Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 101 от 156 ПърваПърва ... 519199100101102103111151 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,501 до 1,515 от общо 2328
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    126
    #1501

    Re: Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Предполагам гледаш с КМплеър-а или БСБ-плеъра, пробвай с + и - да нагласиш картината. Така променяш само единия от двата образа и ги напасваш :-)

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    15
    #1502

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте,
    искам да си купя 46-47" 3д телевизор и първо се насочих към 46f6500 но се оказа че активното 3д много натоварва очите а сина ми ще играе много на 3д игри на xbox-a. Затова се насочих към l47et60e но прочетох че има много голам лаг при игрите и реших да взема 47la690 но ми казаха че екрана има някъкъв филм (нещо като скринпротектор) който се отлепвал с времето и телевизора се развалял. Не знам какво да правя?! Телевизора ще се ползва за гледана на тв(булсат, кабелна),хд филми, игри по 1/3 за трите.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1503

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от izol Виж публикацията
    Здравейте,
    искам да си купя 46-47" 3д телевизор и първо се насочих към 46f6500 но се оказа че активното 3д много натоварва очите а сина ми ще играе много на 3д игри на xbox-a. Затова се насочих към l47et60e но прочетох че има много голам лаг при игрите и реших да взема 47la690 но ми казаха че екрана има някъкъв филм (нещо като скринпротектор) който се отлепвал с времето и телевизора се развалял. Не знам какво да правя?! Телевизора ще се ползва за гледана на тв(булсат, кабелна),хд филми, игри по 1/3 за трите.
    Едно Sony ще ти пасне идеаааално.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #1504

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от izol Виж публикацията
    .....и реших да взема 47la690 но ми казаха че екрана има някъкъв филм (нещо като скринпротектор) който се отлепвал с времето и телевизора се развалял. Не знам какво да правя?! Телевизора ще се ползва за гледана на тв(булсат, кабелна),хд филми, игри по 1/3 за трите.
    Това е интересно - кой то го каза?
    А погледна ли Sony 42W805A ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    15
    #1505

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Това е интересно - кой то го каза?
    А погледна ли Sony 42W805A ?
    Каза ми го продавача в ТМ, имали такъв случай - човек си купил тв и това фолио било леко отлепено в единия ъгъл, човека решил да го свали този "скриинпротектор" и телевизора заминал...

    Гледах го Сонито но ми се искаше да е 47",но явно не става "тая работа в оная, пък и душата в рая" т.е. хем 1500лв бюджет хем хубав 47"тв

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #1506

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Това вече е друго - неграмотен клиент който е свалил поляризиращият филтър....мислейки го за защитно фолио както при смартфоните или таблетите.
    На вниманието на всички съфорумци!
    Понякога се случва поляризиращият или антиотражателният филтър, да не са прилепнали както трябва в ъглите. Това не е някакво защитно фолио с каквото го бъркат някои след покупката, така че, не го отлепяйте! Просто опаковайте телевизора както е бил и го върнете в магазина.
    Проблема го имаше и при плазми Samsung 2011.


    Има 47"
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-47W805-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-47W807-3D-LED

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    2
    #1507

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здарвейте,имам един проблем на самсунг 6400,не винаги ми излизат субтитрите на филма като сложа хард диска в телевизора. трябва ли някакъв код за това? ако сложа филма в хард диска без да е в папка ми излизат субтитрите,но ако е в папка не винаги.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    16
    #1508

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте, искам да си купя нов ТВ и се колебая между следните модели:

    LG 740 серия
    Samsung 6500 серия
    Sony W805 серия
    Toshiba 7335 серия
    Philips 7008 серия
    Panasonic - не съм ги разглеждал, но също бих взел от серия съответстваща на класа на горните ТВ

    Важните неща за мен са:
    1. Добра картина при SD сигнал и HD канали, добър звук
    2. Кои модели се справят най-добре при гледане на спорт, филми с висока резолюция свалени от нета и също от време на време игра на конзола Playstation?
    3. Удобно и добре направено меню (дори да е по-бавно), добро EPG, в момента съм с LG 42 LD750 и съм много доволен.
    4. Кои модели имат добър вграден плейър и не се ориентирах моделите за 2013 на кой поддържат DTS звук и на кой не?
    5. Приложения не знам колко ще ползвам - бих пробвал Skype, Facebook, но те вероятно всичките го имат и HBO GO (май само LG го имат).
    6. Не намерих тема за плюсовете и минусите на активно/пасивно 3D, но май само на Тошибата е активно, така или иначе сигурно ще го ползвам 3-4 пъти в годината.

    Цените са сходни, да не кажа направо еднакви (без Тошибата), така че ме интересува по тези точки кой ТВ как се справя и съответно да преценя кое да избера, мерси предварително

  11. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #1509

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Самсунг , LG , Тошиба , Филипс , Сони ! Tова е за мен реда на избор .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #1510

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Защо Сонито на последно място? Ако критерий е само

    1. Добра картина при SD сигнал и HD канали, добър звук

    на кое място би го сложил?

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #1511

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Vlado2D Виж публикацията
    Защо Сонито на последно място? Ако критерий е само

    1. Добра картина при SD сигнал и HD канали, добър звук

    на кое място би го сложил?
    Защото logik не разбира от добър телевизор и картина....

    Ето ти ги същите подредени
    Сони, Самсунг, Филипс, LG, Тошиба
    Скалирането на SD сигнал при Sony и LG е доста меко. Това е причината, да не се класират на първите места по този показател..
    jabkata и troll4o харесват това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #1512

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    LG 740 серия
    Samsung 6500 серия
    Sony W805 серия
    Toshiba 7335 серия
    Philips 7008 серия

    Като звук Philips няма конкуренция като + е и тристранния ambilight но при DSE тест се дъни много
    HD, SD сложна работа
    HD
    Samsung 6670
    Panasonic FT60
    Sony W805, LG 740, Philips 7008 бих ги сложил на едно ниво

    SD
    тук LG като че ли се представя най-слабо също и от Panasonic не съм особено впечатлен
    Sony, Samsung, Philips се справят сравнително добре не бих отличил някой като най-добър

    Мисля че който и да вземеш от тези модели няма да сгрешиш

    Мнението си е мое и е субективно изградено на лични впечатления върху моделите

    за експертно мнение може да питаш Momchil явно някакво гуру го раздава

  16. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    4
    #1513

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Най-лесно можете да разберете дали е бил мостра и е работил по следното:
    - батериите са винаги в дистанционното ако е бил мостра. И плика с инструкциите е разкъсан за да извадят батериите от там.
    - като видите кашона от който го вадят - гледайте да няма двойно тиксо (т.е. да е бил ваден, а после прибиран обратно)
    - по стойката му - дали има следи от пръсти, бърсано с парцалче, а такива винаги остават при мострите,
    - при първо подкарване на ТВ в началото има настройка в която му се задава страна и ПИН!!! (ако не я видитe, сещайте се)
    Някои по разумни консултанти ползват едно и също дистанционно за всички мостри - настройват телевизора от бутоните на него и така не ползват дистанционото - или друго дистанционно извадено от предходен модел. Поради това плика остава неразпечатан.
    - с проверка в сервизното меню на телевизора, но това може да напхравите само у дома си. На консултантите е забранено да го правят.
    Благодаря! Не че е толкова важно, но мисля, че съобразно горното Дядо Коледа ми е донесъл нов ТВ - Bravia 47W80xA. Взехме го заради 3D-то, иначе имаше по-евтин и малко по-голям 50 инча. Но разликата в размера не беше съществена.

    Един технически въпрос - в момента имам кабелна ТВ от М-тел. Свързах телевизора с устройството на м-тел с HDMI - kабел и така гледам ТВ, но каналите управлявам с дистанционното на м-тел. Какъв е начинът да се работи само с дистанционното на телевизора?

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #1514

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от limonchesled Виж публикацията
    Един технически въпрос - в момента имам кабелна ТВ от М-тел. Свързах телевизора с устройството на м-тел с HDMI - kабел и така гледам ТВ, но каналите управлявам с дистанционното на м-тел. Какъв е начинът да се работи само с дистанционното на телевизора?
    При условие че ползваш външен "тунер" - не става. Другият вариант е, да си вземеш универсално дистанционно и да го обучиш да работи с двете устройства.

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    4
    #1515

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Благодаря, но това с универсалното дистанционно не ми допада. Може би ще трябва да сменя доставчика на ТВ ? Телевизорът има някакъв слот за карта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе