Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 43 от 156 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследноПоследно
Резултати от 631 до 645 от общо 2328
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    85
    #631

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от radibg2
    Този телевизор ми харесва, но има ли някакво приложение за теглене на приложения? Има ли браузър?
    Някой може ли да отговори на тези въпроси? И още един въпрос от къде мога да изтегля ъпгрейта на софтуера? За горните въпроси не е проблем да трябва да се инсталира допълнително. Та някой може ли да ми отговори на въпросите? Можеш ли да ми дадеш линк към оригиналните и към китайските(сигурно ли е, че китайските работят+на същото качество ли се гледа 3D-то?)?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,572
    #632

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Забелязваш ли някаква разлика при промяна в настройките на TruMotion ? Колко ъпдейти пуснаха и никаква разлика - май вече излиза ,че не е било случайно ,че в началото тая настройка изобщо липсваше. През повечето време наистина не се забелязва сериозно ,но особено на футболни мачове мен ме дразни (особено като сравня с 200хц Самсунг 40В750).

    Цитат Първоначално публикувано от radibg2
    Някой може ли да отговори на тези въпроси? И още един въпрос от къде мога да изтегля ъпгрейта на софтуера? За горните въпроси не е проблем да трябва да се инсталира допълнително. Та някой може ли да ми отговори на въпросите? Можеш ли да ми дадеш линк към оригиналните и към китайските(сигурно ли е, че китайските работят+на същото качество ли се гледа 3D-то?)?
    http://www.technomarket.bg/products/...view-dg-200-ir
    http://www.technomarket.bg/products/...02g-3d-glasses
    За повече инфо относно модели Тошиба , задай въпросите в съответната тема .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    24
    #633

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    ЗДравейте. Наближи покупката на но ТВ, така към октомври, и като гледам много ги "назнайвате" нещата. С
    ледя редовно форумът, ивиждам че има най различни мнения.
    Ппърво да разясня че повече от 42 инча не мога да събера в къщи за съжаление. Спрял съм се на LM серията на LG
    От тук 2 въпроса
    1. Малко по горе разисквате LM671 бил зле. - това само за 55 инчовият за който става въпрос ли важи, или за всички. И в тоя ред на мисли LM765 да разбирам че си струва 300 лв отгоре ?
    И вторият въпрос има ли нещо по добро до 2000 лв. Наистина като максимум за 42 инча които бих могъл да отделя.
    Ще се ползва като монитор , имам Nvidia 560GT TI , и ще се ползва за 3 д филми и много, ама много игри...
    :-) /можеби и за това се спрях на пасивната технология на ЛГ/
    Ще съм много благодарен за напътствие.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    118
    #634

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство

    Цитат Първоначално публикувано от ivantarlev
    ЗДравейте. Наближи покупката на но ТВ, така към октомври, и като гледам много ги "назнайвате" нещата. С
    ледя редовно форумът, ивиждам че има най различни мнения.
    Ппърво да разясня че повече от 42 инча не мога да събера в къщи за съжаление. Спрял съм се на LM серията на LG
    От тук 2 въпроса
    1. Малко по горе разисквате LM671 бил зле. - това само за 55 инчовият за който става въпрос ли важи, или за всички. И в тоя ред на мисли LM765 да разбирам че си струва 300 лв отгоре ?
    И вторият въпрос има ли нещо по добро до 2000 лв. Наистина като максимум за 42 инча които бих могъл да отделя.
    Ще се ползва като монитор , имам Nvidia 560GT TI , и ще се ползва за 3 д филми и много, ама много игри...
    :-) /можеби и за това се спрях на пасивната технология на ЛГ/
    Ще съм много благодарен за напътствие.
    1. Да, струва си - сравнявал съм възпроизвеждане на движение при 2-та модела и определено при LM765 нещата са забележимо по-добре.
    2. Да, има по отношение на качествена картина - Panasonic P42ST50 (плазма, която е супер за игри и е с уникално качество на картината ) и примерно LCD с LED подсветка: Philips PFL5507. Относно продължително гледане на 3D, особено през деня, LM765 поне за мен няма конкуренция за тези пари.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #635

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Имам един въпрос относно използването на 3Д очила.
    Понеже си нося постоянно астегматични очила има ли начин да използвам и моите очила и 3Д очилата?

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,833
    #636

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Слагаш едните върху другите. Още един от минусите на технологията 3д към момента.

  8.  
     
  9. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #637

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от fantoms
    Имам един въпрос относно използването на 3Д очила.
    Понеже си нося постоянно астегматични очила има ли начин да използвам и моите очила и 3Д очилата?
    Това работи с пасивната технология на LG.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #638

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Да. Такова пробвах в ТП веднъж, но проблема е, че май ще взимам Филипс. Там май няма такова решение.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,572
    #639

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Щом имаш астегматизъм пробва ли как ти се отразява активното 3Д при продължително гледане?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    24
    #640

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от rakim
    1. Да, струва си - сравнявал съм възпроизвеждане на движение при 2-та модела и определено при LM765 нещата са забележимо по-добре.
    2. Да, има по отношение на качествена картина - Panasonic P42ST50 (плазма, която е супер за игри и е с уникално качество на картината ) и примерно LCD с LED подсветка: Philips PFL5507. Относно продължително гледане на 3D, особено през деня, LM765 поне за мен няма конкуренция за тези пари.
    Благодаря за бързият отговор. Този филипс ми е големичък както казах.. 42 максимум.
    ПАносаника- чувам поредно добро мнение за него. МАлко ме притеснява че работя с графични програми и тн. НЯко ймисля беше писал тук за плазмите че не трябвало това- онова. Че почвали да си личът обекти по екрана.
    А и все пак това не е ли стар модел? Благинки като смарт тв и новит ефункции на 765.. не си ли струват парите отгоре. Той този паносинк 42 инчов е 1400 лв. 800 лв надолу. Не са малко парички верно е.

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #641

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Отпечатването на това-онова на плазмите т.е. прогарянето, зависи от това дали се оставя продължително време на статичен образ.
    Както съм чел на първа страница препоръката да не се ползва за игри, така и го "скъсвам" моят от гейминг в 3D. Как ще прогори нещо, когато картината непрекъсното е в движение!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    24
    #642

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от raziel66
    Отпечатването на това-онова на плазмите т.е. прогарянето, зависи от това дали се оставя продължително време на статичен образ.
    Както съм чел на първа страница препоръката да не се ползва за игри, така и го "скъсвам" моят от гейминг в 3D. Как ще прогори нещо, когато картината непрекъсното е в движение!
    Ок съгласен на игрите се движи.
    Но споменах ч е се занимавам с графични програми. Също така че ще се ползва за монитор. Иконките, файловете, и тапета на копютъра водят ли се статични обекти, при положение че стои поне по 10 часа на ден включен копютъра. НЯкак си не искам да виждам Май докуметс "отпечатано" на плазмата :-)

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    118
    #643

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство

    Цитат Първоначално публикувано от ivantarlev
    Ок съгласен на игрите се движи.
    Но споменах ч е се занимавам с графични програми. Също така че ще се ползва за монитор. Иконките, файловете, и тапета на копютъра водят ли се статични обекти, при положение че стои поне по 10 часа на ден включен копютъра. НЯкак си не искам да виждам Май докуметс "отпечатано" на плазмата :-)
    Ако ще го ползваш за монитор за графични програми - плазмата не става!!! Причината е, че ужасно неприятно трепти на равномерни цветове и се отпечатват статичните елементи. Ако при игрите е възможно тези статични елементи да ги намалиш/премахнеш (поне теоретично), при работа с графични програми това на практика няма как да стане.

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #644

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    И на игрите има статични елементи: баровете с инфо...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    118
    #645

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    И на игрите има статични елементи: баровете с инфо...
    Е на някои могат да скриват ... това имах предвид, докато при програмите за работа с графика на практика менютата, тулбаровете и т.н. си трябват нон-стоп.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 43 от 156 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе