Страница 52 от 112 ПърваПърва ... 242505152535462102 ... ПоследноПоследно
Резултати от 766 до 780 от общо 1680
Like Tree716Одобрявам

OLED Телевизори - съвети и обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #766

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Специално за България, са произведени с черно белите лога, по това ги разпознават в логистиката.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    219
    #767

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Много смешно...изгледай unboxing ревюта, накарай колега от БГ да снима неговия кашон и тогава проявявай сарказъм....

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    219
    #768

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Визирам тези лог-а.
    Съжалявам, че не направих снимка на двата кашона....
    Дано има колега, купил на скоро С1 да погледне на неговия кашон каква е ситиацията.

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #769

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Ти сериозно вярваш в световната конспирация.Олед тв все още са луксозна стока ,там отделни линии няма.Преди няколко години ,бях в завода LG, край Варшава, не знам кои модели се произвеждаха, но даже складова база нямаха, всичко що се произведе се товареше на тирове веднага.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    219
    #770

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Аз посочвам фактите..... изводите оставам на всички.
    Може и да е както казах, политика на икономия на разходите. Не знам. Дано аз греша, а ти си прав

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #771

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от omax Виж публикацията
    Аз посочвам фактите..... изводите оставам на всички.
    Може и да е както казах, политика на икономия на разходите. Не знам. Дано аз греша, а ти си прав

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
    Дано
    omax одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    21
    #772
    Прикачвам снимка от моя кашон незнам логата изглеждат същите като на по горната снимка.Не споря за партиди но си мисля че панелите които пристигат в завода в Полша все са тествани и произведени с някакво качество, може да са единични бройки но явно има брак и там.Няма как при тестване производителя да не забележи бандинга.Ами Днес проверих в момента е 3800 в техновериги а емаг го бяха пуснали на 2600, ами.....Но ме озадачи това че неотговаря серийния номер на тв-то и този в ел.гсранция и днес подадох формуляр за връщане и системата им даваше грешки чак след много чакане по телефона ръчно ми го активираха но дата за прибиране от куриер чак на 7 декември, нямало свободни куриери.....просто нямам думи.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    brotzki одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,448
    #773

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Има райониране на пазарите в Европа и това се обозначава в моделният код
    LG OLEDC11 - у нас 1, 2, 3, а на запад съответно са 4, 5, 6, 7, 8, 9
    Панелите не се тестват в завода производител. Във фабриката за асемблиране ги пускат за бърз тест на линията, но не ги проверяват за равномерност.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,591
    #774

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от wassl Виж публикацията
    ..Но ме озадачи това че неотговаря серийния номер на тв-то и този в ел.гсранция и днес подадох формуляр за връщане и системата им даваше грешки чак след много чакане по телефона ръчно ми го активираха но дата за прибиране от куриер чак на 7 декември, нямало свободни куриери.....просто нямам думи.
    Съвсем са го ударили с това разминаване на серийните номера. Вероятно са прикачили номер на друг купувач.
    В същото положение сме с куриерите oт голямата им сестра Емаг. Платено на 20 ноевмри с достравка до 5 декември. Отказахме поръчката с тази дълга достравка и предвид влагата навън.
    По Коледа цените още ще падна, а и идват новите модели.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #775

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Здравейте!
    Обмислям смяна на сравнително нов (мисля, че е 2017 г.) 55" Samsung QLED TV UE55KS7002 с 65" Sony A80J.

    Освен ъпгрейда на размера от 55" на 65", заслужава ли си смяна на този QLED (с който не съм имал никакви проблеми и от който съм доволен като цяло) с OLED?
    Единственото, което не ми харесва при сегашния ТВ е, че ми изморява очите заради "светещи" субтитри при гледане на HDR съдържание в затъмнена стая, подозирам заради кофтито local dimming реализация.

    Sony 65" A80J поръчах от еМаг с 11% отстъпка покрай последната промоция и цената му е колко 3560 лв, което ми се струва изгодно. Все още мога да откажа поръчката, ако някой тук ме убеди, че не си заслужава.

    ТВ-то се ползва основно за гледане на телевизия (А1 дигитална), както и стрийминг от Netlfix, HBO GO и локален NAS сървър (свалени от познатите сайтове контейнери с видео и аудио съдържание и добавени субтитри).
    Гледа се предимно вечер, с приглушено амбиентно осветление.
    Този пост е редактиран от Creep; 29-11-21 в 18:57.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #776

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Платено на 20 ноевмри с достравка до 5 декември. Отказахме поръчката с тази дълга достравка и предвид влагата навън.
    Колега голяма глупост си написал... Едно, че 5 декември пишеше на всички, като това е максималния срок, а не датата за доставка. Просто се презастраховаха, защото пазаруването беше наистина огромно и няма как да знаят как ще смогнат те и после как ще смогнат куриреските компании. Аз и други хора около мен поръчахме много неща от там и в началото на всичките пишеше 5 декември, а сега 90% от нещата са доставени или пътуват вече. А това с влагата е скандално Те да не седят на дъжда телевизорите, докато чакат да ги доставят? Поне се посмях стабилно.

    P.S. - В повечето случай коледните промоции не могат да бият черния петък, така че може и да се окаже грешка, че си си отказал поръчката, а новите модели ако искаш да ги хванеш на цена сам знаеш, че ще е някъде догодина по това време.
    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Creep Виж публикацията
    Гледа се предимно вечер, с приглушено амбиентно осветление.
    OLED-a ще ти е перфектен. Само не го отказвай като колегата, "защото кашона е на влажно".
    Този пост е редактиран от berpan; 29-11-21 в 22:19.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,591
    #777

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Да, съхраняват ги в отоплени складове и гаражи на 20 гладуса.
    Относна доставките. И те не знаят какво и кога ще доставят. Никаква координация. Няма да ги чакам цяла седмица да ми се влачат и да разнасят по парче на ден.Чисто губене на време.

    Chast ot porachka хххххх shte ti bade dostavena v perioda 30.11-02.12. Shte ti pishem otnovo za drugata chast ot porachkata.

    За Никулден направо. Айде няма нужда!

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #778

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Еййй скандални сме и това е. Хората са го написали, за да са сигурни, че всичко ще достигне максимално бързо до клиента ще разделят поръчките, защото идват от различни складове. Едва ли и на тях им е по-евтино или по-удобно да пускат 5 поръчки вместо 1 за клиент, но го правят и пак има недоволни. Пазарувай през времето, в което няма такива отстъпки и няма да чакаш "чак до Никулден". В техноверигите, където няма такива промота положението е много по-зле и се чака много повече понякога. Като си от толкова бързащите да си ги беше поръчал до някой от шоурумите на емаг и щяха да са ти пристигнали нещата, само че ще трябва ти да се разходиш да си ги вземеш.
    Този пост е редактиран от berpan; 30-11-21 в 14:09.
    CubanLinx одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #779

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Аз ще си изчакам Сонито търпеливо до края на седмицата, но ако ми докарат кашона на баница, няма да си правя труда да го отварям дори.
    От друга страна, като чета по форумите колко кофти панели се падат от лотарията, както при LG C1/G1, така и при Sony A80/90J, и като си знам кривия късмет, почвам да се чудя дали изобщо да си усложнявам излишно живота, при положение, че имам приличен 55" QLED...
    Още повече, тегаво ще е да върна 65" тукмак обратно в кашона и дори не мога да го събера в багажника на прилично голям седан...

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #780

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Ако е поръчан от емаг, те ще си изпратят куриер да си го вземе, ако решиш да го връщаш.
    svetlio1 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  2. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе