Вижте резултатите от анкетата: Кои параметри са най-важни при избора на вашият (бъдещ) телевизор ?

Гласували
220. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество и достоверност на картината

    211 95.91%
  • Други функции - (DLNA, Wi-Fi, Bluetooth, DMPort, и др.

    54 24.55%
  • Удобство на ползване и ергономика

    49 22.27%
  • Всеядност на вграденият плейър

    47 21.36%
  • Цена и най-голям избор на модели в магазина

    35 15.91%
  • Допълнителните екстри - браузър, социални мрежи, Аррs....

    25 11.36%
  • Препоръки във форуми и различни издания

    74 33.64%
  • Препоръки на познати, съседи и приятели

    17 7.73%
  • Препоръки на продавач-консултантите в магазина

    4 1.82%
Отговори на анкетата
Страница 71 от 106 ПърваПърва ... 2161697071727381 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,051 до 1,065 от общо 1580
Like Tree129Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013 /ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    94
    #1051

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте,

    Темата е много обширна и полезна, но аз съм пълен лаик, когато става въпрос за телевизори. От прочетеното разбрах, че трябва да се ориентирам към ЛСД с ЛЕД подсветка, но това не ми е достатъчно. Изборът все още е много голям. Търся си смарт телевизор, ще го гледам от около 2 метра сега, а в бъдеще може би от около 3. Имам ПС3, на който рядко играя, но се случва. Ползвам телевизия от Близу, ако има значение. Не искам да е 3Д, струва ми се, че това са излишни неща, а и след всеки 3Д филм, който съм гледал в киносалон, получавам ужасно главоболие, затова не смятам да хвърлям още пари за 3Д.
    Както вече казах - много съм зле с телевизорите. Вчера дори ходих до Технополис, за да видя кой размер колко е голям, за да имам някаква бегла идея. Достигнах до извода, че си търся нещо 44-52 инча, но това също не стеснява кръга.
    Бихте ли препоръчали нещо?
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1052

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница


  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    94
    #1053

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Само въпрос - защо препоръча точно Самсунг? Интересно ми е.

  5. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #1054

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Може би една плазма , 50" , е твоя ТВ ! Панасоник са водещи , но имат проблеми напоследък и май ще прекратят това производство . Иначе при LCD , Samsung държат водещото място .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    94
    #1055

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Прочетеното ме накара да съм малко по-резервиран към плазмите. Неподвижни изображения, греене, висока консумация на ток, нежелателно да се държи пуснат повече от 2-3 часа и т.н. Затова и се ориентирах към ЛСД.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    19
    #1056

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от techno Виж публикацията
    Благодаря за отговора! В този модел малко ме стряска това Magic Motion Control дистанционно управление. Между този модел LG 32LA660S и примерно тези други телевизори кой е най-добър за гледане на филми, спорт, интернет?

    1. http://www.technopolis.bg/b2c/detail...32F6400-3D-LED
    2. http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...2LA620S-3D-LED
    3. PHILIPS 32PFL5008K :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    От прочетеното разбрах, че за да се вижда хубаво 3D филм, не трябва да е 2D към 3D конвентиране - не знам до колко е точно. Не знам и кое е по-добре - с активно или пасивно 3D. Съвсем се забърках.
    Този пост е редактиран от КК_1; 03-09-13 в 21:24.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1057

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от andronoff Виж публикацията
    Прочетеното ме накара да съм малко по-резервиран към плазмите. Неподвижни изображения, греене, висока консумация на ток, нежелателно да се държи пуснат повече от 2-3 часа и т.н. Затова и се ориентирах към ЛСД.
    39/40/42" 46/47/50" 55"/60" e избора на размера...това да не работи повече от 2 часа не го разбрах точно, какво имаш в предвид:rolleyes: Да, не е препоръчително да гледаш един канал цял ден, в предвид логото и да го ползваш като монитор.

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1058

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от andronoff Виж публикацията
    Здравейте,

    Темата е много обширна и полезна, но аз съм пълен лаик, когато става въпрос за телевизори. От прочетеното разбрах, че трябва да се ориентирам към ЛСД с ЛЕД подсветка, но това не ми е достатъчно. Изборът все още е много голям. Търся си смарт телевизор, ще го гледам от около 2 метра сега, а в бъдеще може би от около 3. Имам ПС3, на който рядко играя, но се случва. Ползвам телевизия от Близу, ако има значение. Не искам да е 3Д, струва ми се, че това са излишни неща, а и след всеки 3Д филм, който съм гледал в киносалон, получавам ужасно главоболие, затова не смятам да хвърлям още пари за 3Д.
    Както вече казах - много съм зле с телевизорите. Вчера дори ходих до Технополис, за да видя кой размер колко е голям, за да имам някаква бегла идея. Достигнах до извода, че си търся нещо 44-52 инча, но това също не стеснява кръга.
    Бихте ли препоръчали нещо?
    Благодаря предварително!
    Според мен това е твоя телевизор - отговаря на всички изисквани , че и не е скъп!
    LG 50LN575S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #1059

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Имам молба към всички закупили си DVB-T декодер - да напишат по едно ревю за модела, който имат в тази тема
    https://forum.setcombg.com/%D1%81%D0...%B8%D1%8F.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 03-09-13 в 21:39.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1060

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от andronoff Виж публикацията
    Само въпрос - защо препоръча точно Самсунг? Интересно ми е.
    Защото предпочиташ да не е 3Д. Ако искаше 3Д телевизор, щях да ти препоръчам Филипс.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    18
    #1061

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Здравейте! Предстои ми смяна на ТВ Panasonic TX-P42V20 с по-голям. За сега съм се спрял на http://www.technopolis.bg/b2c/detail...T50E-3D-PLASMA или http://www.panasonic.bg/html/bg_BG/П...422/index.html (само не е ясно кога ще бъде пуснат в БГ). LCD до сега не съм ползвал и не знам имат ли подобрения в картината в последните години. На ТВ се гледа само футбол(почти само ХД канали), и филми от мултимедиен плеър. Ще бъда благодарен на всякакви мнения и препоръки!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #1062

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Препоръчвам първият. Вторият GT60 по някакви неразбираеми за мен причини не се внася...Сега ще пратя един имейл до Панасоник България и като получа отговор, ще го постна тук.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    18
    #1063

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Вчера се обаждах до Панасоник България, и от там ми дадоха телефон на официалния вносител. От там ми казаха, че нямат информация за сега.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #1064

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Кой вносител - име на фирмата?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    18
    #1065

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Интек българия

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 71 от 106 ПърваПърва ... 2161697071727381 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе