Страница 27 от 114 ПърваПърва ... 1725262728293777 ... ПоследноПоследно
Резултати от 391 до 405 от общо 1705
Like Tree724Одобрявам

OLED Телевизори - съвети и обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #391

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #392

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Много добри цени на OLED TV. Има все още неразпечатани бройки на 55' - 2429 лв. и 65' - 3959 лв. Panasonic FZ 800 в Люлин и Младост /за тези само проверих/ -10% на всичко в Технополис до 14.04.2019 включително.
    Новите модели OLED идват с доста "хубави" двойни и нагоре цени.
    gnf одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #393

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане



    dodo_pv, Frost, svetlio1 и 3 други харесват това.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,525
    #394

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    С такава красива преживяща овца, само на говедо от Самсунг може да му дойде на акъла да се еб@в@ със съвременните технологии и хубавите телевизори

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #395

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Loreti Виж публикацията
    65' - 3959 лв. Panasonic FZ 800 в Люлин и Младост /за тези само проверих/ -10% на всичко в Технополис до 14.04.2019 включително.
    Колко бяха неразпечатаните кашони за 65"? Притеснява ме да не ми пратят мострена бройка.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #396

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    По две броики май в магазин едната е неразпечатана. На мен мисълта ми беше да се отиде лично до магазина.
    При онлайн нямам представа какво ще пратят и откъде ,предполагам от най-близкият магазин.
    При Panasonic наработените часове лесно могат да се видят от потребителското меню >системно меню > status 4 първите пет цифри трябва да са 00000.
    Аз бих лично бих прежалил сто лева да отида с един бус да го взема лично от физически магазин,заслужава си.
    Успех!

    А клиповете на Samsung само показват безпомощността на фирмата от това ,че нямат такъв продукт като OLED TV.
    За пореден път ми падат в очите ,нямам думи ако това е официален клип на Samsung.
    Този пост е редактиран от Loreti; 12-04-19 в 09:44.

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #397

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Преди малко ми се обадиха от Технополис (много отзивчив и любезен господин) и ми обещаха да пратят неразпечатаната бройка от магазина им в Младост. Остава само другата седмица да пристигне невредим и да е читава бройка.
    Като страстен почитател и притежател на плазмени ТВ от 10г. насам освен първоначалните 200 часа (предполагам) разработване на панела, за какво друго да отделя внимание? Тъй като покупката стана доста импулсивна (макар, че напред във времето съм обмислял да ъпгрейдна с по-голям размер) надявам се не и прибързана и от доста години не съм обръщал внимание на модните тенденции при ТВ и най-вече OLED технологията има ли вероятност да попадна на проблеми, които по-принцип са присъщи за LCD?
    Този пост е редактиран от gnf; 12-04-19 в 10:00.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #398

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    gnf ,като почитател на PLAZMA TV ,ще ти кажа ,че OLED TV e 15-20% +.

    Ако си избрал 65fz800/аз имам същият от 11.01.2019/ ми напиши телефона си в лични за да ти се обадя ако искаш за подробности.
    Пожелавам всичко да е добре с доставката!
    И после ако си доволен ще почерпиш.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #399

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане


  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #400

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Loreti, следя темата с интерес от известно време и знам, че си притежател на Panasonic TX-65FZ800E. Не знам дали съм направил правилният избор, но знам, че привързаността ми към телевизори Панасоник е непоклатима от вече далечната '96г. . При нужда от допълнителна информация ще знам към, кого да се обърна и в тази връзка благодаря за подкрепата.

    hristoslav2, имам опит с форума и сигурно ще успея да си набавя нужната информация, но напоследък времето ми за четене, ровене и анализиране е ограничено до критичния минимум. Точно поради тази причина ще се ориентирам по-скоро към готови решения и помощ от отзивчиви колеги .

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #401

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    В линка към поста, който ти дадох има обяснение за какво и как да тестваш телевизора.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #402

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Утре с кафенцето и на отпочинала глава ще я прегледам и ще отсея важните фрагменти. Благодаря!

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #403

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    gnf,много важно ! При разопаковането и монтажа на стойката задължително трябва да участват двама. На кашона има упътване къде точно да се хване безопасно телевизора. Не подценявай процеса защото могат да се получат фалове. Телевизорът е доста тежък и неудобен за хващане поради спецификата на OLED TV. Вземи си мъж за помощник ,жена може и да не свърши работа!

    И да те успокоя OLED няма нищо общо с LED/LCD и няма нито един от техните недостатъци.
    Този пост е редактиран от Loreti; 13-04-19 в 10:25.
    gnf одобрява това.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #404

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Сегашната ми плазма, която е 42" тежи повече . За поставянето му на стойката подобна на тази от снимката пак бяха нужни двама души. Ако скобите позволяват ще окача и OLED-а на същото място.


  18. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #405

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Така, за жалост телевизора не беше на 0 часа, а на 9 часа работа и 15 включвания. Навремето и плазмата я купих с 44 отработени часа и до ден днешен му се радвам изключително много без да ми е създавал никакви проблеми. Явно и сега късметът ми е такъв.
    Отделно на теста за еднородност на цветовете имаше видими разлики по 4-те ъгъла спрямо централната част на екрана. Най-ярко изразено беше на бяло (наподобяват на примерите на hristoslav2 от темата за телевизори Панасоник), жълто, светло сиво (при 5% сиво почти не си личат вертикалните ивици, даже не всеки би ги забелязъл) и съвсем малко на зелено. Черното е 100% и изобщо не се разбира дали е заливка или е изключено ТВ-то.
    Но най-много се изнервих, че ме излъгаха, когато потвърждавах поръчката и казаха "имаме неотваряна бройка", а в крайна сметка не беше така. Дори по кашона имаше видими натъртвания, на едната дръжка беше скъсано парче от кашона и едната бяла пвц капачка в долната част липсваше. Добре, че поне телевизора излезе здрав.
    С много смесени чувства съм, заради създалата се ситуация и не знам, какво да правя. От една страна супер се радвам на размера и екстрите, които предлага ОЛЕД-чето, за картината още не мога да преценя дали плазмата или ОЛЕД-а ми харесва повече (има го момента и с голямата разлика в размера 42" към 65"), но от друга остава горчилката за неспазването на обещаното от търговеца имайки предвид и цената на телевизора, която никак не е малка.
    Как пък тази моделна серия не я предлагаха в ЕМАГ, там поне всичко е непокътнато освен отваряните бройки, но те ги отбелязват, като такива и ги продават на занижени цени.
    Ще помисля няколко дена, дори обмислям да звъня на Технополис и да им потърся сметка, защо се получи така и ако в момента имат неразпечатана бройка ще поискам размяна. Само не знам дали това е възможно и дали изобщо ще се съгласят. Поне едно е ясно, следващите дни ще пада яко вътрешна борба...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 27 от 114 ПърваПърва ... 1725262728293777 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  2. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе