Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
714. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    658 92.16%
  • Качество на звука

    215 30.11%
  • Приемлива цена

    335 46.92%
  • Лесен за употреба

    126 17.65%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.84%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.93%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.19%
  • Последна технология

    117 16.39%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.67%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.57%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    281 39.36%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.05%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.23%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.31%
  • USB запис

    79 11.06%
  • Ultra HD TV

    225 31.51%
  • 3D съвместимост

    61 8.54%
  • Oled TV

    45 6.30%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 400 от 620 ПърваПърва ... 350390398399400401402410450 ... ПоследноПоследно
Резултати от 5,986 до 6,000 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #5986
    [QUOTE=svetlio1;943489]Аз бих избирал между първото ЛГ, което си писал и
    https://edigital.bg/led-televizori/l...evizor-p648304

    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p629295

    , но имай предвид, че магазина не е включен в програмата на ЛГ и май от там не може да получиш 5 год. гаранция .[/QUOTE
    Благодаря ,49SM8200 е ips edge led ,а останалите VA direct led , по този критерий кой ще е по добрия избор ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #5987

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Не разбирам рязкото търсене на телевизори с MVA LCD панели...
    IPS е добър за гледане в светло помещение - маалко по-широки зрителни ъгли, и по плавни цветови градиенти. При гледане в осветено помещение, нивото на черното не е толкова от значение, колкото високата яркост на панела.
    Ако ще гледате в затъмнено помещение, то тогава обърнете внимание на OLED или MVA LCD.

  4. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #5988

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    @tihogr
    Трудно се отговаря на въпроса ти ,като искаш хем хубав хем фирмен тв-р до 1 000 лв.И когато се дават ''фирми'' и някои казват,че SAMSUNG не им харесва и не искат да са сглобявани еди къде си трябва да се замислят,че повечето матрици идват от SAMSUNG(LCD)LG(OLED),а частите особенноо в евтините фирмени...Така,че къде е сглобен не знам дали е най-важното,ако изобщо Panasonic и Sony имат евтини модели сглобени в Япония(не съм се и инересувал де).
    Така,че ми се струва,че подреждането ти(Sony, Panasonic, Lg, Philips, Samsung)може би трябва да се обърне и да включиш и други или да вдигнеш бюджета.
    Това е само моето мнение и не държа да съм прав,накрая ти ще си решиш кое е за теб.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #5989
    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    @tihogr
    Трудно се отговаря на въпроса ти ,като искаш хем хубав хем фирмен тв-р до 1 000 лв.И когато се дават ''фирми'' и някои казват,че SAMSUNG не им харесва и не искат да са сглобявани еди къде си трябва да се замислят,че повечето матрици идват от SAMSUNG(LCD)LG(OLED),а частите особенноо в евтините фирмени...Така,че къде е сглобен не знам дали е най-важното,ако изобщо Panasonic и Sony имат евтини модели сглобени в Япония(не съм се и инересувал де).
    Така,че ми се струва,че подреждането ти(Sony, Panasonic, Lg, Philips, Samsung)може би трябва да се обърне и да включиш и други или да вдигнеш бюджета.
    Това е само моето мнение и не държа да съм прав,накрая ти ще си решиш кое е за теб.
    Това подреждане няма значение просто са си мои предпочитания. За Самсунга знам, че са водещ производител заедно с LG и че си правят панелите нищо че съм ги сложил по назад. Не държа да е произведен телевизора в Япония, но предпочитам примерно Полша,Унгария, Испания пред Турция или Китай, но не на всяка цена. Колко да го вдигам бюджета последно бях писал 1200 като имам предвид, че може около петъците да намеря нещо със 100, 200 надолу и пак да съм около 1000. Ако трябва да го вдигам над 1200 по-добре да мисля за олед.
    Колкото за другите марки извън тези петте, не благодаря. Бих решил, но ми трябват поне три модела най-доброто, което може да се вземе до 1200лв. за да мога да имам някакъв избор, а както казах нямам време да проучвам и да чета, както и достатъчно познания, и за това се допитвам тук.
    Този пост е редактиран от tihogr; 19-11-19 в 12:31.
    cable одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #5990

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Учудвам се, че все още го има някъде - модел 2017 г.

    По-добре 49RU8000 за същите пари , а още по-добре направо 55" му версия
    cable одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #5991

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    @tihogr
    Разбирам,ама 55+''. за 1 000..Ще ми е интересно какво хубаво има за тези пари.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #5992
    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    @tihogr
    Разбирам,ама 55+''. за 1 000..Ще ми е интересно какво хубаво има за тези пари.
    Пак казвам 1200 и на мен ми е интересно и не знам за това питам и се надявам да има. Наясно съм че не говорим при тоя бюджет за висок клас ТВ, но говорим за цена качество компромис ще има то е ясно. Ако няма тогава да взимам първия по-евтин примерно за 800лв. който видя с някоя от тези марки и този размер и каквото такова.

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #5993

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Струва ми се,че за тези пари ,това което колегата предлага,като изчакаш черен петък да видиш цената на 55''.
    Другата възможност е тази в зависимост дали гледаш повече футбол(SAMSUNG-a)или филми и др.(PANASONIC-a).
    https://edigital.bg/led-televizori/p...evizor-p641173

  11. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #5994

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Този сайт към който реферирате - Еxtreme digital, надежден ли е? Защото гледам, че цените има са осезаемо по-евтини от техно веригите.
    И като цяло при телевизорите може ли да има проблем с гаранцията, ако не са внесени чрез официалните канали?

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #5995

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Board Виж публикацията
    Този сайт към който реферирате - Еxtreme digital, надежден ли е?
    https://www.intellinews.com/extreme-...leared-169940/

  13. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #5996

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Мерси, доста любопитно. В такъв случай явно няма защо да дам едни 15% повече за нещо в Емаг. Все пак да видим последните какво ще предложат този петък.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #5997
    Цитат Първоначално публикувано от Board Виж публикацията
    Мерси, доста любопитно. В такъв случай явно няма защо да дам едни 15% повече за нещо в Емаг. Все пак да видим последните какво ще предложат този петък.
    Само да кажа да си предвидите доставка 25лв. от сайта Extreme Digital доколкото видях, че май идват от Унгария.

  16. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #5998

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от tihogr Виж публикацията
    Само да кажа да си предвидите доставка 25лв. от сайта Extreme Digital доколкото видях, че май идват от Унгария.
    И аз като поръчах телевизора ми прибавиха доставка 25лв +2.50лв за наложен платеж.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    11
    #5999

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от thejoker Виж публикацията
    Здравейте,

    Избирам между 3 телевизора ..ето ги моделите
    SAMSUNG UE-43RU7472
    https://www.technomarket.bg/televizo...rt-tv-09172781



    LG 7600
    https://www.technomarket.bg/televizo...ed-tv-09175459


    Philips 43PUS7354
    https://www.technomarket.bg/televizo...hd-tv-09174577

    Спрял съм се в ценовия диапазон около 800 лв..

    Гледах ги и трите телевизора .. самсунга и лг имат по-добра ( по чиста картина ) спрямо филипса ( дава леко по замазана картина възможно е да е от настройките )

    На самсунга бързите движения бяха накъсвани доста неприятно на другите 2 телевизора нямаше как да видя че бяха пуснали други клипове.

    Ако някой може да препоръча кой от телевизорите е по-добрия избор и поради каква причина ще съ благодарен за насоката. Смарт глезотиите не ме интересуват, ще се гледа и под ъгъл телевизора, добре ще е накъсването на бързите сцени да е по-малко.

    Та моля да споделите и най-вече ако има вече собственици на някой от тези модели да напише впечатления.

    Също така не виждам или може би пропускам но има ли някаква разлика конкретно в самсунг между 7472 и 7400 и 7172

    Благодаря предварително
    Пака да попитам, че никой не изказане мнение по темата, кой от трите препоръчват разбирачите във форума, че промоцията на 2'та изтича на 21'ви

  18. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #6000

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от tihogr Виж публикацията
    Само да кажа да си предвидите доставка 25лв. от сайта Extreme Digital доколкото видях, че май идват от Унгария.
    Това да е проблема. Обаче мен май повече ме притеснява, че при евентуален гаранционен проблем, трябва да пращам телевизора до Унгария.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    И аз като поръчах телевизора ми прибавиха доставка 25лв +2.50лв за наложен платеж.
    Преди да поръчам телевизор, реших да тествам услугите им за нещо друго и поръчах едни слушалки Sony WH-1000XM3 за приятелкта ми. В този случай добавиха 9лв доставка и 2,50лв за наложен платеж. Странно ми е, че нямат опция за плащане с кердинта/дебитана карта. За слушалките както и да е, ама ми е малко странно да броя няколко хиляди кеш на куриера за телевизор.

    Обаче опитвайки да поръчавам телевизор ми изписа:


    А на "Кликни тук" не може да се кликне.


    Не знам дали има нещо общо с иконката big box(евентуално кашона да е голям)



    Някой имал ли е подобен проблем?
    Този пост е редактиран от Board; 19-11-19 в 16:45.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе