Взимай Филипса и не им се връзвай.
Взимай Филипса и не им се връзвай.
Благодаря на всички, които ми помогнаха при избора на телевизор, заложих на старата изпитана марка на която съм фен и взех този https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-...HD-LED/p/16148 . Весели празници !
Честито
Като пишеш подарък за детето, се разбира за лично ползване в неговата стая. В следващият пост пишеш, че ще се ползва едва ли не от всички...така че не е подарък за детето...
За амбилайт, трябва да има поне 60см чиста стена около телевизора. Пожелателно в бяло, светло сиво или нещо бежово, светло жълто.
Здравейте и честито Възкресение Христово ! След като си закупих горепосочения телевизор, сега дилемата е каква стойка да взема. Тъй като мястото, където смятам да го поставя се пада в карая на стената и ми трябва стойка с двойно чупещо рамо. Бихтели ми предложили такава стойка VESA с размери 200/100. Благодаря предварително .
Здравейте, предстои ми избор на ТВ 49-50".С HDMI се предава сигнала, нормално ползване (новини, сериали, мачове). Бихте ли препоръчали оптимален модел за до 1000-1100лв. Гледах няколко модела до сега, но само на хартия не мога да преценя кое е по-добре.
PHILIPS 50PUS7303; SAMSUNG UE-50MU6172 UXXH; LG 49UK7550MLA - нещо такова съм разглеждал.
Благодаря предварително.
Здравейте, отдавна не съм чел относно качествени модели на ТВта. Приятел търси да си купи 55" до около 1500-1600лв. Гледа се предимно спорт. Препоръчайте нещо с качествена картина, за предпочитане MVA матрица. Ако до тези пари не се вместваме може и 49-50".
Благодаря предварително.
Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
офтопик
- - - - - - - - - -
https://www.technopolis.bg/bg/Wall-b...W53071/p/58075
Колега, не смятам да дам толкова пари за едно парче желязо. Отказах се от стойка с двойно чупещо рамо и си взех тази https://techmart.bg/%D0%A1%D1%82%D0%...20ATB-2144TILT
Този пост е редактиран от tianos; 30-04-19 в 14:23. Причина: дублира се цитата
От тези, които си разглеждал, LG-то е оптималният вариант.
Но ако може да спестиш още някой лев, бих ти препоръчал горните 2 модела, които препоръчах на колегата.
Благодаря за мнението и съвета!
Здравейте на всички , благодарение на вашето компетентно мнение си взех този телевизор https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-...HD-LED/p/16148 . Като се има предвид цена и качество съм доволен от телевизора, от всички най доволна е дъщеря ми, андроида за сега се справя перфектно, дистанционното с воис сърч е страшно удобно . Направи ми впечатление , че картината е леко в зелен отенък, най вече си личи в цвета на човешкото лице. Може ли някой от вас да даде някакви приблизителни настройки на картината. Благодаря предварително !
Пробвай тези - https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x750f/settings