Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 70
Like Tree44Одобрявам

Поредно увеличение на сметките от Виваком

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #1

    Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Интересува ме при другите оператори има ли ги тези магарии?

  2.  
     
  3. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #2

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    аз и семейството ми сме в Yettel (Globul) и засега няма, но се обазалагам на произволна сума че скоро (до дни) ще има.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #3

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Тоест до сега не са ви повишавили сметките?
    Тъй като вивакомците вече ги повишиха веднъж и сега готвят поредното бръснене, но този път мисля да им бия шута, ей така за кеф.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #4

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    И трите оператора си промениха условията и въведоха индексация.
    berpan одобрява това.

  6. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #5

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Със безсрочен на повече от 10г. към А1 съм и нямам промяна все още.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,228
    #6

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Съветвам те да провериш пак.
    Аз също съм така, но за миналата година два пъти имах корекция с някакви стотинки.
    Последният път даже благоволиха да ме уведомят няколко пъти с SMS за промяната. Друг е въпросът, че без мое знание и съгласие ме бяха прехвърлили на план A1 One някакъв си, който вече го нямало.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #7

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    На мен Вивакомците се очертава да ми повишат сметката с над 6лв. за последната година, въпреки договора.
    Това разбира се ми дава правото да го прекратя без неустойка, остава ми още година.
    Мисля да мина на А1 и да повлека още 4човека с мен.
    Трябва да им се начука в мащаб, но ще видим колко овце има в тая държава.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,228
    #8

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Всичките са от едно котило.
    Да не мислиш, че не са се сговорили както предния път?
    А за разлика от тогава, никъде не са обявили, че ще може да се прекратяват договори без неустойка.

    Достигат вече наглостта на бензиностанциите и Булгаргаз.
    tanatos одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,571
    #9

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Тези, на които ни увеличиха с лев на услуга преди нова година към Нет1/Вива, сега отново ли ще ни цакат с два отгоре на услуга - кабелна и интернет?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #10

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Всяка година ще ни добавят процента на инфлация. Няма картел, абсолютна случайност е всички да го въведат.
    Gena_bs одобрява това.

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #11

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Не зная на кого "ще го начуквате", но да не си го начукате сами: Мобилните оператори увеличават цените заради инфлацията

    При Виваком е 2 лв за услуга, при другите се очертава да е 3 лв .

    Юристът(адвокат преди това) който ръководеше Комисията за защита на потребителите и водеше дела срещу банки, срещу мобилни оператори https://www.dnevnik.bg/biznes/potreb...sreshtu_trite/ и https://kzp.bg/data/content/u/9/uplo...%84%96%204.pdf) беше "уволнен" от Курнелия и фуражката: https://eurocom.bg/new/signal-za-mas...-potrebitelite, сега е някакъв безименен всичколог от БСП, който изобщо не е в час. Дори няма да му видите физиономията...

    Всеки си назначи на заплата неговите хора, като преди това уволни хората които вършеха цялата работа, сега е нелепо да чакате защита от тази комисия...


    При новият мобилен оператор, като сключите договор като нов абонат направо ще ви натресат увеличните цени без да ви питат/уведомяват.

    https://www.novinite.bg/articles/229...si-ednostranno

    Леко ме съмнява с този "качествен" личен състав Комисията за защита на потребителя изобщо да разбере какво се случва - нали в края на месеца си получават €€€€ ..
    Gena_bs одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #12

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    При Виваком е ДО 2 лв според услугата.

  16. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,373
    #13

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    т.нар. ''държава'' е разграден двор,т.е. територия.Всички прилики с Държава са случайни.Всички които са на високо ниво(от там и към долните)са оставени да грабят и получават подкупи,като после разпределят нагоре...т.е. ОПГ(=бг''държава'')

    Според него(П.Майорски)омбудсамът,държавата и КЗП трябва да се намесят.
    Мобилните оператори увеличават цените заради инфлацията

    Забравил е КРС,които също са в кюпа.
    Наскоро А1 няколко пъти извършиха долнопробни измами вкл. подправяне на документ наречен ''договор'',за който нищо не бях чувал(подписвахме анекс) и писах до тези институции,които ми върнаха каквото им казва А1,защото...си плаща вероятно.
    След нови остри писма ми върнаха парите(вероятно се помолиха на А1 за да отбият случая).Но измамите ,които трябваше да бъдат разкрити и наказани иобщо не бяха разгледани и съм сигурен,че се случват има няма милион пъти.Как е в други Държави ...нрка повторим:
    https://hicomm.bg/produktovi-novini/...-internet.html
    https://www.investor.bg/a/457-teleko...ane-na-klienti

    105+100 МЛН. $
    ....а в случая една от измамите беше ''непоискана услуга от трета страна'',а другата ми сменят договора и освен малко по-слъпия план и-нета ми от неограничен се ограничава по скорот(какво малоумие е 5G с ограничена скорост...а?...и някой да е пуснал жалба?)т.е. точно това в/у което е разследвано в случаите в САЩ .
    Разбира се нищо.Връщане на парите и милите оператори продължават да мамят и ...да дават на администрацията.
    Но всичко това сами си го докарахме.Всеки измамен(който е открил,защото повечето не са) казва,ех те нищо няма да направят и по цял ден си говорят как са ги минали.Какво ще напавят е друг въпрос,ама ако има хиляди жалби (защо не милион..и) едва ли ще е същото.
    Иначе най-ни бива на митингите -за Бойко и против Бойко,за Кирчо и против Кирчо(за Асенчо да не казваме,щото от гей парада ще скочат)...
    Седем милиона мишлета....ходят по митинги ,а когато дойдат фактите предпочитат приказките в кръчмата пред това да си търсят правата.
    И продължават да са за и против поредният крадец.А те са 240 + сто пъти по толкова кандидати,които също трябва да бъдат хранени-ам от къде,ако не чрез всякакви средства,вкл. и тези от темата.
    А когато им кажат,че трябва да гласуват за 120(зашо не 80 или 40) в НС и Президентска република(за да е един отговорен,а не шарлатански споразумения) почват да повтарят това което им казват МЕНТАристите по своите вестници.
    Този пост е редактиран от inches9; 06-01-23 в 14:22.
    berpan, CubanLinx и startthegame харесват това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #14

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Не зная на кого "ще го начуквате", но да не си го начукате сами: Мобилните оператори увеличават цените заради инфлацията
    Аз умея само да чукам, също и да чета, преди да си по(д)лагам Д-то, именно подписа.

    С ей този параграф, юрисдикцията ми чукане, рЕзко се разширява.
    А тези пишман юристчета завършили югозападния, дето си развяват некомпетенциите наляво-надясно, оправдават цялата кочина, в която тънем вече повече от 30г..
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #15

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Хехе, голям секс ще пада

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Програма за увеличение на карти
    От yoyo1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-05-13, 23:03
  2. Брюксел гласува поредно намаление на роуминга
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 13-05-12, 13:04
  3. УСТРОЙСТВО ЗА НАМАЛЯНЕ НА СМЕТКИТЕ ЗА ТОК??
    От tanito1886 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 29
    Последно: 15-07-10, 18:58
  4. оптичното увеличение при сапунерките
    От MAKAPOB във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 15
    Последно: 22-04-08, 13:48
  5. Отговори: 44
    Последно: 26-04-03, 19:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе