Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
713. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    657 92.15%
  • Качество на звука

    215 30.15%
  • Приемлива цена

    334 46.84%
  • Лесен за употреба

    126 17.67%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.85%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.96%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.24%
  • Последна технология

    117 16.41%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.69%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.59%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    280 39.27%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.09%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.25%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.35%
  • USB запис

    79 11.08%
  • Ultra HD TV

    225 31.56%
  • 3D съвместимост

    61 8.56%
  • Oled TV

    45 6.31%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 28 от 620 ПърваПърва ... 1826272829303878 ... ПоследноПоследно
Резултати от 406 до 420 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    20
    #406

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    здравейте
    между тези два телевизора: SAMSUNG UE40JU6670 и SAMSUNG UE-40S9
    кой е по-добрия избор - интересува ме качеството на картината?
    Звука не ме интересува, защото се слуша през уредба.
    Разликата която успях да хване е в екрана - първия е матиран, а втория лъскав.
    Цената им е сравнима, така че по нея не мога да се ориентирам, а тя зависи и от надценката която са си сложили търговците и не мога да правя заключения по нея.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    7
    #407

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте колеги.Първо да ви поздравя за страхотният форум.Принципно съм повече читател отколкоту писател,но този пат реших да се допитам.Отнася се до Sony kd55x9305c Моля някой ако има мнение за този телевизор или препоръка за друг нека сподели.Но като че ли за сега с женичката сме харесали този.Ще се гледа от около 3м-3.5м светла стая и телевизия от местен доставчик или булсат или виваком все още не се знае и филми от нета.Извинявам се за дългият пост.Благодаря предварително много сте полезни.Забравих да спомена че телевизорът ще се копува май месец и бюджета е до към 5000лв може и малко повече ако си заслужава.

  4. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #408

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Е изчакай щом ще купуваш май месец. Вече представиха новите модели на Сони и се надяваме, че март месец ще излезнат за продажба да им видим цената. Също така и да видим дали ще има съществени разлики или само козметични.
    nucio одобрява това.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    7
    #409

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Благодаря ти за мнението колега.До колкото разбрах от постовете на Hristoslav 2,при този модел ще има само козметична промяна в модела за 2016.Аз по скоро се колебая между този и Samsung js9000 по всички тестове и ревюта го хваля,но на мен не ми харесва извитият екран,а и в едно ревю срещнах като мнение че като цяло сонито се справя по-добре при възпроизвеждане на SD сигнал,а при Full hd са на равно.Ако още някой може да искаже мнение по моята дилема нека заповяда ще сам много благодарен,понеже за мен и женичката телевизорът ще важна част от дома ни.Лек и спорен де на всички.
    Този пост е редактиран от nucio; 20-02-16 в 17:30.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #410

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от n_netov Виж публикацията
    здравейте
    между тези два телевизора: SAMSUNG UE40JU6670 и SAMSUNG UE-40S9
    кой е по-добрия избор - интересува ме качеството на картината?
    Звука не ме интересува, защото се слуша през уредба.
    Разликата която успях да хване е в екрана - първия е матиран, а втория лъскав.
    Цената им е сравнима, така че по нея не мога да се ориентирам, а тя зависи и от надценката която са си сложили търговците и не мога да правя заключения по нея.
    разликата е в цвета, дизайна и второто дистанционно +
    S9 - има двойни тунери, 20W вграден събуфър и One Connect Mini, но няма PAT
    Comparaison des produits s
    Едва ли има разлика в качеството на картината....


    nucio
    +1 - за X9305C

  7. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #411

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Из между тези двата, кой е с по добри параметри? По колко HZ са панелите? Някакви препоръки?
    Samsung 40 JU6060
    Samsung 43 J5600

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    7
    #412

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    hristoslav 2 много ти благодаря за исказаното мнение.Сонито ми се струва по балансирания като качества.Просто ме смущаваше факта че на много места даже и като AV FORUM липсва ревю и оценка за него.Още веднъж благодаря на всички отзовали се ,понеже понякога се получават парадокси в днешно време,като например някои продукти излезнали на пазара още не са тествани и веднага са на върха,а на други им се пренебрегват качествата.Спокойна нощ на всички

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #413

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 21-02-16 в 21:24.

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    7
    #414

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Тези ревюта всичките сам ги гледал и чел даже по няколко пъти.Явно не съм се изразил много правилно на места просто исках да кажа че сонито като един от върховите модели на 2015 не е получил чак такава популярност като аналозите му от Самсунг.Извинявам се ано нещо грешно съм писал ,но искам да кажа че не сам тук да зараждам спорове,просто исках да се допитам до вас за модела телевизор ,който според мен никък не е лош ,а и тук във форума не срещнах да е обсъждан ,а и мисля че и за форума ще е полезно.Благодаря на всички включили се и най вече на hristoslav 2 на който тежеста на мнение в този форум е голяма и помага на доста хора с компетентноста си.

  12. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #415

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Човек къде трябва да си публикува въпроса, за да получи някакъв адекватен отговор?

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #416

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    И двата са с 50хц панели нисък клас модели , единия е 4К другия - не . Гледаш на място и който ти хареса повече на теб самия - взимаш него. Теоретично може би JU6060 би трябвало да е по-добър избор , ама дали е така ...

    п.п. Ако 43J5600 е със същият смотан панел , за който съм срещал доста негативни мнения (уж беше за 43J5000) , то бързо ще усетиш кой е твоя модел .
    KI_YOOU одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #417

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от nucio Виж публикацията
    Тези ревюта всичките сам ги гледал и чел даже по няколко пъти.Явно не съм се изразил много правилно на места просто исках да кажа че сонито като един от върховите модели на 2015 не е получил чак такава популярност като аналозите му от Самсунг...
    Аналог на сонито е Samsung JS8500. Отиди на място в магазина и виж двата модела.
    използвай плъзгача за да видиш таблицата
    Gamme Samsung LED 2015 - line-up - LCD Compare

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    7
    #418

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Е то тогава какво се получава,че js9000 като качество на картината е по добър от сонито.Точно затова се допитах до вас,защото вече се обърках на места съм срещал да сравняват x9305 и js9500 което за мен е крайно некоректно,и какво се получава в последствие че даже е доста под js9000 или аз нещо грешно съм разбрал.Колеги моля за последен пат да искажете мнение кой от посочените си заслужава понеже не са и малко като пари ,и ако не си заслужава да се изхварлям толкова даже да слезна и в по ниския клас ако не си заслужават парите.hristoslav 2 видях че не искаш повече да те занимаваме за препоръки и аз уважавам това, ако не те затруднявам дай някоя насока че.вече наистина се оплетох,а и телевизорите към които съм се насочил никък не са евтини но кефа цена няма .Благодаря на всички предаварително.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #419

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    JS9500 може да се сравнява с X9405 - и двата са с Direct led подсветка
    Gamme Sony LED 2015 - line-up - LCD Compare
    Крайната оценка за даден модел телевизор не включва само качество на картината. Там са включени и звук, меню, интерфейс, дистанционно, поддръжка на стандарти, формати, сертификати...
    Не съществува идеален телевизор - даден модел е добър в едно, но отстъпва в друго...

    Samsung 2015 TVs: Reviews and Prices
    Sony 2015 TVs: Reviews and Prices


    HDR-Capable Displays - AVSForum.com
    Имайте в предвид, че това е за щатските модели
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-02-16 в 17:06.

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    1
    #420

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте Колеги!

    Интересувам се от 48" Samsung 48JU6400 тъй като много от вас сигурно са забелязали че в момента е на промоция. Знам че е нисък клас 4К телевизор и се чудя дали е добра офертата. Какво бихте ме съветвали? Имам вариант да кача бюджета за нещо което наистина си заслужава или пък също така да изчакам. Ще го използвам главно за телевизия, филми от usb, hdmi или wireless свързване с лаптоп както и много футбол Като цяло съм отворен към всякакви други варианти и предложения, но съм много доволен от Самсунг телевизори като цяло. Всякакви съвети са добре дошли!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 28 от 620 ПърваПърва ... 1826272829303878 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе