Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 41 от 156 ПърваПърва ... 3139404142435191 ... ПоследноПоследно
Резултати от 601 до 615 от общо 2328
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,569
    #601

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Това е един и същ модел с различен дизайн - не е nano LED и да , ще можеш да гледаш повечето опулярни формати директно от HDD.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    38
    #602

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    В един от маркетите ми казаха, че само Самсугите имат флаш плеър! Това така ли е?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    33
    #603

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Niki...
    В един от маркетите ми казаха, че само Самсугите имат флаш плеър! Това така ли е?
    Не е така. Повечето производители предлагат поддръжка на флаш в браузърите си в моделите от 2012

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,452
    #604

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    TV TuneUp 3D
    http://itunes.apple.com/us/app/tv-tu...481762811?mt=8
    Програмното приложение TuneUp 3D позволява да упростите настройката на 3D режима на телевизора, приложението се пуска на iPhone 3GS, iPhone 4, Phone 4S, iPodTouch (3 и 4 поколение) и всички iPad.

    За настройката е нужно до свържете телевизора или проектора чрез интерфейс HDMI, AirPlay, VGA или друг видео вход към устройство с установено приложение TuneUp 3D. TuneUp 3D има два режима: Executive и Engineer. Първият позволява значително да подобрите качеството на 3D изображение с няколко прости стъпки, а второто изобразява на екрана редица тестови шаблона.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    41
    #605

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    TV TuneUp 3D
    http://itunes.apple.com/us/app/tv-tu...481762811?mt=8
    Програмното приложение TuneUp 3D позволява да упростите настройката на 3D режима на телевизора, приложението се пуска на iPhone 3GS, iPhone 4, Phone 4S, iPodTouch (3 и 4 поколение) и всички iPad.


    Някой да го е пробвал

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,452
    #606

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    23
    #607

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте, момчета! Преди около година и половина след дълго лутане и с ваша помощ избрахме телевизор Samsung LE46C650 Останахме много доволни от него, но мина време и мисля, че като че ли вече му се понаситихме и започнахме да се замисляме за по-голям 3D LED TV, а този да прехвърлим в детската стая. И така...както се досещате сега ни предстои нова покупка и отново се оглеждаме из магазините. Преди няколко дни очите ми направо останаха в Samsung 55ES8000...бих искала да ви попитам какво е вашето мнение за този модел и съответно за 65" му вариант, който се очаква да излезе? Какво бихте ми препоръчали вие?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #608

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от thefairylady
    Какво бихте ми препоръчали вие?
    Не пишеш от какво разстояние ще гледаш, но щом заглеждаш 65" висок клас тв, предполагам и бюджета не е проблем :rolleyes:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P55VT50E
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P65ST50E
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P65VT50E
    http://sharpbg.com/index.php?item=193&group=1

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #609

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Като за топ модел на Samsung едва ли има какво лошо да се каже. Не вярвам 65 инчовата версия да драстично отстъпление, но това до голяма степен зависи и от поставената в него матрица. Честно казано, не знам каква е.
    Щом се целите в тези диагонали не е лошо да се видят и 70 инчовите модели на Sharp.
    Не знам дали е редно да препоръчвам топ модела плазма на Panasonic - 65VT50. Не че отстъпва по нещо, но като доволни потребители на LCD досега има риск да ни се разминават критериите.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    35
    #610

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте,искам да си купя 3D-TV.Разтоянието от което ще се гледа е 2-до 3-метра предимно ще се гледа с HD -Сателитен приемник програми с висока резолюция,3D и ще бъде закачен на стена. Спрял съм се на
    http://www.technomarket.bg/products/...shiba-46tl933g
    http://www.technomarket.bg/products/...nic-tx-l42et5e
    http://www.technomarket.bg/products/...38/lg-42lm671s
    Последния модел малко надвишава лимита ако се наложи ще се старая да стигна до тая цена. Доста прочетох по форума ,бях и в магазините да разгледам но съм объркан,едни са с пасивни,други активни и обърках се тотално. Ще бъда благодарен приятели ако ме насочите на кой модел да се спирам и може и други модели които несъм споменал. Благодаря!

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,569
    #611

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Щом е за 3Д /пък и да не е/ - по-големия пИчели , но и по-принцип Тошиба-та не е лош модел . Само използваните пластмаси са от доста евтин вид ,но като картина си е добър бюджетен модел. Все пак няма очила в комплекта и трябва да се закупят допълнително . Иначе си изброил модели с различен тип 3Д ( активно и пасивно) и трябва сам да решиш кой тип е по-добър за теб - отдели време и погледай двата варианта за по-дълго в магазина - някой хора имат проблеми при по-дълго гледане на Тв с активно 3Д.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на nikk2007
    Тук е от
    May 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    41
    #612

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Извинявам се ако задавам въпроса си не където трябва и ако е твърде елементарен,но все пак.
    Какво няма да мога да използвам или по-скоро ще мога да използвам на телевизор купен от Щатите при положение че устройствата които ползвам с тв. са приемник от булсат,игрови конзоли и външен медиен плеър вързан към компа.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,569
    #613

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Конзолата (ПС3 ,XBOX360) и медия плеъра със сигурност , а за СТБ на Була не е много сигурно - често щатски тв имат проблем с изобразяване на 1080i50 (720р50) . Трябва да провериш в спецификациите дали поддържа такива сигнали през HDMI.

  17. Junior Member Аватара на nikk2007
    Тук е от
    May 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    41
    #614

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Това значи ли че ако нямам възможност за настройка на СТБ няма да изкара нищо или просто няма да е пълната резолюция.Колкото до другите устройства няма да има нужда да се съобразявам с нищо така ли ?

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,569
    #615

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Няма да има картина - преди месец-два имаше такива опити от съфорумец със Сони (USA) и не стана - най добре виж в спецификациите или ако ти е "под ръка" Тв и конзолата/мултимедийния плеър може да им зададеш да изкарват сигнал 1080i50 и да провериш дали вади картина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 41 от 156 ПърваПърва ... 3139404142435191 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе