Страница 134 от 571 ПърваПърва ... 84124132133134135136144184 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,996 до 2,010 от общо 8559
Like Tree2137Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    варна
    Мнения
    40
    #1996

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Привет-моля за мнение от професионалистите от форума-утре купувам. Sony40rd450 или Sony40wd650 ше има по-хубава картина спрямо сд каналите на кабелната.Струва ли си +80 само за ютуб. на близка цена намирам Samsung k5500/2 картината по-добра ли ще е от на сонитата-благодаря .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    266
    #1997

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от dnedkov Виж публикацията
    Midnight Shopping в Техномаркет - Технoмаркет - онлайн магазин
    "Направи СДЕЛКАТА НА ВЕЧЕРТА!
    Вторник вечер вземи своя 55" Телевизор SONY с 300 лева отстъпка или 50" Телевизор SONY с 140 лева отстъпка или 43" Телевизор SONY с 200 лева отстъпка!
    Стартираме в 20.00 часа."
    Ехх... кои модели бях 43 и 50"?
    Midnight Shopping в Техномаркет - Технoмаркет - онлайн магазин
    Колегата - ако не си взел 43" - има в техмарт 43W807 на 900лв... аз търсех 50, но този е доста примамлив (200+лв намаление), ако беше черен щях да го взема.

    ПП: Освен в Sony Center - къде другаде дават допълнителна гаранция от вносителя? Подсказаха ми, да потърся в компютърните магазини.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #1998

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от пац Виж публикацията
    Привет-моля за мнение от професионалистите от форума-утре купувам. Sony40rd450 или Sony40wd650 ше има по-хубава картина спрямо сд каналите на кабелната.Струва ли си +80 само за ютуб. на близка цена намирам Samsung k5500/2 картината по-добра ли ще е от на сонитата-благодаря .
    WD650 е по-добър от RD450. Вторият е ОЕМ производство на Foxconn.

    поредната треска с обичайните заподозрени....
    Уикенд треска за отстъпки - Технoмаркет - онлайн магазин
    Да уточня!
    XD8577
    XD8588
    XD8599
    Всичките тези модели хардуерно са еднакви - разликата е в цвета на рамката и стойката.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 09-12-16 в 22:56.
    checho_85 одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #1999

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Телевизор LED Smart Samsung, 49K5502, 49`` (123 cм), Full HD - eMAG.bg

    Здравейте, някой има ли впечатления от този модел. Цената му е доста добра, включително и в сравнение с другите магазини, но дали си заслужава?

  6. Junior Member Аватара на dragonn2
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    37
    #2000

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Привет! Търся си телевизор 40-43 инча до 800лв. Ще се гледа предимно сателитна телевизия от Булсатком. Не ми е нужен 3Д, но не знам дали да гледам fullHD или ultraHD. Въобще има ли смисъл от ултра резолюция след като телевизията е SD в по-голямата си част?
    Телевизора ще се гледа от 1.5-2метра. Всякакви предложения ще са ми от полза. Благодаря предварително!
    Този пост е редактиран от dragonn2; 20-12-16 в 17:17.
    checho_85 одобрява това.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    4
    #2001

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    И аз ще съм благодарен ако някой отговори на dragonn2 защото и аз търся до тези пари 40-43 инча и бях се спрял на ето този модел
    SONY KDL-40RD450 - LCD TV SONY KDL-40RD450 | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ
    Преди няколко месеца взех един 32 инча Philips за кухнята и не съм доволен от картината доста е тъмна. Надявам се да има някакъв читав телевизор с нормална картина до 800 лв.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    варна
    Мнения
    40
    #2002

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от s70rm Виж публикацията
    И аз ще съм благодарен ако някой отговори на dragonn2 защото и аз търся до тези пари 40-43 инча и бях се спрял на ето този модел
    SONY KDL-40RD450 - LCD TV | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ
    Преди няколко месеца взех един 32 инча Philips за кухнята и не съм доволен от картината доста е тъмна. Надявам се да има някакъв читав телевизор с нормална картина до 800 лв.
    Преди 10 дни си взех SONY KDL40wd650 но неможа да се справи с аналоговите програми на кабелната -вземи си Самсунг по силен контраст имат от сонитата.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #2003

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    За какво са ти аналогови програми? До 3-4 години ги спират.
    Ако искаше добър ъпскейл на аналогови, то трябваше да вземеш Филипс.

  11. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #2004

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от s70rm Виж публикацията
    И аз ще съм благодарен ако някой отговори на dragonn2 защото и аз търся до тези пари 40-43 инча и бях се спрял на ето този модел
    SONY KDL-40RD450 - LCD TV SONY KDL-40RD450 | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ
    Преди няколко месеца взех един 32 инча Philips за кухнята и не съм доволен от картината доста е тъмна. Надявам се да има някакъв читав телевизор с нормална картина до 800 лв.
    Ако мога да помогна - Споменатия модел на Сони го имах и мога да споделя, че картината му е много добра, дори и на футболни мачове! Няма странични ефекти от бързите сцени/действия/, макар да е 50Hz! Според мен модела си заслужава! Успех!
    iveto одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    варна
    Мнения
    40
    #2005

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    За какво са ти аналогови програми? До 3-4 години ги спират.
    Ако искаше добър ъпскейл на аналогови, то трябваше да вземеш Филипс.
    Бях попитал по.горе кой тв ще се справи с тези програми но нямаше мнение а и там където живеем няма избор на оператор.Просто очаквах повече от сонито макар че е базов модел.

  13. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #2006

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    За какво са ти аналогови програми? До 3-4 години ги спират.
    А защо ще ги спират?
    После какво ще правя една антика от 1984г. и която все още продължава да работи перфектно напук...
    В момента търся да им взема на децата LCD или LED телевизор с размер 32", щото за повече няма място и до 300 лева, щото пък нямам финансова възможност за повече, но да е Full HD. Знам прекрасно, че за малко пари и добро качество няма, но зная, че Христослав ще ми помогне... Ще бъда благодарен и на всеки включил се...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #2007

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky Виж публикацията
    В момента търся да им взема на децата LCD или LED телевизор с размер 32", щото за повече няма място и до 300 лева, щото пък нямам финансова възможност за повече, но да е Full HD. Знам прекрасно, че за малко пари и добро качество няма, но зная, че Христослав ще ми помогне... Ще бъда благодарен и на всеки включил се...
    То май такъв телевизор не съществува.

  16. Junior Member Аватара на dragonn2
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    37
    #2008

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    След доста четене из тази тема, вече ограничих избора до няколко медела.
    Реших екранът да е 40 инча, защото ще се гледа от близо и телевизията ще е SD качество.

    Колебая се между следните:
    1. SAMSUNG UE-40J5100 - евтин, не е Смарт.
    2. SONY KDL-40RD450 - тук много хвалите Сонитата .
    3. SAMSUNG UE-40K5672 - малко над бюджета, но ми харесва като дизайн и екстри.

    Днес или утре ще пообиколя магазините да ги видя на живо. Ако имате други предложения, моля давайте насам

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    4
    #2009

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Мислите ли че е разумно да отделя още пари и да закупя: SONY KDL-43W808CBAEP

    или да се спра на по евтиния вариант : SONY KDL-40RD450

    Държа на картината. Не ме блазнят екстрите на по скъпия модел като android или 3D.
    Въпросът ми е дали ще има съществена разлика в изображението или не си залужава да се дават 400 лева отгоре ?
    И ако имате някакво предложение за телевизор с добра картина ще съм благодарен да споделите. Може да не е sony естествено.

  18. Junior Member Аватара на dragonn2
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    37
    #2010

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Да ти кажа честно, Сонито (SONY KDL-40RD450) изглежда добър избор! Преди малко бях до ТМ и го видях на живо - хареса ми. Даже като влязох, на касата един плащаше същият телевизор Явно промоцията си струва... Не го купих на момента, само защото искам да се поровя още малко из нета и да прочета каквото има за този модел. Но ме съмнява да излезе нещо по-добро за тези пари. Утре мисля да го взема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе