица - т.е. няма да стане. Ще трябва ръчно да ги пренаредиш.
    Златко , да си знаеш за другия път
    Стартира услугата LCN в мрежата на Близу. Това означава, че каналите ще се подреждат по един и същ начин на телевизорите с КА модули и на цифровите приемници.
    zlatko и podredko харесват това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    10
    #656

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Понеже гледам от време на време HD КИНО 2 на руски,искам да попитам има ли и HD KИНО 1,защото май преди го имаше ,а сега не го намирам?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    5
    #657

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kayso Виж публикацията
    Здравейте,

    бърз въпрос, защото не можах да намеря инфо.

    Имам телевизор Sony 32W705B, та въпросът ми е, може ли да подреди автоматично програмите, така както са на техния приемник? Имаме няколко ТВ в къщи и от както купих тоя новия, жената не спира да ми дудне на главата, че много я дразнели разбърканите канали...

    Когато пуснеш телевизорът от начало да го настройваш те пита език на работа и после държава и почва да сканира за канали...
    Не помня, но Германия/Швейцария/Финландия като дадеш избереш нея ти ги подрежда по ред,но нямаш възможност да ги местиш после ти!

    - - - - - - - - - -

    Някой да знае къде преместиха BTV HD?

  16. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #658

    Re: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    @jonov
    За това казах "в общия случай" Това, че операторът излъчва LCN в BAT-a, не означава че каналите ще се подредят в съответствие с него - трябва и телевизорът да го поддържа.
    Имаш ли информация дали Blizoo са пуснали Operator profile CAM? Не ми се вярва, защото изисква допълнителна разработка и е по-скъп. Или разчитат, че някои телевизори поддържат LCN от NIT/BAT?

  17. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #659

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Златко , не мога да ти кажа конкретно , понеже отдавна не съм им абонат на прехвалената ТВ ако не те мързи да четеш - ето ти темата
    Официален форум на blizoo • Виж темата - LCN в мрежата на Близу

  18. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #660

    Отговор: Re: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zlatko Виж публикацията
    @Kayso
    Телевизорите(в общия случай) не поддържат подредба на канали от NIT/BAT таблица - т.е. няма да стане. Ще трябва ръчно да ги пренаредиш.
    Е LG-то в кухнята пак е с карта и се подреждат точно както на приемника на МСАТ. Не знам какво повече има то от Сонито, но това е факта. Ще пробвам това с държавите и ще пиша пак.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 44 от 74 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  2. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  3. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  4. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44
  5. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе