Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 39 от 103 ПърваПърва ... 2937383940414989 ... ПоследноПоследно
Резултати от 571 до 585 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    12
    #571

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Привет от мен и Весела Коледа.
    Засилил съм се да купувам ето този телевизор PHILIPS 32PFL4007H (32 PFL 4007 H, 32PFL4007H/12) , според вас струва ли си за парите и ако може да ми предложите нещо в този ценови диапазон (700-800) за 32 инча. Държа да има тези екстри за свързване с нета и да пускам филм от флашка.

    Този може би е подобен - http://www.technomarket.bg/products/...shiba-32ul863g
    Този пост е редактиран от shadowman; 25-12-12 в 17:50.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    5
    #572

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте.
    При опит за гледане на клипове от нета (vbox7, Nova play) ми се иска флаш плеър. Възможно ли е да инсталирам такъв на телевизора и ако да, как (пренасочва ме към abode-то, натискам download, но нищо не става)?
    Предварително благодаря, ако някой се отзове.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #573

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от shadowman Виж публикацията
    Привет от мен и Весела Коледа.
    Засилил съм се да купувам ето този телевизор PHILIPS 32PFL4007H (32 PFL 4007 H, 32PFL4007H/12) , според вас струва ли си за парите и ако може да ми предложите нещо в този ценови диапазон (700-800) за 32 инча. Държа да има тези екстри за свързване с нета и да пускам филм от флашка.

    Този може би е подобен - http://www.technomarket.bg/products/...shiba-32ul863g
    http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-32eh6030


    Цитат Първоначално публикувано от Lof_ Виж публикацията
    Здравейте.
    При опит за гледане на клипове от нета (vbox7, Nova play) ми се иска флаш плеър. Възможно ли е да инсталирам такъв на телевизора и ако да, как (пренасочва ме към abode-то, натискам download, но нищо не става)?
    Предварително благодаря, ако някой се отзове.
    Телевизорите филипс не подържат Флаш. Такъв подържат моделите на Samsung и LG от тази и миналата година- съответно моделите от 2011 година са 8-ма версия , а моделите от 2012 година са с 10-та версия.

    Неможеш да качваш на телевизора Флаш....Това не е предвидено от R&D отдела с цел защита от вируси.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    70
    #574

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    От около седмица съм с 42PFL6007. Направо се поболях. Беше с версия на фърмуера 0.108.8.0. Картината-супер. Менютата тормозят и забиват. Ъпдейтнах до 0.155.82.0. Донякъде се оправиха менютата, но са на ужасен черен фон (преди бяха на прозрачен), При усилване на звука-реагира със голямо закъснение и много бавно, а показалеца за сила е в/у черна лента която закрива близо една трета от екрана. И най лошото е че се влоши картината. Дори е по тъмна при същите настройки. Реших по примера на колегата tesivе да върна старата версия, но не я намирам никъде. Ако може някой нека даде линк към някоя стара но по-добра версия. Вече съм съгласен и на тази с която го купих.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    18
    #575

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    версия 000.150.048.ХХХ от 07.12.2012 - при мен това е най-стабилната досега DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове /Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Петък 11.01.13/

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    70
    #576

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    ​tesiv
    Огромна благодарност за файла. Даунгрейда как го правиш, по описаната от Христослав
    процедура на първа страница ли?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #577

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от vagabond Виж публикацията
    От около седмица съм с 42PFL6007. Направо се поболях. Беше с версия на фърмуера 0.108.8.0. Картината-супер. Менютата тормозят и забиват. Ъпдейтнах до 0.155.82.0. Донякъде се оправиха менютата, но са на ужасен черен фон (преди бяха на прозрачен), При усилване на звука-реагира със голямо закъснение и много бавно, а показалеца за сила е в/у черна лента която закрива близо една трета от екрана. И най лошото е че се влоши картината. Дори е по тъмна при същите настройки. Реших по примера на колегата tesivе да върна старата версия, но не я намирам никъде. Ако може някой нека даде линк към някоя стара но по-добра версия. Вече съм съгласен и на тази с която го купих.
    Опиши подробно проблемите и изпрати имейл до Филипс България с пожелание да го препратят на софтуерният отдел.

    Виж и в съпортфорумите какво пишат по темата
    Philips - Support Forum
    Philips - Support Forum
    http://www.supportforum.philips.com/ru/forum.php

    TV: Software 2012 models
    http://www.supportforum.philips.com/...%B5%D0%B9-2012


    http://58pfl9955.wordpress.com/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-01-13 в 17:30.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    37
    #578

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Ако няkой знае защо не мога да гледам Нет ТВ - иzписва ми - Due to maintenance requested page is not available ? Имам мрежа и лаптопа ми работи с нея вс. кабели към ТВ-то са свързани просто проблема изведнъж се появи !

    Това да не еее..... от поддръжката май ровичкат ? !
    Този пост е редактиран от Horny Goat Weed; 29-12-12 в 11:15.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #579

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Новите процесори за 2013 TV ще бъдат най-вероятно следните:

    Low End Models - Sigma Designs -> HiDTV® Pro-SXL/AXL (CPU - 500 MHz)
    Mid End Models - Sigma Designs -> HiDTV® Pro-UXL (CPU - 1 GHz)
    High End Models - Sigma Designs -> HiDTV®Pro-Fusion™ (CPU - 1 GHz + 700 MHz)

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #580

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Американският вариант на 5-та серия
    Philips 42PFL5907/F7 Review - Watch CNET's Video Review

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #581

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Kратко ревю на 32PFL3807

    Взех го на 29.12.2012 от Технополиса в МОЛ България за тъста - 699 лева. Бях тръгнал за LG 32LS5600 или Панасоник TX-L32E5E ама ... тръгнах си с друго.
    Тъстът искаше нещо 32-инчово. Аз исках нещо дето да вървят филмчетата на децата, а жената искаше нещо "тънко".
    На място пробвах с флашка - субтитрите вървят без проблем - няма нужда да се правят UNICODE или да се вмъкват в контейнера. Кофти е, че винаги трябва да му казвате, че енкодинга е кирилица (поне аз не успях да намеря от къде да му го дам по подразбиране). Освен това поне по моите разбирания субтитрите са леко височко поставени.
    Софтуерът е версия 2.12 - не видях да има по-нова на сайта на Филипс към момента.
    Дават го на промоция с wifi донгълче, ама нямаха - та сега съм само с бележка за получаване - живот и здраве някога ще ми го дадат.

    Тъстът е на Близу.
    Взехме един CAM модул от Близуто, ръчнахме картата и ...
    Намира само аналоговите при зададена страна България.
    Дадох Финландия - намери само цифровите. В последствие след 2 дена каза, че има обновяване на каналите и гледам и аналоговите влезнали
    Има вариант да си свалите на флашка каналите, да ги изредактирате и после да ги качите обратно. Може и с дистанционното да си играете да ги пренареждате.

    Като картина според мен ТВ-то е добре.
    BTV HD си беше идеално
    Някои от цифровите канали (СД) бяха леко кофти, ама може би е кофти качество от Близу. Днес примерно имаше по обяд едно предаване (Виенската филхармония беше нещо) по БНТ1 дето картината беше кристална, въпреки че не е ХД.
    Аналоговите - някои са много добре, други пълна скръб.

    Телевизорът има 2 УСБ-та, ама в едно от книжлетата имаше принципна схема на телевизора и беше отбелязано, че УСБ2 е само за wifi.
    Пробвах с диск на 1-во УСБ - нямаше проблени.
    Филмите тръгнаха без проблем - и avi и mkv.

    Дистанционното е малко ...
    Цифровите бутони - 0 до 9 са малко малки. Смяната на каналите и увеличаване/намаляване на звука са малко на кофти места според мен. Това всичко си е все пак субективно усещане, така че най-добре си го погледнете предварително.
    Това, което най ме подразни е че за да му зададете заспиване след 30 минути трябва да минете през 5 менюта вместо да има бутонче на дистанционното.

    Ръководство за потребителя няма в хартиен вид нито на CD. Трябва да си го дръпнете от нета или да ползвате вградения в телевизора помощник. Общо взето върши работа.

    Финално бих казал, че за 699лева с wifi донгъла дето може да си го ползвате за гледане на YouTube или за DLNA си заслужава парите.
    1920:1080 е резолюцията - някой ще каже, че за 32 инча е все тая, ама пък като ти я дават - що да се дърпаш
    Доста е тънък телевизора.

    Това е от мен
    Този пост е редактиран от tweeg; 01-01-13 в 20:12. Причина: BTV HD вместо бТВ ХД
    hristoslav2 одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #582

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Напиши BTV HD, че от бТВ ХД помислих, че си си купил 6 терабайта хард диск и в първия момент ми падна ченето.

    За много години на всички! А най-вече на хората, които помагат на останалите питащи.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    12
    #583

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    А LG 32LS5600 бива ли за парите си?


  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    47
    #584

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте да споделя за един проблем с моя тв 46pfl5507 .Използвам кабелна тв с кам модул на два тв -един шарп и филипс.От 3-4 месеца на филипса не отваря един пакет с програми-изписва няма сигнал стои така и понякога след 2-3 мин (ако изобщо отвори) отвори и накъсва сигнала но в последно време *изобщо не ги отваря .На състояние изписва сигнал 93 а качество 0 .В другата стая на шарпа същия пакет няма никакъв проблем.Идваха от кабелната да усилят сигнала но ефект няма (разбира се че ще е така щом в другата стая всичко е ок).Казаха да го ъпдейтна но той си е актуализиран до последния ъпдейт(дали пък не е от ъпдейта).Моля за помощ от някой който има предположения какво да се направи иначе не е работа не се гледат 6-7 програми !!! Благодаря предварително !!!! *

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #585

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от bvitanov Виж публикацията
    Здравейте да споделя за един проблем с моя тв 46pfl5507 .Използвам кабелна тв с кам модул на два тв -един шарп и филипс.От 3-4 месеца на филипса не отваря един пакет с програми-изписва няма сигнал стои така и понякога след 2-3 мин (ако изобщо отвори) отвори и накъсва сигнала но в последно време *изобщо не ги отваря .На състояние изписва сигнал 93 а качество 0 .В другата стая на шарпа същия пакет няма никакъв проблем.Идваха от кабелната да усилят сигнала но ефект няма (разбира се че ще е така щом в другата стая всичко е ок).Казаха да го ъпдейтна но той си е актуализиран до последния ъпдейт(дали пък не е от ъпдейта).Моля за помощ от някой който има предположения какво да се направи иначе не е работа не се гледат 6-7 програми !!! Благодаря предварително !!!! *
    Чудно...да не би да имаш слаба връзка в мрежата у дома - някой сплитер или конектор. Я размени местата на двата телевизора и пиши пак какво е станало.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 39 от 103 ПърваПърва ... 2937383940414989 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе