Резултати от 1 до 2 от общо 2

Къде е проблема-CI модул,Близу или телевизора?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    1
    #1

    Къде е проблема-CI модул,Близу или телевизора?

    Здравейте!Смених цифровия приемник ADB2840 с СА-модул.Проблема е,че не ми излиза автоматично информацията какво върви в момента при пускане или смяна на каналите.EPG-то е инсталирано на телевизора и Инфо-то го има при поискване.Да уточня -телевизора е PHILIPS 37PFL6606H,оператора Близу,модула СОNAX SCM.Причината за смяната е че с модула е по хубава картината,подреждат се програмите и се работи с едно дистанционно.
    От PHILIPS ме информираха,че БИ трябвало да се показва след като оператора го предлага и с неговия приемник излиза/не можаха да ми кажат телевизора има ли го като опция в софтуера/.Предложиха ми да пробвам с универсално дистанционно.От Близу посочиха причина в телевизора или дистанционното му,а един техник от Булсат-а се съмнява в СА-модула.Та ми трябва помощ какво да се направи за да ми излиза информацията - промяна на софтуер на телевизора,смяна на модул или друго дистанционно?!Питах и в други форуми,ама?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #2

    Отговор: Къде е проблема-CI модул,Близу или телевизора?

    Много ми е интересно EPG-то е инсталирано на телевизора ? Информацията си се появява дори и да няма модул - търси причината в настройките на телевизора , ако трябва го върни на първоначални/заводски .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. КА модул - възможно ли е да замени цифров декодер (телевизора ми е с mpeg2 тунер)
    От rosen1212 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 12
    Последно: 06-08-13, 22:06
  2. САМСУНГ С 6000 СЕЧЕ С К - МОДУЛ ОТ БЛИЗУ???
    От miro82 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 12-07-11, 13:27
  3. Как да разбера къде е проблема?
    От Djniki във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 03-05-05, 15:38
  4. Отговори: 1
    Последно: 23-10-04, 13:29
  5. Къде е проблема за повече?
    От Domin във форум Овърклок
    Отговори: 8
    Последно: 29-12-01, 03:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе