Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 51 от 156 ПърваПърва ... 41495051525361101 ... ПоследноПоследно
Резултати от 751 до 765 от общо 2331
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #751

    Отговор: Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от radibg2 Виж публикацията
    http://www.technopolis.bg/b2c/app/di...se%29/.do?rf=y
    Този добър ли е(добре ли се вижда 2D-то, 3D-то, добре ли се вижда конвертираното от 2D в 3D, активно или пасивно е 3D-то, добре ли се чува звукът, колко usb-та и колко hdmi входове има, има ли софтуерни ъпгрейди за този телевизор, може ли да се записва от USB-то след ъпгрейта ако има такъв, какви формати чете USB-то, как се използва и какво точно е DLNA, може ли да се управлява от Smartphone.
    Да.
    PANASONIC TX-L42ET5E - пасивно 3Д
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post509846
    Има ъпгрейди, но са твърде редки.
    https://forum.setcombg.com/dlna-%D0%...%BD%D0%B0.html

  2.  
     
  3. ogr
    ogr е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    1
    #752

    Отговор: Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница


  4. prm
    prm е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    13
    #753

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Все хубави машини !
    Може би LG заради гаранцията.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    11
    #754

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Все пак има ли реални 100Hz LM620s при положение, че навсякъде другаде пише 400Hz MCI? Би трябвало 640S да е поне 100Hz реално нали, и трябва да има локално затъмняване на подветката,а и е с доста по-тънка рамка. Ако 620 няма реално 100Хц, и смятате че локалното затъмняване си струва парите кажете, и ще си взема направо 640s благодаря предварително.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    60
    #755

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    А между тези :
    PHILIPS 46PFL5507K :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria с активна 3D технология
    PHILIPS 42PFL6007K :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria с пасивна 3D технология
    Като се замисля едва ли ще се гледа редовно 3D, по скоро ще се гледа IPTV телевизия от Вивата ,така че не държа чак толкова каква е 3D технологията , а и двата модела са на една цена.
    Тотално започвам да се оплитам в търсенето на телевизор.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #756

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от VIGOR Виж публикацията
    Все пак има ли реални 100Hz LM620s при положение, че навсякъде другаде пише 400Hz MCI? Би трябвало 640S да е поне 100Hz реално нали, и трябва да има локално затъмняване на подветката,а и е с доста по-тънка рамка. Ако 620 няма реално 100Хц, и смятате че локалното затъмняване си струва парите кажете, и ще си взема направо 640s благодаря предварително.
    Маркетингов трик със сканираща подсветка -100Hz /"Black Frame Insertion."- вкарване на междинни празни кадри/
    LG 55LM6700 HDTV Review- When 120 Hz Isn’t 120 Hz-Updated | HD Guru

    Google Преводач

    реално получаваш ТВ със 50Hz


    :rolleyes:
    Ultra-D - Beyond 3D : from Stream TV Networks
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-10-12 в 16:14.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    11
    #757

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Ау ужас, в крайна сметка няма 100Hz истински, локалното му затъмняване е шега работа (иначе го има наистина в 640), и дизайна на 640 е такъв, че въпреки Cinema Frame е със също толкова широка лайсна колкото 620, а да и 5г гаранцията е била до юни. На практика май остава само вградения WiFi, който го има и Panasonic TX-L42ET5E за 1300лв, така че явно отиваме на него или 620s. Би трябвало да са с един и същ панел нали?Панасоника има като плюсове вграден wi-fi и подсветка на дистанционното, като минуси по-висок лаг и по-кофти USB плеър.Много благодарности, @hristoslav2, спести ми едни 200лв с тая информация.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #758

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница


  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    11
    #759

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Точно заради този документ не бях сигурен има ли локално затъмняване, но бях в Техномаркет и разгледах и разцъках менюто, и го има на практика LED+ може да го имате предвид за таблицата в темата за LG. При така стеклите се обстоятелства определено вече клоня към TX-L42ET5E, даже ако имам време днес ще намина и към Технополис в Сердика ако мога да ги видя и двата на живо, че панасоника все още не съм го виждал никъде май.

  12. Junior Member Аватара на jhonyx
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    25
    #760

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от VIGOR Виж публикацията
    Точно заради този документ не бях сигурен има ли локално затъмняване, но бях в Техномаркет и разгледах и разцъках менюто, и го има на практика LED+ може да го имате предвид за таблицата в темата за LG. При така стеклите се обстоятелства определено вече клоня към TX-L42ET5E, даже ако имам време днес ще намина и към Технополис в Сердика ако мога да ги видя и двата на живо, че панасоника все още не съм го виждал никъде май.
    Плюс доказано 100хц. матрица в TX-L42ET5E срещу 50хц. такава в 620/640S!

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #761

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от VIGOR Виж публикацията
    Точно заради този документ не бях сигуре има ли локално затъмняване, но бях в Техномаркет и разгледах и разцъках менюто, и го има на практика LED+ може да го имате предвид за таблицата в темата за LG. При така стеклите се обстоятелства определено вече клоня към TX-L42ET5E, даже ако имам време днес ще намина и към Технополис в Сердика ако мога да ги видя и двата на живо, че панасоника все още не съм го виждал никъде май.
    Панасоника също е с 3 блоково сканиране/ виж таблицата от 3-ти пост в темата/ и с панел на LG... В таблицата съм го писал
    300/100Hz заради вмъкнатият междинен празен кадър.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    21
    #762

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Взех си едно LG, но не съм много доволен от плеъра му. Става дума за 55LM860V. На половината и повечето mvk файлове, картината и звукът се разминават. Странното, е че другата част, който тръгват без проблем са под същият формат. Нямам понятие защо е така но, реших да ги пускам с помощта на компа, чрез HDMI 1.4 10.0м. А и плюс това искам да гледам 3Д БЛУ-РЕЙ ФИЛМИ. Предполагам, че има значение какъв е кабела. Гледам, че HAMA предлагат 10м за 50лв. Дали си заслужава или да търся друга марка.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #763

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Аз не съм забелязал разминаване до сега , но може да пробваш в аудио менюто има опция за синхронизация . Лично за мен картината подадена през HDMI е по-добра , отколкото от вградения плеър , ама за сериали става .:D

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    176
    #764

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Имам един малко странен въпрос. Мога ли от някъде да си сваля кратък филм в HD като тези, рекламните, които пускат по телевизорите в магазините? Преди време имах такъв на Samsung, но го изтрих и не мога да си спомня от къде съм го свалял...

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #765

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    В Youtube 3D има голям избор на клипове на почти всички по-известни марки телевизори, от рекламните им Blu-ray 3D дискове, които въртят в магазините .
    Можеш да ги свалиш с видео кепчър мениджър в резолюция HD 1080p във вид по твой избор.

    Ето един от демо диска на LG.
    LG 3D DEMO Global - YouTube

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе