Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
714. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    658 92.16%
  • Качество на звука

    215 30.11%
  • Приемлива цена

    335 46.92%
  • Лесен за употреба

    126 17.65%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.84%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.93%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.19%
  • Последна технология

    117 16.39%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.67%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.57%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    281 39.36%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.05%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.23%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.31%
  • USB запис

    79 11.06%
  • Ultra HD TV

    225 31.51%
  • 3D съвместимост

    61 8.54%
  • Oled TV

    45 6.30%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 444 от 620 ПърваПърва ... 394434442443444445446454494 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,646 до 6,660 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #6646

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Икономически няма да им излезе сметката на производителите. Това и на тях и нас ни е ясно.
    Мисълта ми беше да е ясно защо да е нов или защо, ако не е нов, какъв е проблема.
    В крайна сметка пак опираме до късмета. И на нов може да му стане нещо на 6-те медец, и на разопакована мостра може да му стане нещо на 4-та година, и обратно. Зависи двете, на каква цена са и купувача да е информиран, до колкото е възможно, за какво си дава парите. Никога не съм харесвал продажбите на всяка цена.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #6647

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Никой не може да те информира, кога евентуално ще ти се счупи ТВ-то

    Има "санг" работещи по 10г и ОЛЕД на втория месец с дефект.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #6648

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Според мен обаче няма телевизор,който би изкарал повече от 7 години даже това е пресилено .
    Е как да няма? Моето Сони, пак казвам, кара 11-та година. И работи все още перфектно, картината също е перфектна.
    Модел KDL-40W5500

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    42
    #6649

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    В момента пазара в БГ не е достатъчно узрял за продажба на разопаковани/refurbished телевизори.
    Търговеца до последно се опитва да ти продаде разопакован ТВ като нов.
    Емаг доста рядко имат някаква ясна политика за разопакованите продукти, но са единствени в момента които продават. Но напоследък цената на разопакованите им е почти колкото нов, а в някои случай и по-висока.
    Вчера поразгледах румънския им магазин, и там вече мога да кажа че са една чудесно организирана и атрактивна услуга.
    Само пример, Сони55фх9005 за 1180 лева. Б9 55 инча 1890 лева.
    И имат повече от една бройка.
    БТВ в Англия в момента горното Сони разопаковано се продава за 550 лири. 65 инчовия за 750 лири.

    Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk

  6. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    986
    #6650

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор


  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    11
    #6651

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Преди 2 дни ми пристигна KD55 XG9505, от разпечатваните в ем@г и 15% допълнителни. За първи път купувам по подобен начин и имах супер много притеснения. Дойде кашон в добро състояние, с лепенки на ем@г, тъпото е че го бяха подлепили и от долу, но без следи от удари/изпускане. Комплект със стойки, винтове и дистанционно отварян, ръководството не. Гледах го под лупа и светлина, не видях и следа от нищо, нито по стойки, рамка, корпус и панел. Всички защитни фолиа по рамките си бяха фабрични, даже не съм ги свалил всичките. 100% нямам изгорял пиксел (все така да е), за подсветката нищо не мога да кажа, не разбирам толкова. Картината при хубав сигнал ми харесва много. В ъглите има едва забелижимо затъмнение или нещо като лека сянка на светли фонове (не при гледане на видео сигнал, а при използване на бял/зелен/светло син фон). При гледане на телевизия трябва само това да гледаш, за да го забележиш. По-скоро го забелязвам, когато се изместя към едната страна и гледам в срещуположната, при централна позиция е добре. При нормално гледане на видео сигнал всико ми иглежда наред. Все още си стои на дефолт настройки, както си дойде out of the box и профил в гугъл не съм въвел. Пуу, пуу да не му е уроки и да не ми се налага да го връщам.
    Drago9205 одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    149
    #6652

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Честито, със здраве да си го ползваш.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #6653

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Честито. И аз днес ходих да го гледам в Технполис. В момента е промо за 2200 лв. Обаче имам място в хола и за 65".
    Въпросът е, че той не е на промоция и е 3000 лв. Чудя се дали няма да го пуснат и него. Някой ако ги следи по-отдавна знае ли дали скоро са го пускали 65" на промо?
    Понеже вече остарява моделът се чудя да не се изчерпят бройките докато чакам.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #6654

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    65 беше в Техмарт на 2550лв, ако не се лъжа (мостра), после го пуснаха на 3000лв.
    Гого нет предлагаше на 2850лв. Можеш да го провериш дали има още и каква цена може да предложи.
    Аз взех 65 и с хубав сигнал ми харесва доста картината. Честно казано малко ме боли глава, но все още не мога да разбера от целодневното взиране в лаптопа/телефона/тв ли е или нещо трябва да донаместя картината евентуално
    Този пост е редактиран от stoyanow; 25-04-20 в 22:55.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    11
    #6655

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от style34 Виж публикацията
    Честито. И аз днес ходих да го гледам в Технполис. В момента е промо за 2200 лв. Обаче имам място в хола и за 65".
    Въпросът е, че той не е на промоция и е 3000 лв. Чудя се дали няма да го пуснат и него. Някой ако ги следи по-отдавна знае ли дали скоро са го пускали 65" на промо?
    Понеже вече остарява моделът се чудя да не се изчерпят бройките докато чакам.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    На мен 55" ми дойде на 1824 лв., за 65" виж в румънския. Нов там е почти колкото тук искат за отварян, иначе:

    resealedProduct with fine traces of use, packaging in good condition, unsealed accessory set, unsealed manual set, на около 2400 излиза, ако имаш кой да ти го вземе.

    Поне при мен конкретно "следи от употреба" са отваряните пликове и опаковка. Видимо по устройството няма нищо, а аз съм идиот и съм проверявал по сантиметър, резби и глави на болтове, отпечатъци, откачена работа, ма съм си такъв. При мен имаше 4ри оферти, избрах единствената, която беше описана като опаковка в добро състояние, това беше втората най-скъпа, иначе можех да спестя още 85 лв.

  13. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #6656

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    2021 телевизорите на Samsung ще използват LCD панели от TCL, AUO и вероятно Sharp

    ''Новината не е голяма изненада, тъй като Samsung Display, отделът за производство на дисплеи на компанията, спира производството на LCD телевизионни панели от известно време. Към 2019 г. само около една трета от LCD панелите, използвани в телевизорите Samsung, идват от собствено производство. Samsung също има дял в CSoT на TCL, а TCL притежава дял в китайската фабрика на Samsung Display.''https://www.flatpanelshd.com/news.ph...&id=1587641691

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    22
    #6657

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от tazar Виж публикацията
    Преди 2 дни ми пристигна KD55 XG9505, от разпечатваните в ем@г и 15% допълнителни. За първи път купувам по подобен начин и имах супер много притеснения. Дойде кашон в добро състояние, с лепенки на ем@г, тъпото е че го бяха подлепили и от долу, но без следи от удари/изпускане.
    Честито и да го ползваш със здраве много години наред.
    Ти си извадил късмет, аз също се бях наточил точно на тази оферта - разопакован с 15% отстъпка. С голям мерак го поръчах, цената беше много добра като за самият телевизор бях готов да се примиря и с някоя драскотина стига да работи и да няма дефекти по самият панел.
    Обаче нещо не бяха преопаковали добре от склада на емаг или Европът куриерите са имбецили... телевизорът дойде тотално разбит, рамката беше крива, а екранът пръснат. Съмнява ме от емаг да са пратили така телевизорът, по-скоро е претърпял инцидент по пътя.
    Разбира се, в рамките на 1 час дойде друг куриер и им го върнах...

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #6658

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Drago9205 Виж публикацията
    Ти си извадил късмет, аз също се бях наточил точно на тази оферта - разопакован с 15% отстъпка. С голям мерак го поръчах, цената беше много добра като за самият телевизор бях готов да се примиря и с някоя драскотина стига да работи и да няма дефекти по самият панел.
    Обаче нещо не бяха преопаковали добре от склада на емаг или Европът куриерите са имбецили... телевизорът дойде тотално разбит, рамката беше крива, а екранът пръснат. Съмнява ме от емаг да са пратили така телевизорът, по-скоро е претърпял инцидент по пътя.

    Това си го видял след като си получил ТВ от куриера и ти върнаха парите ??

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    11
    #6659

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Лелее жалко, и аз мисля, че няма шанс да са го изпратили така. За други модели съм гледал, че бяха описвали, ако има и колко са изгорелите пиксели, а също и драскотини. Всички отваряни 55" XG9505 си бяха с пълните гаранции 24 м. и май към Сони, не към ем@г. Този е тотал щета, за мен е абсурдно да е излязъл така от изпращача. Силно се надявам да си ги искат от куриерите, поне е някакъв шанс да станат по-отговорни.

  18. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #6660

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от stoyanow Виж публикацията
    Това си го видял след като си получил ТВ от куриера и ти върнаха парите ??
    И аз това се зачудих. Как ще докаже, че куриерът го е направил? Нали преди време бяха писали даже из новините за подобен случай, но не помня какво се е случило после... На мен като ми доставиха разпечатания телевизор, казах на куриера да го отворим и включим да се види дали всичко е наред преди да си тръгне.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе