Страница 26 от 300 ПърваПърва ... 1624252627283676 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. bgm
    bgm е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    184
    #376

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Откъде ще го намериш?
    Може би ТМ ще го вкарат до края на 2008.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    24
    #377

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Надявам се да им дойде акъла. Или е тварде много?
    В краен случай мога и от Германия да го взема, пък каквото сабия покаже.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #378

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Мой познат който живее в Полша си е купил ето този модел: http://www.toshiba.de/consumer/conte...223_id4_5.aspx
    и снощи ми писа, че това е най-доброто след като е търсил и тествал около 10-на върхови модели от най-популярните марки в Полша. В това число Сони, Панасоник, Шарп, Живиси, Саньо, Вижънтоуч и др. В крайна сметка по всички показатели които е търсел победителя е именно този модел и марка. Не знам ако може и у нас да се види тогава пак ще коментираме.

  5. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #379

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    smoni-ZF и XF моделите и някои от големите Z модели тоест най-добрите телевизори на Тошиба са със S-PVA на Самсунг. То тогава не е много трудно да се разбере защо са добри. За всеки ТВ е дадена матрицата в сайта:toshiba.de. Може би панела е подобен на този в Самсунг 40N87.
    http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=665723
    Лошото на Тошиба е че няма отделни настройки на всеки вход, трябва да търсиш настройки които са добри за всичките входове.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #380

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    ivando - тя матрицата хубаво, но после като конкретния производител я окомплектова - тогава става мазалото.
    Знаеш ситуацията с хубавите хранителни продукти и калпавия готвач ... и калпавия космонавт!

  7. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #381

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Това щеше ли да бъде казано ако матрицата беше на Шарп? И Самсунг като марка и производител е много по-напред от Тошиба в световен мащаб(Тошиба дори не е и първата петица), да не говорим за други. Иначе мога да пусна мнения на американци( и за хората в Европа Самсунг е famous brand) по отношение на марките(За тях номер едно са Сони,Самсунг и Панасоник). Обаче там какво ли разбират от марки? Коя марка според теб най-много продава в БГ? Аз имам Самсунг може би ще ми покажеш къде му е проблема?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #382

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Малко Оффтопик! Скоро си взех един TV-BOX от световно неизвестната марка Gadmay за мижава сума и го закачих за един 14" TFT - монитор - един от първите влезли в БГ - с матрица вероятно от първите поколения с убиийствено малък ъгъл, кофти време за реакция - за цветове, яркост и контраст не искам да говоря!
    Като резултат това "чудо на техниката" даде картина от кабелната - без никакви дефекти от пикселизация, никакъв "шум" , никакво замазване при бързи движения - и по моя непрофесионална преценка - напълно реални цветове!
    Е как по дявовите става тази работа - а супер скъпи и нови телевизори - мажат, шумят, дават ръбести изображения и какво ли още не!
    Вярно че native е 1024х768 - ама е срамно толкова дърта матрица и вероятно много смотан тунер да няма проблемите които има в модели от по 3000 лв!
    Ще го пробвам това чудо на една 32" тошиба - дето маже да световно да не би да се окаже че се справя по добре!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    32
    #383

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    elcos кажи от къде взе тунера аз съм се спрял на един от тези,беше нещо с 30Е накрая,за 71лв. някъде.Извинявам се на форума за отклонението от темата.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    3
    #384

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от mitrez
    elcos кажи от къде взе тунера аз съм се спрял на един от тези,беше нещо с 30Е накрая,за 71лв. някъде.Извинявам се на форума за отклонението от темата.
    http://www.comelsoft.com/product.php...ul&title=tuner
    Тука има АверМедиа - аз лично съм имал TV Box 7 /без DVI/. Тунера е страхотен и без никакви проблеми - единствен недостатък е че е моно, но с качеството на нашите кабеларки едва ли губя кой знае какво. С този тунер и моето EIZO S1931 изображението беше отлично - сега като разглеждам телевизори не ги харесвам как показват.

  12. bgm
    bgm е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    184
    #385

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Ревю на Philips 37PFL9632D.
    http://www.hdtvtest.co.uk/Philips-37PFL9632D
    Невероятно добър на SD, посредствен на HD.
    А за тунер най-доволен съм от Pinnacle.
    Но пък е най-скъп.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,413
    #386

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    dick,
    Щеше да пишеш подробности за LG-то! Как се държи, настройките удобни ли са и т.н.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #387

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от mitrez
    elcos кажи от къде взе тунера аз съм се спрял на един от тези,беше нещо с 30Е накрая,за 71лв. някъде.Извинявам се на форума за отклонението от темата.
    Ей това си взех! Точно от тук:
    http://get.bg/catalog/product_info.p...ducts_id=26272

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    32
    #388

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    elcos Благодаря!!!

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1
    #389

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Какво стана с нашия приател LUDIA?Каде се губи?Да не е сърдит нещо?

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    5
    #390

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от mitrez
    jivko незнам като какво я пласират ама май са осрали положението ЯКО!!!Как е разстоянието от ляво и от дясно м-ду активния панел и рамката?При мен има разлика.Защо не го върна?Трябваше да си искаш нова бройка.Колко време работи при теб преди да почне да ''стачкува"?



    Вчера взех шарпа от сервиза , засега работи ...

    Относно центрирането на образа има една опциа в меню / setup/position - v , h - позиция , може би оттам ще се оправи ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 300 ПърваПърва ... 1624252627283676 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе