Страница 1 от 19 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 282

Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    36
    #1

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    И аз съм се зачудил м/у 32" и 29" 100Hz?! Разума ме съветва да си взема 29", но манящината ми иска 32"! :dock: Лошото е, че държа на PiP. Иначе 29" PHILIPS 29PT9020 не е никак лош, но мисля, че е по добре PHILIPS 29PT9417/2, който обаче е 1530лв! А за тази пари има и хубави 32" с PiP!!! Просто ще се побъркам!!! Вече 1 седмица не мога да се реша... :dock:

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #2

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Имам този Филипс, има някаква по-светла част в центъра която си личи при изключен телевизор и понякога на равномерна картина (трудно си личи). Също има проблем и с вертикални тънки бели линии пак в средата, и въобще - бял текст и др., цвета се разбива (нещо като моаре), гледам тенис и си личи. иначе има възможност за доста настройки на геометрията, мен не ме кефят разните "цифрови" режими особено при скапания аналогов сигнал.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    36
    #3

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от rudy
    Имам този Филипс...
    За 9020 ли говориш или за 9417?!?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #4

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от rudy
    Имам този Филипс, има някаква по-светла част в центъра която си личи при изключен телевизор и понякога на равномерна картина (трудно си личи). Също има проблем и с вертикални тънки бели линии пак в средата, и въобще - бял текст и др., цвета се разбива (нещо като моаре), гледам тенис и си личи. иначе има възможност за доста настройки на геометрията, мен не ме кефят разните "цифрови" режими особено при скапания аналогов сигнал.
    ти само да му видиш сервизното меню и ще се побъркаш

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #5

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    rudy ...... тази по-светла част в центъра е от вида на кинескопа: CINEOS - по-добра технология от Trinirton. 29PT9020/12 Pixel Plus 2 е телевизор, който ти дава усещането, че гледаш много добро TFT LCD! Не знам как са го постигнали, но разликата в брилянтното качество на цветове и детайли спрямо всички други подобни - направо изумява! Всеки знае, че идеален баланс несъществува. Ако едното е добре, другото не.
    Все пак който иска да си купува наистина супер телевизор от такъв ранг фирмата е PHILIPS а модела: 29PT9020/12 Pixel Plus 2

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    36
    #6

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от spacedigital
    Все пак който иска да си купува наистина супер телевизор от такъв ранг фирмата е PHILIPS а модела: 29PT9020/12 Pixel Plus 2
    Ето това е! Обичам такива отговори! Е как човек сега да не изтръчка да си боцне един такъв телевизор?! Поне аз ще го направя)

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    22
    #7

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от spacedigital
    rudy
    Все пак който иска да си купува наистина супер телевизор от такъв ранг фирмата е PHILIPS а модела: 29PT9020/12 Pixel Plus 2
    В електрон.бг има PHILIPS 29PT9020, "Pixel Plus 2", той по-различен ли е от този 29PT9020/12 Pixel Plus 2?

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #8

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Не те са едни и същи. Наклонената черта и 12 означава новата версия на софта.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #9

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006


  12. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #10

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    hihimor,
    тези марки изобщо ги зачеркни. Чети какво сме коментирали по-горе. Избирането на телевизор и всичко подобно в България е много тънка работа.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #11

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от spacedigital
    hihimor,
    тези марки изобщо ги зачеркни. Чети какво сме коментирали по-горе. Избирането на телевизор и всичко подобно в България е много тънка работа.

    питам именно защото изчетох всичко коментирано по-горе; и аз се спрях на PHILIPS 29PT9020, но...се получи нещо странно: в техномаркет и техноцентър елит - люлин, наистина забележимо по-добър образ дава този модел, а в техномаркет цум същият телевизор (всъщност някакъв по-скъп вариант -1500 лв- пак с Pixel Plus 2), нареден до други телевизори, на бтв пуснат, не беше кой знае колко по-добър, напр. един Сони с тринитрон кинескоп, май нов модел и аналогична цена, въобще не му отстъпваше; до него имаше и деу и LG и самсунги и ту-шиби, еми не съм сигурен, че разликата в по-добрия образ оправдава разликата в цената... може би и аз нямам око да види

    пак повтарям, преди като го гледах този филипс, в други магазини, наистина очевадно е по-добър и продавачите твърдят, че бил най-добрия телевизор; на едното място като поисках да ми го пуснат на телевизионен канал, ми отказаха - сигнала бил лош..., едно е да гледаш двд, друго - ефирен канал...


    абе май ще си купя един Watson....

    (между другото, не знам що съм си внушил, че разликата в кинескопите си личи, като гледаш по периферията на кинескопа...)

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #12

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Що търсиш мнение като си имаш свой поглед. Ами ходи се набутай.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #13

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от spacedigital
    Що търсиш мнение като си имаш свой поглед. Ами ходи се набутай.

    понятията мнение и свой поглед до голяма степен са синоними и се получава нещо - що търсиш мнение като си имаш мнение ; ако не се лъжа форума е място за обмяна на мнения, съждения, които могат да бъдат повече или по-малко категорични; по-горе само споделям впечатления...

    въпроса е дали да се набуташ с 500 или с 1000 лв; явно какъвто и СРТ тв да купиш в тази ценова категория се набутваш...

    ако не се лъжа тук: http://forum.setcom.bg/index.php/topic,25084.0.html препоръчваш марката Нео...

    като видиш картинката за тая цена ще разбереш за какво говоря. Относно другите подробности за боклука по принцип, то 90% от вноса е такова, така че по-добре ВИДИМО качество и евтино! - от колкото скъпо и компромисно.
    зрителното възприятие до голяма степен е субективно - ВИДИМО-то качество за един е едно, ама за друг може да е отврат; евтино-то също е различно - за някои и 7000 лв 50 инчов плазмен може да не е скъп...

    абе, всеки да купи, квото го кефи и много-мното да не се вманиачава...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    125
    #14

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Здравеите на всички,благодарение на написаното в тази тема си купих и аз Philips 9020 pixel plus,но нещо немога да му свикна или бъркам нещо в настройките,още несъм му прочел и книжката,при включен pixel plus на режим TV на програмите с по слаб сигнал може би се получава нещо като дигитален шум,на нормална 100hz-ва картина го няма но пък е по мътно,на DVD с pixel plus е все едно гледаш театър,някакси нереално,движенията са по забързани,все едно гледаш латино сериал,незнам как да го опиша,може би несъм му свикнал,досега гледах 29-ка на Samsung,а самия екран в дясната цяла част е леко изкривен надолу,по субтитрите се вижда най добре,Spacedigital и всички притежатели на този модел кажете че несъм сбъркал с избора си или някъде да бъркам по настройките,въпреки че няма нищо кой знае колко сложно по менюто,гледам го на разтояние около 2,5 метра,това са ми първите впечатления !!!!!!!!!!

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    3
    #15

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от veszxr
    Здравеите на всички,благодарение на написаното в тази тема си купих и аз Philips 9020 pixel plus,но нещо немога да му свикна или бъркам нещо в настройките,още несъм му прочел и книжката,при включен pixel plus на режим TV на програмите с по слаб сигнал може би се получава нещо като дигитален шум,на нормална 100hz-ва картина го няма но пък е по мътно,на DVD с pixel plus е все едно гледаш театър,някакси нереално,движенията са по забързани,все едно гледаш латино сериал,незнам как да го опиша,може би несъм му свикнал,досега гледах 29-ка на Samsung,а самия екран в дясната цяла част е леко изкривен надолу,по субтитрите се вижда най добре,Spacedigital и всички притежатели на този модел кажете че несъм сбъркал с избора си или някъде да бъркам по настройките,въпреки че няма нищо кой знае колко сложно по менюто,гледам го на разтояние около 2,5 метра,това са ми първите впечатления !!!!!!!!!!
    * Здравейте и от мен следя от дълго време тази тема,и поради тази причина и аз си купих този модел телевизор.БЛАГОДАРЯ ВИ!
    Weszxr,имах проблем като твоят!!!! от няколко дена си блъсках главата,защо се гледа
    толкова гадно(както си го описал по горе) и преди малко му направих нова настройка-направих го на 100-херца, и мисля ,че разреших проблема. опитай и ти,ако искаш.
    това е от мен за сега.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 19 12311 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 703
    Последно: 23-12-18, 17:15
  2. Помощ за избор на телевизор 22" - 26""
    От mushr във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-12, 13:55
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  4. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 17:34
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе