Вижте резултатите от анкетата: Кои параметри са най-важни при избора на вашият (бъдещ) телевизор ?

Гласували
220. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество и достоверност на картината

    211 95.91%
  • Други функции - (DLNA, Wi-Fi, Bluetooth, DMPort, и др.

    54 24.55%
  • Удобство на ползване и ергономика

    49 22.27%
  • Всеядност на вграденият плейър

    47 21.36%
  • Цена и най-голям избор на модели в магазина

    35 15.91%
  • Допълнителните екстри - браузър, социални мрежи, Аррs....

    25 11.36%
  • Препоръки във форуми и различни издания

    74 33.64%
  • Препоръки на познати, съседи и приятели

    17 7.73%
  • Препоръки на продавач-консултантите в магазина

    4 1.82%
Отговори на анкетата
Страница 3 от 106 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1580
Like Tree129Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013 /ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #31

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    За тия големи размери не мисля ,че EdgeLED e добър избор ,а и директЛЕД-а при Сони-то нещо не го хвалят много ... не си ли доволен от плазмата ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #32

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от pdydy Виж публикацията
    Здравейте на всички, искам да попитам кой телевизор ще ми препоръчате да си закупя, в момента имам Panasonic TX-P50VT20E, но искам да мина минимум на 65', кой от тези модели си заслужава най много SAMSUNG UE-65ES8000, SONY KDL-65HX920, KDL-65HX955.
    Сони 955 е абсурдно скъпо, не че другите предложения с този размер не са, ама...
    Ето ти предложение:http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P65VT50E Може да погледнеш и моделите на Шарп. Пък с този бюджет за Сонито, може да изчакаш новите модели на всички марки, вкл. и на ЕЛИТ:rolleyes: Както и ОЛЕД модели:rolleyes:

    П.С. После да не забравите да се похвалите, че така и не разбрахме за дискотеката какво избраха

  4. Junior Member Аватара на pdydy
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    65
    #33

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Супер съм доволен от плазмата, ама вече ми е старичка и най лошото беше , че когато я купих, след две седмици пуснаха 65' инчовата и мн ме хвана яд.А иначе искам да е вече със супер тънка рамка телевизора защото 3Д ефекта се засилва.Иначе съм си твърд привържаник на плазмата, но пак да взема същата само че по-голяма нещо не ми се иска, а иначе панасоника има един доста гаден дефект, прави ghosting когато дават публика и камерата се движи и тогава логото яко се размазва, иначе откъм картина засега още не съм срещнал по-добър, все пак матрицата на този модел е разработена от бившите служители на Pioneer.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #34

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Е, VT50 не е баш същата!:rolleyes: Това с размазването е 50Хц бъг, включи си IFC. При лсд-то, особено голям, размер мазането е още повече. Изчакай новите модели.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #35

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от user 1 Виж публикацията
    Здравейте. Поздравления за Форума и отзивчивостта,търся си 3D LED 46-47" до 2200 лв . Разстоянието, от което ще се гледа е около 2.50 -3 метра. Искам да получа максимално добра картина колебая се между следните модели:
    1. SAMSUNG UE-46ES6530/6710

    2. SONY KDL-46HX750BAE2
    3. PANASONIC 3D TX-L47DT50E
    1. PANASONIC 3D TX-L47DT50E
    2. SAMSUNG UE-46ES6800

    Цитат Първоначално публикувано от pdydy Виж публикацията
    Здравейте на всички, искам да попитам кой телевизор ще ми препоръчате да си закупя, в момента имам Panasonic TX-P50VT20E, но искам да мина минимум на 65', кой от тези модели си заслужава най много SAMSUNG UE-65ES8000, SONY KDL-65HX920, KDL-65HX955.
    А защо не изчакаш новият ZT60 ?





    Погледни големите диагонали на Шарп
    http://www.sharpbg.com/index.php?category=1

    За ОЛЕД едва ли имаш пари....
    http://panasonic.co.jp/corp/news/off...news_sender_en
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 14-01-13 в 16:40.
    user 1 одобрява това.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    2
    #36

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте. Търся телевизор 42-47", който да е на цена до 1800лв. Какво бихте препоръчали като най-добро решение за тези пари. Ще се гледа от около 3м., като ми се иска да може да се редактира размера на субтитрите, ако въобще се предлага такава функция в телевизорите от този клас. Предварително благодаря за съветите.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    37
    #37

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    привет

    преди време Христослав ме бе ориентирал в друга тема за 32 инчов тв.

    сега имам предложение към всички които искат да си сменят телевизора с новите,с екстри които на мен не ми трябват-

    - купувам до 2-3 год.модел среден и по-висок клас 42 инча, ХД реди, ЛСД
    - от форума разбрах че за СД, Филипс и Лг са за предпочитане...може би и Шарп

    очаквам ви за идеи

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    2
    #38

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    [QUOTE=hristoslav2;603495]cs1948ka
    Моделите които си посочил са почти равностойни.
    Вземи - Samsung 40es6100 (или Samsung 40es6710)

    Ето разликите в 5-та серия на Филипс
    http://58pfl9955.files.wordpress.com...ng?w=501&h=285
    още две предложения
    PANASONIC TX-L42ET50E :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 42LM671S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    ---------------



    Благодаря много за съвета на hristoslav2, ходих днес до Техномаркет и малко ме изненадаха неприятно- цената на Самсунга са я увеличили с 200 лв. и е 1499лв., но пък на Филипса са я намалили и сега е 1249лв. само че без 3D очила. Попитах за съвет и момчето твърдеше,че Филипса е по-добрият вариант. Искам също да попитам дали 40"-ов 3D телевизор си заслужава или е твърде малък и няма смисъл.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #39

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ytsvetkov Виж публикацията
    Здравейте. Търся телевизор 42-47", който да е на цена до 1800лв. Какво бихте препоръчали като най-добро решение за тези пари. Ще се гледа от около 3м., като ми се иска да може да се редактира размера на субтитрите, ако въобще се предлага такава функция в телевизорите от този клас. Предварително благодаря за съветите.
    Ако не го ползваш за монитор и не гледаш един канал с часове, за тези пари няма по-добро като картина: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P50ST50E

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    2
    #40

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Ако не го ползваш за монитор и не гледаш един канал с часове, за тези пари няма по-добро като картина: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P50ST50E
    За монитор няма да се ползва. Какво ще рече един канал с часове - предполагам, че не е проблем да си гледам 1-2 филма по телевизора един след друг? Това е версията с 50" - предполагам, че 42" е аналога му с по-малък размер, който отново е най-доброто на пазара за такъв бюджет? Относно субтитрите - има ли вариант за промяна на размера им от менюто на телевизора?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #41

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Прочети 1 стр. на темата за плазми Панасоник, там има отговори на въпросите ти.
    Накратко: Основният проблем, при плазмите е прогарянето на панела, ако гледаш дълго време - повече от 2-3 часа / хипотетично, зависи от някои фактори -настройки, цветност на статичния обект и т.н./ картина със статични обекти, вкл. лого на съответен канал, особено в първите 200-300 часа от експлоатацита на тв-то. Ако гледаш филми от плеър без черни ленти, няма проблеми. Та, ако си склонен на спазваш известни правила ще гледаш много добра картина във всяко отношение, ако ли не - ЛСД с лед подсветка! Ако имаш място и го гледаш от 3м. вземай 50" Плазмите се справят добре с отживелицата СД:rolleyes: За ХД е ясно!
    Този пост е редактиран от pilot; 15-01-13 в 23:15.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #42

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от isergi Виж публикацията
    - от форума разбрах че за СД, Филипс и Лг са за предпочитане...може би и Шарп
    Добре беше да напишеш ТВ до каква цена търсиш.
    При тестовете най-добри показатели при скалиране на SD сигнал показват следните марки
    - Philips, Panasonic, Sharp, Samsung - горе дору наредени
    Не разбирам, защо държиш толкова много на това при условие, че този сигнал е отживелица - макар че 90% от телевизиите у нас продължават да си го излъчват. Техните мениджърски екипи още си живеят в 80-те години....

    Малко история
    http://www.nhk.or.jp/digital/en/hdtv/06.html
    http://en.wikipedia.org/wiki/High-definition_television
    http://ecee.colorado.edu/~ecen4242/marko/TV_History/related%20standards/HDTV_Past.htm
    http://www.truehd.ru/01.htm


    http://paper.standartnews.com/bg/art...article=437716
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-01-13 в 15:33.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    37
    #43

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    бих искал да купя някоя от тези марки модел до 2-3 години от по-високия клас
    като основно ще се гледа кабелна и ефирна тв. и компютър

    лимита е 600-700 лв за втора ръка
    Този пост е редактиран от isergi; 17-01-13 в 14:06.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    106
    #44

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    След 3 години с плазма Панасоник 42'', вече се оглеждам за нещо по-голямо!
    това ми хвана окото
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NIC-TX-L55ET5E
    Какво знаете за модела, какви са му минусите? Колко ще ми е трудно да свикна с лсд след плазмата?

    Уф, другият проблем е какво да правя със старата плазма, която си е перфектна и не ми се подарява на някой. Може да я сложа на децата в стаята
    Този пост е редактиран от jovko; 17-01-13 в 20:33.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #45

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    jovko

    Panasonic ET5 review - FlatpanelsHD
    Panasonic Viera TX-L47ET50: Full Review

    Малко трудно ще свикнеш с картината - особенно ако гледаш на тъмно.
    На децата - за да я прогорят за отрицателно време ?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-01-13 в 13:51.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 106 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе