Резултати от 1 до 5 от общо 5

Невъзможен запис.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    34
    #1

    Невъзможен запис.

    Здравейте! Не знам дали темата ми е точно за този раздел и се извинявам за което, но има един въпрос който ме мъчи от много време и не мога да намеря решение на проблема. Става дума за канала cartoon network. Как мога да записвам видео от него на двд рекордера си? Пробвах с 4 модела рекордери и на всички ми дава, че сигнала е защитен и не мога да запиша нищо от програмата. Става дума за аналоговия сигнал на канала. Нямам го на цифровия и за това се чудех, как мога да го излъжа да записва през аналоговия сигнал.
    Благодаря предварително на отзовали те се!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    34
    #2

    Re:Невъзможен запис.

    Никой ли не се е сблъсквал с този проблем? Дайте поне някакъв съвет!

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #3

    Re:Невъзможен запис.

    Цитат Първоначално публикувано от pezkata
    Здравейте! Не знам дали темата ми е точно за този раздел и се извинявам за което, но има един въпрос който ме мъчи от много време и не мога да намеря решение на проблема. Става дума за канала cartoon network. Как мога да записвам видео от него на двд рекордера си? Пробвах с 4 модела рекордери и на всички ми дава, че сигнала е защитен и не мога да запиша нищо от програмата. Става дума за аналоговия сигнал на канала. Нямам го на цифровия и за това се чудех, как мога да го излъжа да записва през аналоговия сигнал.
    Благодаря предварително на отзовали те се!
    Щом ти дава че сигнала е защитен - значи е така и е безмислено да се мъчиш повече. В последните 2 години повечето модели ТВ са снабдени са CI+ модул който също не позволява запис на защитени програми.
    http://www.ci-plus.com/
    http://en.wikipedia.org/wiki/Common_Interface

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Re:Невъзможен запис.

    С какви рекордери си пробвал и имаш ли два налични в момента.Защитени програми съм записвал с рекордерите на DAEWOO като първия само взема сигнала и през скарт изхода за запис го подавам на втория да записва.Друг начин и с други марки не знам.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    София - Младост
    Мнения
    171
    #5

    Re:Невъзможен запис.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!
    От Sletu във форум Черен списък
    Отговори: 68
    Последно: 14-04-17, 16:41
  2. Запис на Mac OS
    От kristov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 19-04-11, 11:31
  3. MOD или MPG за запис на DVD
    От radovan1973 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 13
    Последно: 23-09-09, 11:43
  4. Запис на ДВД
    От dimi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 14-06-04, 16:10
  5. Невъзможен crash
    От Blade във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 09-02-03, 11:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе