Вижте резултатите от анкетата: Кои параметри са най-важни при избора на вашият (бъдещ) телевизор ?

Гласували
220. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество и достоверност на картината

    211 95.91%
  • Други функции - (DLNA, Wi-Fi, Bluetooth, DMPort, и др.

    54 24.55%
  • Удобство на ползване и ергономика

    49 22.27%
  • Всеядност на вграденият плейър

    47 21.36%
  • Цена и най-голям избор на модели в магазина

    35 15.91%
  • Допълнителните екстри - браузър, социални мрежи, Аррs....

    25 11.36%
  • Препоръки във форуми и различни издания

    74 33.64%
  • Препоръки на познати, съседи и приятели

    17 7.73%
  • Препоръки на продавач-консултантите в магазина

    4 1.82%
Отговори на анкетата
Страница 2 от 106 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1580
Like Tree129Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013 /ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #16

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    А защо не направо 42" -ия http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONIC-TX-L42E5E ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #17

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от guest007 Виж публикацията
    Ходих до една голяма верига магазини и видях двата модела. На дизайн Панасоника ми допадна адски много. Изходите му също са отдолу и отстрани, а аз навярно ще го монтирам върху стената, което си е важно за пространството, с което разполагам. Реших, че 32 инча са малко, затова се преориентирах и взех една идея повече - 37. 40 също нямаше да е лош, но излиза от бюджета ми, затова изборът беше ясен: PANASONIC-TX-L37E5E.
    Много благодаря за помощта! Успех желая на останалите, на които им предстои подобен избор!
    Честито и да не забравиш да го полееш със съседката е можеше да вземеш 42" вариант...Нищо тази година 37" другата година ти пожелавам поне 50"

    Подръжка на интернет сервизите в щатите по марки ТВ /има таблица/
    http://reviews.cnet.com/8301-33199_7...red-big-chart/

    Настройки за американските модели
    http://forums.cnet.com/hdtv-picture-...rap;rb_content
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 09-01-13 в 13:56.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    87
    #18

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    Моля професионалистите и ползвалите Sony EX650 за впечатления и коментар SONY KDL-40EX650BAE2 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria. Смятам през единия HDMI да му подам сигнал от сателитния приемник, а през другия от лаптопа. На този модел силно ме впечатли контрастната картина и верните цветове, като недостатък виждам малкото Hz, сигурно ще е неприятно на спортните канали. Най-вече ще го използвам за гледане на спътникова телевизия и понякога и за гледане на торент филми. Според вас имам ли и по-добър вариант за 40-инчов телевизор за около 1000лв.? По вече Hz има http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-40eh6030 и http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...9056218BC&rf=y /LED телевизор PANASONIC TX-L42E5E/. Линка е малко куц.
    Малко ми идва нанагорно ако отида на: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42ST50E Моля за анализ и подреждането им съобразно моите нужди. Ако не бях попаднал на форума сигурно единствения ми помощник щеше да е рулетката:D. Предварително благодаря!
    Този пост е редактиран от ydraganov; 09-01-13 в 16:38.
    noname одобрява това.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    6
    #19

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    svetlio1 и hristoslav2: защото в магазина пишеше, че 40 инча е 1100 лева. Или те са го сгрешили, или аз нещо съм видял грешно. Викам си следното: тръгнах от 800 лева и 32 инча. Качих се на 850 лева за 32 инча. После скочих на 1000 лева за 37 инча. Викам си още 100 лева за 3 инча не си заслужават. Обаче 100 лева за 5 инча (какъвто се оказа случая) си заслужават. И ВИЕ сте виновни сега да ходя пак до магазина да се опитам да го сменя за по-големия!
    Ще пиша утре какво е станало...


    ydraganov: може би това е твоя SAMSUNG UE-40EH6030 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #20

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Панасоник няма 40" модел - в магазина са объркали нещо (или табелката е била за друга марка) , а 42" са си добър размер за повечето стандартни стаи в БГ ( 32" и 37" са си малки ,а прогреса от 29" CRT - нулев ) .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    12
    #21

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Спрял съм се на няколко ТВ-та, бихте ли ми дали някакви съвети, имам около месец да мисля.

    http://electron.bg/philips-32pfl4007...l#.UO5WE3d-Tmh

    LG 32LS5600 телевизори - Цени, мнения, LG тв магазини

    PANASONIC TX-L32E5E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria


    PHILIPS 32PFL4007H (32 PFL 4007 H, 32PFL4007H/12)

    По-горе има същия въпрос, но добавям и LG-то и Philips-а. Заслужава ли си да взема 3Д tv?
    Този пост е редактиран от shadowman; 10-01-13 в 07:49.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    32
    #22

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    И от мен подобно въпросче, нещо читаво 32" до 600 лв дали се намира? Ще се гледа от баща ми, сд сигнал от булсат.

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    6
    #23

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    svetlio1 и hristoslav2: смених 37'' за 42'' вчера. Освен разликата в цената, доплатих и 15 лева за нова гаранция. Та общо 115 лева за 5 инча, което ми се струва идеално. Дори отидох с един приятел, който си купи 32''. Оказа се обаче, че са останали само мостри от 32-ките. И той бая се чуди дали да я купи, но онзи сподели, че мострата е работила около 20 дни. От тази страна погледнато е и по-добре - знае се, че няма дефекти, проявяващи се в началото.
    Така и аз доволен, и той доволен.
    Имам и един въпрос: 37-цата по подразбиране дойде с по-ярък контраст от 42-ката. Това нормално ли е? Или може би и 32-ката първите няколко часа беше по-тъмна, после сама стана по-светла. Може и аз да си въобразявам...

    @shadowman:
    PANASONIC TX-L32E5E е чудесен телевизор. За съжаление, във всички Техно* има само мостри. Информацията е от снощи. За 1 месец нещата ще се променят и информацията, която сега ще получиш може би няма да е много актуална. Относно 3D: ако ползваш телевизора по предназначение и мислиш, че като ще ходиш на 3D - ще ходиш на истинско такова, тогава аз лично не намирам никакъв смисъл да имаш функция, която ще се ползва няколко пъти докато я видиш как работи само. Затова избрах и да нямам 3D.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #24

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ydraganov Виж публикацията
    Здравейте,
    Моля професионалистите и ползвалите Sony EX650 за впечатления и коментар SONY KDL-40EX650BAE2 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria. Смятам през единия HDMI да му подам сигнал от сателитния приемник, а през другия от лаптопа. На този модел силно ме впечатли контрастната картина и верните цветове, като недостатък виждам малкото Hz, сигурно ще е неприятно на спортните канали. Най-вече ще го използвам за гледане на спътникова телевизия и понякога и за гледане на торент филми. Според вас имам ли и по-добър вариант за 40-инчов телевизор за около 1000лв.? По вече Hz има SAMSUNG UE-40EH6030 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria и http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...9056218BC&rf=y /LED телевизор PANASONIC TX-L42E5E/. Линка е малко куц.
    Малко ми идва нанагорно ако отида на: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42ST50E Моля за анализ и подреждането им съобразно моите нужди. Ако не бях попаднал на форума сигурно единствения ми помощник щеше да е рулетката:D. Предварително благодаря!
    ydraganov
    Ето ти ги подредени. Според мен е по добре да се напънеш малко /с 150 лв/ за първият.
    1.PANASONIC-TX-P42ST50E
    2.Samsung UЕ-40ЕХ6030
    3.SONY KDL-40EX650BAE2 -
    Една забележка - Сонито има по-добра/вярна/заводска настройка на цветовете спрямо Самсунга. Не знам защо, но произведените в Европа и ***** самсунги имат ужасна настройки или по-скоро липсва такава. В сервизноторъководство има изписани стойности които трябва да са въведени при производството, но те се спазват само в произведените в Мексико за американският пазар бройки.

    Цитат Първоначално публикувано от shadowman Виж публикацията
    Спрял съм се на няколко ТВ-та, бихте ли ми дали някакви съвети, имам около месец да мисля.

    http://electron.bg/philips-32pfl4007...l#.UO5WE3d-Tmh

    LG 32LS5600 телевизори - Цени, мнения, LG тв магазини

    PANASONIC TX-L32E5E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    PHILIPS 32PFL4007H (32 PFL 4007 H, 32PFL4007H/12)

    По-горе има същия въпрос, но добавям и LG-то и Philips-а. Заслужава ли си да взема 3Д tv?
    PANASONIC TX-L32E5E
    Като се има в предвид колко малко заглавия в 3Д се предлагат годишно /засега/ - рядко ще го гледаш а и бързо ще ти омръзне..

    Цитат Първоначално публикувано от avalon4o Виж публикацията
    И от мен подобно въпросче, нещо читаво 32" до 600 лв дали се намира? Ще се гледа от баща ми, сд сигнал от булсат.
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONIC-TX-L32C5E
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...SUNG-LE-32E420

    Цитат Първоначално публикувано от guest007 Виж публикацията
    [COLOR=#333333]svetlio1 и hristoslav2: смених 37'' за 42'' вчера. Освен разликата в цената, доплатих и 15 лева за нова гаранция. Та общо 115 лева за 5 инча, което ми се струва идеално. Дори отидох с един приятел, който си купи 32''. Оказа се обаче, че са останали само мостри от 32-ките. И той бая се чуди дали да я купи, но онзи сподели, че мострата е работила около 20 дни. От тази страна погледнато е и по-добре - знае се, че няма дефекти, проявяващи се в началото.
    Така и аз доволен, и той доволен.
    Имам и един въпрос: 37-цата по подразбиране дойде с по-ярък контраст от 42-ката. Това нормално ли е? Или може би и 32-ката първите няколко часа беше по-тъмна, после сама стана по-светла. Може и аз да си въобразявам...
    Хайде пак честито и пак да го полееш със съседката...хммм ти май заради това го смени а :rolleyes: търсиш повод да я поканиш.
    За контраста - сторило ти се. Моделите /с различен диагоал/ от една серия имат сходен контраст.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-01-13 в 16:18.

  12. Rem
    Rem е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    9
    #25

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Христославе,
    гледах и Шарпа наживо и не мога да реша, кое да бъде?!
    PANASONIC TX-L47DT50E или SHARP LC-46LE831S,
    помагай, моля.


  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #26

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Аз бих взел Panasonic по няколко причини:
    1. 47" срещу 46" - размерът винаги има значение.
    2. По-голям ъгъл на гледане IPS Alpha (дано не греша) срещу UV2 матрицата на SHARP.
    Повече са негативните мнения за този "жълт" пиксел на последната. Лично на мен не ми харесва, без претенциите да съм експерт.
    3. Модел 2012 срещу 2011 на Sharp
    4. Panasonic има DVB-S2 тунер

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #27

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    1.:D
    2. в 3Д моделите на Панасоник панела е от ЛГ , при Шарп наистина е по-лоша стандартната настройка (по-скоро малко странна) , но с добри настройки получаваш и по-добро черно .
    3. Като гледам от година на година как вървят нещата , май старите модели са за предпочитане (сега ако някой ми изкара нов 46D7000 - веднага го сменям с моя ЛМ660 :D )
    4. Шарп-а пък има DVB-T2
    ... няма как да получиш от нас твърдо "вземи тоя" - крайното решение би трябвало да си остане на купуващия - все пак той ще го гледа .

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    6
    #28

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Драги приятели,

    Когато си закупувате нов телевизор и искате да сте сигурни, че той е наистина нов, то тогава проверявайте броя на работните часове и включванията/изключванията.
    Наскоро аз и един приятел си закупихме нови Панасоници (както някои от вас вече знаят). Моят го продадоха за чисто-нов, неговият за 20 дни ползван като мостра. Тези 20 дни на неговия се оказаха 2000 работни часа и около 220 включвания/изключвания.
    Веднага отидохме и го заменихме за истински чисто-нов.
    А проверката се прави както е обяснено на първа страница в темата за Панасониците. Предполагам има аналогичен начин на "умните" телевизори за другите марки.

    Послепис: не е лошо да погледнете и за изгорели пиксели. Отново на същата страница за Панасоник е обяснено как става, балгодарение на труда на hristoslav2.

    Поздрави!

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    2
    #29

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте. Поздравления за Форума и отзивчивостта,търся си 3D LED 46-47" до 2200 лв . Разстоянието, от което ще се гледа е около 2.50 -3 метра. Искам да получа максимално добра картина колебая се между следните модели:
    1. SAMSUNG UE-46ES6530/6710

    2. SONY KDL-46HX750BAE2
    3. PANASONIC 3D TX-L47DT50E

  18. Junior Member Аватара на pdydy
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    65
    #30

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте на всички, искам да попитам кой телевизор ще ми препоръчате да си закупя, в момента имам Panasonic TX-P50VT20E, но искам да мина минимум на 65', кой от тези модели си заслужава най много SAMSUNG UE-65ES8000, SONY KDL-65HX920, KDL-65HX955.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 106 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе