Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 51 от общо 51

BTV - HD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    8
    #46

    Отговор: Re: BTV - HD

    Да де, ясно, според мен всичко трябва да бъде автоматизирано.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #47

    Отговор: BTV - HD

    На кабелната при мен спряха WSS сигнала на ВСИЧКИ канали на bTV. Не знам дали така е по-добре, но по-голямата част от продукцията им е 4:3.
    Златко, да са идвали подобни инструкции от страна на bTV?

  4. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #48

    Re: BTV - HD

    @deian
    Не, за сега не са. Аз си мислех дали да не махнем WSS-a на Cinema и Comedy, но в крайна сметка е по-добре да остане така и хората да се оплакват(на bTV) и те от своя страна да се забързат с конвертирането на всичко към 16:9. Иначе пак ще си влачим 4:3.
    Този пост е редактиран от zlatko; 14-10-12 в 10:48.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #49

    Отговор: BTV - HD

    И КТ Скат спряха WSS на всички БТВ канали ( до вчера вървеше едно "тестово" БТВ в 16:9 и с доста по-добро качество , но и то вече е 4:3 ) , а инфо за ХД версиите от никъде (пускат някакви "нови" руски простотии ... )- 2012г. нямат ни фейсбук ,ни форум , че и е-мейл ...

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #50

    Re: BTV - HD

    Аз съм си оставил ТВ на Auto Format и все проклинам bTV не-HD каналите (на Blizoo Пловдив съм с CA модул). По средата на реклама, ако в клипа има нещо, взето от филм, ми превключва от Panorama на Cinema режим и после се връща пак и е ужасно дразнещо. За няколко секунди се зуумва и пак се връща. Само на бТВ става това. Значи идва все пак някакъв WSS от тях... И то грешен. И когато ми писне, правя Auto Format off. Дано са го спрели вече или да са го оправили от бТВ (напоследък гледам предимно HD канали и не съм забелязал има ли го още този 'ефект').

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #51

    Отговор: BTV - HD

    Никакъв WSS не подават от бТВ. Просто твоят ТВ така интерпретира наличието на черни ленти в някои предавания. Ако се подаваше WSS, нямаше да имаш проблем.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе