Страница 19 от 19 ПърваПърва ... 9171819
Резултати от 271 до 282 от общо 282

Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #271

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от sotirsotirov
    Има ли нещо вярно в информацията че след 01.01.2007г. телевизиите ще излъчват във формат 16:9 ? Предварително благодаря.
    Абсолютно нищо вярно няма в това. Крайния срок за пълно преминаване към цифрово излъчване на телевизия е 2010 г. Като знам как се действа в БГ ще се включим в последния момент. /Справка смяната на номерата на колите с "европейски"/

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #272

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Здравейте
    sotirsotirov мисля си че достатъчно коментирахме за телевизорите slim fit, ДА, новите модели работят прилично според моето мнение, но TV-SAMSUNG-WS-32Z316VB SlimFit е анти телевизор за мен, невероятна сходимост, цветове и геометрия, разбирай зле !
    Ориентирай се към нещо друго моля те , прочети малко по назад в темата, коментирали сме достатъчно мисля
    lazarus18 прав си, но за нас може и до 2020 да отложат цифровото излъчване
    Все пак, някой знае ли какво става с HD то в БГ, уж естнет излъчваха тестов канал, с това ли само си останаха само ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #273

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Благодаря за съвета miro_vampiro , а би ли ми препоръчал друг ТV-Slim Fit на цена-1000-1200лв.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #274

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    а някакво мнение за LG модел 29FB5RNX
    http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=12603

    и изобщо за телевизорите на LG, защото компютърните им монитори мисля че са много добри (по-добри от Самсунг), но върху телевизорите им нямам никакво наблюдение
    цената е от голямо значение, но и надежността, затова сме се спряли на този модел - 600лв. е добре, и не искам по-евтините нео, санг, беко, меко и компания
    всъщност основно наблягам на НАДЕЖНОСТ, защото имаме тук един Беко за изхвърляне след... 3-4 години употреба

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #275

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от cristo
    а някакво мнение за LG модел 29FB5RNX
    http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=12603

    и изобщо за телевизорите на LG, защото компютърните им монитори мисля че са много добри (по-добри от Самсунг), но върху телевизорите им нямам никакво наблюдение
    цената е от голямо значение, но и надежността, затова сме се спряли на този модел - 600лв. е добре, и не искам по-евтините нео, санг, беко, меко и компания
    всъщност основно наблягам на НАДЕЖНОСТ, защото имаме тук един Беко за изхвърляне след... 3-4 години употреба
    купих си аналогичен модел преди 6 месеца от технополис и като цяло съм доволен...НО! чак след няколко дни забелязах вертикална светла ивица широка около 2 см от горния до долния край на екрана - личи особено на едноцветен фон (но само при някои цветове), повече при двд-филми (иначе не се забелязва при нормална картина с много цветове и детайли и движение)

    сега се чудя как да замъкна 70 кг в сервиза....

    така че внимавай в картинката!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #276

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    на едно място тук прочетох, че LG ги правели в Турция... стига бе - възможно ли е това?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #277

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    хайде де - къде са специалистите? кажете стават ли LG или предложете по-добър вариант до 600 лв.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #278

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Здравейте
    cristo едно въпросче, изчел ли си темата, мисля че LG са коментирани вече, аз си имам предпочитания към друга марка за тези пари но както и да е ! Ако ти харесва как работи взимай го, за надежност, ами няма как да знаеме


  11. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #279

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от cristo
    на едно място тук прочетох, че LG ги правели в Турция... стига бе - възможно ли е това?
    Предполагам, че още повече ще се изненадаш, като научиш, че освен че са правени в Турция, LG-тата са и с кинескопи на Самсунг! За мен най-добрият вариант е възможно най-дълга гаранция и внимателно гледане за дефекти и изкривявания при покупката. Марките все по-малко имат значение в този ценови клас, все пак почти всичко вече е Самсунг, Вестел и Беко...

  12. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #280

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Кинескопите са Филипс/ЛЖ

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #281

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7
    Кинескопите са Филипс/ЛЖ
    Ахам и приказката за мармота... Май се бъркаш с LCD дисплейте, става дума за CRT.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    80
    #282

    Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2006

    здравейте,
    купих Филипс 9521.
    Избрах го от втория път, първия който ми показаха имаше доста крива геометрия, отдолу където са субтитрите стоеше не просто дъга, а на вълни, имаше доста голяма разходимост горе-ляво. Втория който извадиха(евала на продавача, направи го без да се скараме) беше с много добра геометрия и сходимост.
    Направо като за 29" супер.
    Извод: когато говорим за геометрия и сходимост няма хубави модели,има хубави бройки.
    Впечатления след покупката:
    Има схема на телевизора-не съм виждал от търновските телевизори.
    Няма дишане,геометрия мнооого добре,звука бива,менюто е красиво.
    Не ми харесва че е доста плътно и претруфено за проста и използвана функция като volume. Вади един правоъгълен прозорец доволно голям, който крие екрана точно по средата.Можеше и да е нещо по-дискретно,ноо така е ...
    По компонентния и HDMI вход не можах да го пробвам, само по РГБ-доволно добре е

    Проблеми: картината по средата на екрана е леко по-светла, като светло петно. При подаване на монотонен зелен цвят пък е по-тъмна долу-ляво. Дали има връзка между двата проблема. Дали е от намагнитване или нещо по-комплексно.
    И прогресив скен функцията (имам такова ДВД) по компонентния вход ли се активира?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 19 ПърваПърва ... 9171819

Подобни теми

  1. Отговори: 703
    Последно: 23-12-18, 17:15
  2. Помощ за избор на телевизор 22" - 26""
    От mushr във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-12, 13:55
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  4. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 17:34
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе