Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 92 от 108 ПърваПърва ... 42829091929394102 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,366 до 1,380 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1366

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте!
    Имам много дразнещ проблем и от два часа насам се опитвам да намеря както решение в интернет така в опциите на разпределителната способност на лаптопа.Та проблемът ми е в това, че при всякаква смяна на резолюцията имам части от екрана които остават скрити(за пример давам старт лентата виждам я на половина, както и лентата на браузъра също е на половина) един вид телевизора ми крие част от десктопа.в момента съм 1920х1080 и проблемът си остава.
    Лаптопа е Acer e1-571G - има си вградено видео(Intel Graphics 3000 както и отделно видео Nvidia Geforce 620 GT m)
    Благодаря предварително!!!

    Edit:Оправих го най-накрая от настройките на Intel Graphics And Media имаше опция Custom aspect ratio и от там чрез scaling плъзгачите си го свих екрана
    Този пост е редактиран от competition; 16-04-13 в 00:26.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #1367

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Overscan-а на 0 , виж в настройките на видеокартата , а и тв също трябва да е на just scan .

  4. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1368

    Отговор: Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Здравейте!
    Взех си същия модел LG и ми предстои избор на кабеларка(спрял съм се твърдо на Мсат), но днес разбрах, че при някои от моделите LG имат проблем със звука (говорим с кам модул) и това ме завъртя на 180 градуса спрямо избора на ТВ оператор.Ако може някой да сподели дали ще имам проблем със звука ако взема техен кам модул (разбрах, че този, който предлагат е BestCas), или по-добре аз лично да отида да си купя модул Smith?
    Просто днес като разбрах, че е вероятно да имам проблем със звука и ме обзе отегчение
    Моля помагайте с инфо!!!
    Също така никъде не намирам информация за оптиката им(интернет MOCA Net) бива ли или все още са зле от към качеството на услугата интернет?И също така моля за съвет дали да си оставя нета към вече несъществуващия Spectrum Net (вече е Megalan) или да си пусна оптиката с телевизията от МСАТ!
    От Варна съм(незнам дали съм го посочил града в инфото ми)
    Благодаря Ви предварително!
    Тук някой ще даде ли някакъв отговор че все още се чудя дали да оставям нета на ментелците или да опитам оптиката на мсат-а.
    Благодаря предварително!!!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    57
    #1369

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Simple Smart IPTV (SS IPTV)
    Приложението позволява да гледате IPTV-канали, предоставяни на ползвателя от неговият провайдер. Базата приложения съдържа почти 50 провайдера, повече от 3000 уникални източника на видеосъдържание. При това не се изисква купуването на приставка или вземането и под наем от оператора.
    Запуск приложения Smart IPTV на LG Smart TV
    Това са 2 различни приложения.Първото спечели някакъв конкурс на LG но мисля че го няма още при приложенията.А второто го гледам от доста време и е много добро.С него може да се гледат стриймове от интернет направо на телевизора.

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    2
    #1370

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    След разговор с поддръжката на LG ми казаха как да отстраня проблема със невъзможността за влизане в HOME менюто .От голямото дистанционно натискаме :
    1. Setings
    2.Поддръжка
    3.Инициализиране на премиум - ОК
    4. Телевизора се рестартира за около 15 сек.
    След рестарта вече е възможно да се влиза в менюто HOME и да се избират входове и т.н.

    п.п. Това не съм го пробвал още,защото съм на работа,ако някой го пробва да пише става ли така .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #1371

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    От къде мога да взема най изгодно така да се каже камера за Skype за LG47LM669S.
    Този пост е редактиран от djzmei; 16-04-13 в 10:35.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #1372

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от vassil_bk Виж публикацията
    Здравейте,

    Обновихме фърмуера на един 47LM660S от 4.20.23 на 4.40.нещо-си и спряха да му работят всички HDMI входове... Някой да е срещал подобен проблем...?!

    При натискане на My Apps, Home, Input List телевизорът изписва "Loading..." и до там... Отказва да му сложим по-стар фърм през USB...
    Проблема е в сървъра!
    The LG LM620T Cinema 3D Smart LED TV Thread *Part 4* | AVForums.com - UK Online - Page 25

    Ето какво пишат румънските колеги и какви решения дават /слизате надолу на страницата/
    HD Satelit: Firmware 04.40.19 LG Smart Tv Update

    Цитат Първоначално публикувано от biglubo Виж публикацията
    Това са 2 различни приложения.Първото спечели някакъв конкурс на LG но мисля че го няма още при приложенията.А второто го гледам от доста време и е много добро.С него може да се гледат стриймове от интернет направо на телевизора.
    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:20906-65#2174
    http://forum.ss-iptv.com/viewforum.p...519799ec53b761
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-04-13 в 16:12.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    38
    #1373

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Много благодаря за информацията!
    Поне вече знаем как се оправя новата "функционалност", която са добавили...

    Между другото има ли къде да се прочете какви точно са промените в новия фърм преди да го инсталираме на ТВ-то? Аз в повечето случаи не намирам никаква разлика. И все още основните неща, които адски много ме нервират, така и не са оправени... Като гледам няма и да ги оправят... :-(

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #1374

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ако се активира local dimming в сервизното меню на lg lm 620s ще се подобри чувствително картината.Защото имам и един телевизор самсунг 32д6000 и лг мо отстъпва тотално в картината.Картината на лг ми се струва една бледа и морава,червена такава и какви то настройки да му правя не може да ги догодя като на самсунга.И друго как се влиза в сервизното меню и при промяна отпада ли гаранцията и в края на крайщата 50 херцов или 100 херцов реални е панела на това ЛГ.

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    3
    #1375

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    При мен стана Мерси много !

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    14
    #1376

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, взех си от промоцията LG 32LM660S, дотук добре. Интернет ползвам с кабел на лаптопа от местен доставчик. имам двама студенти и когато се приберат в къщи настава война за кабела. Изчетох темите за DLNA мрежа и съвсем се обърках. по принцип съм пълен лаик в тази техника. Моля за съвет за създаване на домашна мрежа- 3бр. лаптопи и телевизора. Какво ще ми свърши работа. От доставчика на нета казаха обикновен TP-LINK и да има WAN порт. Каква е най-надеждната и елементарна конфигурация? В кухнята имам още еди телевизор LG M2631-PZ. За него нещо може ли да се направи. В смисъл да се гледат филми от лаптопите. Извинявам се предварително ако въпросите не са за тази тема, но понеже ТВ-тата са тази марка. Предварително благодаря. Моля за съвет. П.С. - гледа се кабелна от местен доставчик - за Тетевен става въпрос.
    Поздрави и лека вечер.

  14.  
     
  15. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1377

    Отговор: Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Тук някой ще даде ли някакъв отговор че все още се чудя дали да оставям нета на ментелците или да опитам оптиката на мсат-а.
    Благодаря предварително!!!
    Приятел- да ти споделя впечатленията си от нета и телевизията на Мтел във Варна,понеже баща ми живее там и е изпробвано от мен.И за двете услуги е прекарана оптика до апартамента,разделят се от устроиство(не знам маршрутизатор ли му викат или ???)Значи оптичен интернет 30мб-достатъчно бърз,правя сравнение с моя ,които също е оптика 30мб.-разлика няма,само дето рутерите им са скапани(някакви евтини китайски с много слаб сигнал(дигнах го високо,за да се хваща от всички стаи:D)За телевизията,не знам дали предлагат Кам модули,но декодерите им разполагат с HDMI изход и дистанционното може да се програмира да командва ТВ-то(има си бутони за ТВ,което е много удобно)EPG-то на Мтел е най-доброто,което съм виждал до сега-може да гледаш изпуснати предавания и си има картина на предавания канал,докато го разглеждаш.Картината,която изкарва на 32инч. Сони е перфектна(С малко настройки от твоя страна разбира се)Оптиката си е оптика.Някой ще си помисли,че правя реклама,но нямам нищо общо с горепосочения оператор.Просто си мечтая един ден и в моя апартамент да влиза само един 4мм.кабел,и това да обслужва всички мои нужди от към комуникации и забавления.За жалост при нас още нямат нет.Това е мое лично мнение.
    Дано съм ти помогнал!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от mil_21 Виж публикацията
    Здравейте, взех си от промоцията LG 32LM660S, дотук добре. Интернет ползвам с кабел на лаптопа от местен доставчик. имам двама студенти и когато се приберат в къщи настава война за кабела. Изчетох темите за DLNA мрежа и съвсем се обърках. по принцип съм пълен лаик в тази техника. Моля за съвет за създаване на домашна мрежа- 3бр. лаптопи и телевизора. Какво ще ми свърши работа. От доставчика на нета казаха обикновен TP-LINK и да има WAN порт. Каква е най-надеждната и елементарна конфигурация? В кухнята имам още еди телевизор LG M2631-PZ. За него нещо може ли да се направи. В смисъл да се гледат филми от лаптопите. Извинявам се предварително ако въпросите не са за тази тема, но понеже ТВ-тата са тази марка. Предварително благодаря. Моля за съвет. П.С. - гледа се кабелна от местен доставчик - за Тетевен става въпрос.
    Поздрави и лека вечер.
    Значи взимаш си един рутер(ползвам на Cisco- Linksys Wireless-N)-върши страхотна работа.Предишния ми беше TP-Link и имах проблеми с оптичния интернет. Lan -свързване до 4 РС/ТВ-та и до 20 WIFI устройства(лаптопа,смартфони,тв-та каквото ти дойде на ум)Настоиваш го на оператора и проблема ти е решен.:rolleyes:
    П.П.
    А интересно на мен защо не ми изписва ,че има нов фърм и не ми направи ТВ-то проблем снощи.Да не би в настройките да не е чафнато автоматично обновяване на фърмуера.Свързан съм с лан-кабел и ме е страх да проверя,въпреки че сноши помогнах по тела на един приятел да оправи своя благодарение на този прекрасен форум.
    Благодарности на всички,които споделят проблеми и решения!
    Този пост е редактиран от zabadara; 16-04-13 в 19:10.

  16. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    1
    #1378

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравей те
    Знам,че е минало доста време от този пост,но дали случайно този конвертор ти стои?
    Ако стои ще се радвам да ми дадеш някакъв тел.номер да се чуем,че си търся точно такова нещо
    Благодаря предварително.
    viperm77@abv.bg

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    14
    #1379

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Благодаря zabadara, а по-конкретен модел на рутера, гледам в интернет има много на cisco.... Много съм бос в тази област
    Този става ли - cisco linksys WRT-120N?
    Този пост е редактиран от mil_21; 16-04-13 в 21:42.

  18. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1380

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от mil_21 Виж публикацията
    Благодаря zabadara, а по-конкретен модел на рутера, гледам в интернет има много на cisco.... Много съм бос в тази област
    Този става ли - cisco linksys WRT-120N?
    Моя е WRT160NL.Разликата с този,която си посочил е че има USB,малко по-висока WIFI скорост и е с две антени.На мен ми върши добра работа с оптичния интернет.Беше около 150 лв. преди година.
    Оферти и цени на Рутер Cisco-Linksys - Sravni.bg
    Мисля,че и този който си посочил ще ти свърши работа.Но честно да ти кажа не разбирам много от настройките им.Моя го настроиха и не съм го пипал повече.:rolleyes:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе