Вижте резултатите от анкетата: Как гледате любимите си филми на своят телевизор ?

Гласували
157. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Blu-ray плейър (HDMI)

    13 8.28%
  • Вграденият плейър (USB)

    41 26.11%
  • Вграденият плейър (DLNA (LAN/WiFi))

    21 13.38%
  • Външен плейър / компютър (HDMI/VGA)

    99 63.06%
  • Web сервизи Smart TV (LAN/WiFi)

    5 3.18%
Отговори на анкетата
Страница 56 от 76 ПърваПърва ... 646545556575866 ... ПоследноПоследно
Резултати от 826 до 840 от общо 1139
Like Tree6Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,507
    #826

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от МИК66 Виж публикацията
    Очилата,които са подарък,не ме кефят нещо,макар че са много изчистени и елегантни. Нямат капачета за периферното зрение и в светла стая,малко се разконцентрираш. Като си накланяш главата наляво или надясно,образа се размазва. И при магазинските е така,но при по-голям ъгъл. Те затова са и ...подарък !
    Причината за промяната на контраста и пропускливоста на очилата при наклон на главата, се крие в типа поляризация - кръгова или линейна /при гледане на тв с активно 3Д/.
    В Тхномаркет има едни сини брошури на Панасоник , където е обяснено много добре със снимки. Вземи си една и я прочети.


    Цитат Първоначално публикувано от nutronik Виж публикацията
    Здравейте, от много време чета форума, но чак сега дойде време и аз да се сдобия със хубав телевизор. Разбира се ми се иска малко помощ да получа за да не взема нещо за което ще съжалявам после. Изискванията са за телевизор не по-малък от 47 инча, за предпочитане са 50. Другото на което най-много държа на добра картина и обработка на сд каналите, понеже кабелните в града са ужасни. Ще се пускат филми от пц по hdmi и от време на време някоя игра. Не държа толкова на 3д-та и т.н. екстри. Цената някъде между 1500-1800лв, горе долу това е максимума който мога да отделя. Ще съм благодарен за насоки и съвети.
    SAMSUNG UE-46ES6100 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    или
    SAMSUNG UE-50EH5300 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Цитат Първоначално публикувано от Papiloti Виж публикацията
    Здравейте отново!

    Имам нужда от препоръките Ви за още един най-добър LCD телевизор със следната спецификация и изисквания:

    • дисплей: 40"-46"
    • бюджет: до около 1500-1600 лв
    • използване:
      • основно за HD телевизия от Blizoo с CAM модул
      • частично - от AppleTV (от компютър и интернет)

    • разрешение на дисплея: full HD (1920x1080)
    • приоритет на изискванията:
      • качествен панел
      • DVB-C тунер с CI-слот (за CAM модул)
      • добро скейлиране и образ при SD и HD с вътрешния декодер към Blizoo:
        • при спорт и филми
        • добър контраст
        • добро ниво на черното

      • 100-200 Hz
      • размер на дисплея, по-голям - по-добре
      • Ambilight (?)
      • достатъчно добър и обемен звук
      • LED backlight (local dimming?)
      • HDMI: ≥3 входа
      • USB + player (снимки и видео, без субтитри)
      • WiFi
      • достъпен на пазара в момента

    • Без значение за следните екстри (ако ги има, в този приоритет):
      • Internet + player (без субтитри)
      • LAN
      • DLNA
      • 3D (пази-боже!)


    Кои са добрите телевизори на пазара за гледане на телевизия без осбени екстри?



    Е ти ме уби... 46" за 1600 лева с LED backlight (local dimming) + добър звук + амбилайт +...:rolleyes:
    Аз такова животно на такава цена не съм виждал
    http://www.technomarket.bg/products/...onic-tx-l47e5e
    http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-46es5500

    А пък де да знам ако си по ербап....вземи и на мен един..ако не те видят. :rolleyes:
    https://www.youtube.com/watch?v=Sw3PNWiq71I
    https://www.youtube.com/watch?v=f8GJL6QgPek
    https://www.youtube.com/watch?v=JOLo5icroWw
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-11-12 в 18:34.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    3
    #827

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Днес видях че в ТП имат промоция за TV SONY KDL 55HX850
    + 2бр. 3D очила и колекция от 22 Blu-ray филма за Джеймс Бонд
    за 3799лв като има възможност да се изплати на 10 равни вноски без оскъпяване.




    Дайте съвет заслужава ли си телевизорът или конкуренцията предлага нещо по добро за тези пари?
    И също как трябва да го тествам в магазина преди да го взема?


    Телевизорът ще се ползва най-вече за гледане на ТВ и филми, в бъдеще се планира и закупуването на конзола,
    вече прочетох че мултимедиата му куца , т.е. не чете *.mkv и е ясно че ще трябва да се вземе някакъв плеър ако искам да гледам филми от флашка/ХДД!

    @МИК66 доволен ли си от изборът?


    Благодаря ви предварително!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #828

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    МИК66 е писал в темата за избор на 3Д телвизор доста отзиви за модела. Можеш да прочетеш там.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    62
    #829

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Нещо по моето питане?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #830

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от martinich Виж публикацията
    Нещо по моето питане?
    С флашката в магазина, само с четене не става!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    66
    #831

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Е ти ме уби... 46" за 1600 лева с LED backlight (local dimming) + добър звук + амбилайт +...:rolleyes:
    Когато Ви направят подробна спецификация с приоритет, ставате изключително креативни в коментарите :-)

    Благодаря за 46"-овите модели. Какви са най-добрите предложения за 40-42" до 1500-1600 лв. и същия приоритет на изискванията?

    Пропуснах да отбележа, че панелът следва да е матов...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #832

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Papiloti Виж публикацията
    Когато Ви направят подробна спецификация с приоритет, ставате изключително креативни в коментарите :-)
    Благодаря за 46"-овите модели. Какви са най-добрите предложения за 40-42" до 1500-1600 лв. и същия приоритет на изискванията?
    Пропуснах да отбележа, че панелът следва да е матов...
    Тайната на креативността е в типа на подсветката:rolleyes:
    Този пост е редактиран от pilot; 26-11-12 в 20:38.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    15
    #833

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте, моля за съвет - предлагат ми едно филипсче 42pfl7606 за 990 кинта, ново с 2 години гаранция, да го взимам ли?

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    5
    #834

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Значи махаме 46 инчовия вариант. Виждам, че не си споменал така хваления 50ST50. Да не би 50ST50 да има слаба обработка на сд каналите и за това да не си го пуснал като предложение? Разпитвам понеже още не съм го виждал на живо. Ако трябва да се избира между Самсунга и Панасоника, кое е за предпочитане, ще се гледа от 2.5-3м във сравнително добре осветена стая, но това може да се контролира допълнително. Отделно какво мислиш и за това LG: LG 50PM4700 :: Плазмени телевизори :: Плазмени телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-11-12 в 18:40.

  12. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #835

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от quark Виж публикацията
    Здравейте, моля за съвет - предлагат ми едно филипсче 42pfl7606 за 990 кинта, ново с 2 години гаранция, да го взимам ли?
    Вземай го, за тези пари е повече от добра покупка. Все пак го огледай и го пробвай преди да го купиш, да няма някакви дефекти.

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    5
    #836

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    [QUOTE=nutronik;595720]
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията




    SAMSUNG UE-46ES6100 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    или
    SAMSUNG UE-50EH5300 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria


    Значи махаме 46 инчовия вариант. Виждам, че не си споменал така хваления 50ST50. Да не би 50ST50 да има слаба обработка на сд каналите и за това да не си го пуснал като предложение? Разпитвам понеже още не съм го виждал на живо. Ако трябва да се избира между Самсунга и Панасоника, кое е за предпочитане, ще се гледа от 2.5-3м във сравнително добре осветена стая, но това може да се контролира допълнително. Отделно какво мислиш и за това LG: LG 50PM4700 :: Плазмени телевизори :: Плазмени телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Пиши ми на лично като избереш ТВ ще ти направя отстъпка.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    12
    #837

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    Преди една година, когато избирах малък телевизор попаднах на този форум. Тук получих безценна информация и съвети, който ме насочиха към избора ми за който не съжалявам. Ето че сега пак имам нужда от съвет.
    Да започна отначало. Искам да избера телевизор за баща ми, който средата на другия месец има юбилей.
    Предвид разстоянието от което ще се гледа мисля че повече от 32" не е нужен. Бюджета, който мога да си позволя в момента е 700лв. Вчера ходих до ТМ при един познат, който ми препоръча този модел LG 32LS5600 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria. От етикета от задната страна записах номера - 32LS5600-ZC.BEEWLJP. Като цяло телевизора ми хареса как се вижда, но все пак реших да се допитам до по-ограмотените.
    Заслужава ли си парите този модел?
    Има ли друга алтернатива за тези пари и този размер?
    Предварително благодаря на отзовалите се.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    47
    #838

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Моля да дадете мнение за Philips 47pfl3007, гледах в МЕТРО е на промоция ? Искам да го ползвам за филми и евентуално фифа ще играя на него Мерси

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,507
    #839

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Papiloti Виж публикацията
    Когато Ви направят подробна спецификация с приоритет, ставате изключително креативни в коментарите :-)

    Благодаря за 46"-овите модели. Какви са най-добрите предложения за 40-42" до 1500-1600 лв. и същия приоритет на изискванията?

    Пропуснах да отбележа, че панелът следва да е матов...
    Papiloti - всяка една екстра качва цената приятелю. Няма как да получиш всичко за без пари, освен по начина от клипчетата които ти дадох. :rolleyes:

    Тази година почти няма модели с матови панели - само LG ниските серии, Филипс и Сони 3-та и 4-та серия.

    Това
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42ST50E
    При покупката се ослушай за шум - някои бройки бръмчат повече.


    Цитат Първоначално публикувано от nutronik Виж публикацията
    Значи махаме 46 инчовия вариант. Виждам, че не си споменал така хваления 50ST50. Да не би 50ST50 да има слаба обработка на сд каналите и за това да не си го пуснал като предложение? Разпитвам понеже още не съм го виждал на живо. Ако трябва да се избира между Самсунга и Панасоника, кое е за предпочитане, ще се гледа от 2.5-3м във сравнително добре осветена стая, но това може да се контролира допълнително. Отделно какво мислиш и за това LG: LG 50PM4700 :: Плазмени телевизори :: Плазмени телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    50ST50 - остава номер 1
    2. SAMSUNG PS-51E530 :: Плазмени телевизори :: Плазмени телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    3. LG 50PM4700

    Цитат Първоначално публикувано от chingala Виж публикацията
    Здравейте,
    Преди една година, когато избирах малък телевизор попаднах на този форум. Тук получих безценна информация и съвети, който ме насочиха към избора ми за който не съжалявам. Ето че сега пак имам нужда от съвет.
    Да започна отначало. Искам да избера телевизор за баща ми, който средата на другия месец има юбилей.
    Предвид разстоянието от което ще се гледа мисля че повече от 32" не е нужен. Бюджета, който мога да си позволя в момента е 700лв. Вчера ходих до ТМ при един познат, който ми препоръча този модел LG 32LS5600 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria. От етикета от задната страна записах номера - 32LS5600-ZC.BEEWLJP. Като цяло телевизора ми хареса как се вижда, но все пак реших да се допитам до по-ограмотените.
    Заслужава ли си парите този модел?
    Има ли друга алтернатива за тези пари и този размер?
    Предварително благодаря на отзовалите се.
    модела става, но виж и тези
    SAMSUNG UE-32EH4000 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    SAMSUNG UE-32EH5000 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria




    http://www.hdtv.ru/news/industry/126...prezhnemu.html
    http://www.hdtv.ru/news/industry/126...levizorov.html
    3DZ
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-11-12 в 20:05.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    44
    #840

    Отговор: Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте, доста отдавна не съм писал, но за сметка на това от време на време чета в този полезен форум. Адмирации за хората които отделят от времето си за да помагат и съветват. Имам въпрос относно ниския клас на Филипс(3-та серия). Решили сме да направя подарък на родителите си, и телевизорът ще се ползва главно за тв, някъде четох че е съвместим със субтитри през USB което не е за пренебрегване(ползваме 8606 и там е проблем), а и доколкото знам се справя добре със сигнал с по-ниско качество.В Метро ще има промоция на 42/3207, та въпросът ми е ще се справя ли добре с кабелна телевизия?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 56 от 76 ПърваПърва ... 646545556575866 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе