Вижте резултатите от анкетата: Кои параметри са най-важни при избора на вашият (бъдещ) телевизор ?

Гласували
220. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество и достоверност на картината

    211 95.91%
  • Други функции - (DLNA, Wi-Fi, Bluetooth, DMPort, и др.

    54 24.55%
  • Удобство на ползване и ергономика

    49 22.27%
  • Всеядност на вграденият плейър

    47 21.36%
  • Цена и най-голям избор на модели в магазина

    35 15.91%
  • Допълнителните екстри - браузър, социални мрежи, Аррs....

    25 11.36%
  • Препоръки във форуми и различни издания

    74 33.64%
  • Препоръки на познати, съседи и приятели

    17 7.73%
  • Препоръки на продавач-консултантите в магазина

    4 1.82%
Отговори на анкетата
Страница 4 от 106 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1580
Like Tree129Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013 /ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    106
    #46

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    И аз най-много се притеснявам от факта, че няма да ми хареса картината на лсд-то. Случайно ми попадна погледа на една плазма в магазина точно до един топ модел на самсунг. Къде от настройки къде от друго ама плазмата имаше много по естествени и топли цветове с едно хубаво черно.
    Няма да рискувам с лсд, ще почакам и ще си купя 55 инча плазма.
    Имаше една 60 инчова плазма в технополис Плазмен телевизор LG 60PA5500 на не лоша цена, но нещо картината ми се стори зърнеста. Предполагам, че е нормално за този размер.Все пак броя на пикселите е еднакъв, просто стават по-големи.
    Какво ви е мнението за тази плазма?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    8
    #47

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте, може ли да ми предложите LED 32" като цена колкото е възможно по-ниска понеже е за спалнята и ще се гледа по 2ч . Единственото ми изискване е ако може да чете subs, video от usb но съм склонен да взема телевизор и без тази екстра . Телевизията която използвам е dvb-c на Net1.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    162
    #48

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от jovko Виж публикацията
    И аз най-много се притеснявам от факта, че няма да ми хареса картината на лсд-то. Случайно ми попадна погледа на една плазма в магазина точно до един топ модел на самсунг. Къде от настройки къде от друго ама плазмата имаше много по естествени и топли цветове с едно хубаво черно.
    Няма да рискувам с лсд, ще почакам и ще си купя 55 инча плазма.
    Имаше една 60 инчова плазма в технополис Плазмен телевизор LG 60PA5500 на не лоша цена, но нещо картината ми се стори зърнеста. Предполагам, че е нормално за този размер.Все пак броя на пикселите е еднакъв, просто стават по-големи.
    Какво ви е мнението за тази плазма?
    Правилно си се насочил, аз у дома имам две лсд-та и една плазма и искам да ти кажа че плазмата предава в пъти по добра картина

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #49

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от jovko Виж публикацията
    И аз най-много се притеснявам от факта, че няма да ми хареса картината на лсд-то. Случайно ми попадна погледа на една плазма в магазина точно до един топ модел на самсунг. Къде от настройки къде от друго ама плазмата имаше много по естествени и топли цветове с едно хубаво черно.
    Няма да рискувам с лсд, ще почакам и ще си купя 55 инча плазма.
    Имаше една 60 инчова плазма в технополис Плазмен телевизор LG 60PA5500 на не лоша цена, но нещо картината ми се стори зърнеста. Предполагам, че е нормално за този размер.Все пак броя на пикселите е еднакъв, просто стават по-големи.
    Какво ви е мнението за тази плазма?
    http://www.hdtvtest.co.uk/image/news...est-plasma.png
    http://www.hdtvtest.co.uk/image/news...2/best-led.png

    Panasonic ST50 или Samsung E6500
    В, случай, че разполагаш с голям бюджет търси VT50 или E8000

    Цитат Първоначално публикувано от stirring Виж публикацията
    Здравейте, може ли да ми предложите LED 32" като цена колкото е възможно по-ниска понеже е за спалнята и ще се гледа по 2ч . Единственото ми изискване е ако може да чете subs, video от usb но съм склонен да взема телевизор и без тази екстра . Телевизията която използвам е dvb-c на Net1.
    Най-евтин, подържащ субтитри SAMSUNG UE-32EH4000
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-01-13 в 14:05.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    5
    #50

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте!
    Поздравления за полезния форум и благодарност към всички които отделят от времето си за да помогнат. Моля, за препоръка относно избор на LED TV, 32 инча, Full HD, DVB T / C MPEG -4, с възможност за безпроблемно гледане на филми от флашка и поддържане на БГ субтитри. Ще се гледа преимуществено спорт и филми от интернет. Бюджет мах. 800 лв.
    Според тези критерии как бихте подредили следните модели: Philips 32 PFL 4007H, Samsung 32 EH 6030, LG 32 LS 5600.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #51

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от rpd1 Виж публикацията
    Здравейте!
    Поздравления за полезния форум и благодарност към всички които отделят от времето си за да помогнат. Моля, за препоръка относно избор на LED TV, 32 инча, Full HD, DVB T / C MPEG -4, с възможност за безпроблемно гледане на филми от флашка и поддържане на БГ субтитри. Ще се гледа преимуществено спорт и филми от интернет. Бюджет мах. 800 лв.
    Според тези критерии как бихте подредили следните модели: Philips 32 PFL 4007H, Samsung 32 EH 6030, LG 32 LS 5600.
    Подредени /според изискванията за плейъра/
    1. Samsung 32EH6030,
    2. LG 32LS5600
    3. Philips 32PFL4007H,

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    5
    #52

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Подредени /според изискванията за плейъра/
    1. Samsung 32EH6030,
    2. LG 32LS5600
    3. Philips 32PFL4007H,
    Благодаря за отговора Hristoslav2! Моля, за отговор на още няколко въпроса.
    1.Равностойни ли са като качества плейърите в Samsung EH4000, EH5003, EH 6030?
    2. В моделите на Samsung със Clear motion 50 /50 Hz/ дали ще има ли замазване на бързите сцени при спортни предавания?

  10. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #53

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    1. Не са, при EH4000 нямаш поддръжка на DTS.
    2. Ще има замазване.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    6
    #54

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    Предстои ми покупка на LCD LED телевизор, определил съм бюджет около 2000лв. и размер 46"-47"
    Телевизора ще се използва предимно за гледане телевизията на М-Тел и игра на PS3, ще се гледат и 3D филми. Допада ми функцията на LG и Philips Dual View. Огледал съм се в следните модели :
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...3D-TX-L47DT50E
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...or-LG-47LM671S
    http://www.technomarket.bg/products/...ips-47pfl6907k
    Кой от тях да избера?
    Какво Ви е мнението за PHILIPS 46PFL7007K :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria ,заслужава ли си по-високата цена?

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #55

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    trupai
    Здравей
    Трите избрани от теб са с пасивно 3д и поставени IPS видеопанели /по-слаб контраст/.
    С изключение на първият, всички останали подържат мишка през USB.
    Панасоника има много добра картина.

    този е дизайнерски модел
    47PFL6907K/12 Philips 6900 series Smart LED телевизор 47PFL6907K 119 см (47") Easy 3D DVB T/C/S2 с Ambilight Spectra 2 и Pixel Precise HD - Philips Support

    7007 е с по-добър контраст спрямо горните /S-PVA матрица на Samsung
    Дистанционното на 7007 е двустранно с клавиатура
    http://www.technomarket.bg/files/ART..._thumb_600.jpg

    Филипсите имат много тежко и неитуитивно меню - виж в магазина на място, поиграй си с дистанционното.
    и имат проблем със субтитрите през USB

    Сравнение на дват модела
    http://www.philips.bg/c/6900-series/...bcat_asc_group

    Първата вечер след покупката го провери за неравномерна подсветка и ако е много дразнеща - го върни на следващият ден и поискай да ти го заменят с друга бройка.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 25-01-13 в 17:39.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    2
    #56

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Панасоника не е ли с активно 3D?/ Specifications | DT series -LCD TV | Product Line-up for EU | VIERA | Plasma&LCD TV | Panasonic Global /
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    trupai
    Здравей
    Трите избрани от теб са с пасивно 3д и поставени IPS видеопанели /по-слаб контраст/.
    С изключение на първият, всички останали подържат мишка през USB.
    Панасоника има много добра картина.

    този е дизайнерски модел
    47PFL6907K/12 Philips 6900 series Smart LED телевизор 47PFL6907K 119 см (47") Easy 3D DVB T/C/S2 с Ambilight Spectra 2 и Pixel Precise HD - Philips Support

    7007 е с по-добър контраст спрямо горните /S-PVA матрица на Samsung
    Дистанционното на 7007 е двустранно с клавиатура
    http://www.technomarket.bg/files/ART..._thumb_600.jpg

    Филипсите имат много тежко и неитуитивно меню - виж в магазина на място, поиграй си с дистанционното.
    и имат проблем със субтитрите през USB

    Сравнение на дват модела
    Philips Серия 6900. Телевизори

    Първата вечер след покупката го провери за неравномерна подсветка и ако е много дразнеща - го върни на следващият ден и поискай да ти го заменят с друга бройка.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    6
    #57

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    С активно 3D е, аз само заради това се колебая.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #58

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    ET50 , DT50 и WT50 са с активно 3Д , а ЕТ5 пасивно .

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    1
    #59

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте.От постовете до тук разбирам, че за бюджет до 1300лв. най-доброто е
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...IC-TX-P42ST50E
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NIC-TX-L42ET5E
    Просто не мога де се реша кой да е.Мисля, че и двата си заслужават.Ще се гледа предимно спорт и филми.Моля,някой да каже за кураж "вземи този", пък ако ще и да ме излъже.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #60

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Без да те лъжа, ST50 е отличен избор. Казвам го от личен опит.
    Ще ти трябва по-внимателно да го ползваш в началото докато завъртиш популярните за плазмените ТВ първи 200 часа, но картината си е отлична. За спорт ще ти е идеален - няма замазване, сенки и т.н. Дълбочината на картината е уникална. Естествено, ще трябва да го "храниш" с хубав сигнал.

    Успех и да споделиш последно на какво си се спрял

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 106 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе