Страница 252 от 570 ПърваПърва ... 202242250251252253254262302 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,766 до 3,780 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #3766

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Виж тук,(последния пост) едно сравнение м/у подобни модели на LG и TCL.
    https://forum.setcombg.com/%D0%B4%D1...0%D0%B8-7.html

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    23
    #3767

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Добро утро,
    моля за бърз отговор
    проблем ли е ако буквите след модела не са UXXH а са KXXH- телевизор Samsung
    Да знам дали да го връщам

    И каква е разликата

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #3768

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    nikolay_v

    • TX(Europe) - 2x DVB-C/S2/T2 HD (HEVC for T2 & S2) + analog tuner
    • LX(Europe) - 2x DVB-T/C/S2(T2 Ready) + analog tuner
    • UX(Europe) - DVB-C/S2/T2 HD (HEVC for T2) + analog tuner
    • SX(Europe) - DVB-T/C/S2(T2 Ready) + analog tuner
    • KX(Europe) - DVB-T/T2/C + analog tuner

    За кой модел конкретно става въпрос?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 11-12-19 в 16:23.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    23
    #3769

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    samsung ue-65ru7302kxxh

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #3770

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Стандартен модел, не виждам проблем. Виж горният ми пост за тунерите.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    67
    #3771

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Благодаря за помощта! Купихме Sony KDL 50WF665 LED справя се много добре с кабелната телевизора е хубав менюто е прегледно лесно се работи с него.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    9
    #3772

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Виж тук,(последния пост) едно сравнение м/у подобни модели на LG и TCL.
    https://forum.setcombg.com/%D0%B4%D1...0%D0%B8-7.html
    Мерси за линка. Бях ги погледнал вече. В сряда вечерта поръчах TCL 43EP660, сутринта го взех от куриера, но чак късно вечерта ще мога да го влюча.
    За LG-то ми обещаха снимка, но така и не пратиха, а и на мен не ми остана време. Все пак мисля утре като излизам да мина през магазина и да проверя с каква матрица е 49 инчовото LG.
    Oтзиви за телевизора ще пусна в темата за TCL, макар че нямам добра база за сравнение. Имам един 24" гейминг 144hz VA монитор на Samsung, евентуално с него...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,414
    #3773

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    То монитора ти е по-добър от тв ....

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    228
    #3774

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Stiliyan92 Виж публикацията
    Мерси за линка. Бях ги погледнал вече. В сряда вечерта поръчах TCL 43EP660, сутринта го взех от куриера, но чак късно вечерта ще мога да го влюча.
    За LG-то ми обещаха снимка, но така и не пратиха, а и на мен не ми остана време. Все пак мисля утре като излизам да мина през магазина и да проверя с каква матрица е 49 инчовото LG.
    Oтзиви за телевизора ще пусна в темата за TCL, макар че нямам добра база за сравнение. Имам един 24" гейминг 144hz VA монитор на Samsung, евентуално с него...
    Да не се стреснеш от ужасните цветове на TCL като го пуснеш [emoji2][emoji2][emoji2]
    Оправят се нещата с малко ръчкане.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    76
    #3775

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Днес за първи път видях прогаряне на LCD телевизор - Samsung в един магазин
    незнам колко време е бил на една и съща картина но направо останах потресен , че може да се случи .
    От толкова четене във форума май ми е убягнало , че е възможно.
    Като се замисля преди 6-7 години на самсунг галакси нексус 2 ми се получи прогаряне и смених дисплея защото като че ли ми се беше отпечатъл часовника на дисплея хахах техниците си мислеха че си въобръзявам
    gibonass одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #3776

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    То не е точно прогаряне като при ОЛЕД/плазма, но да , възможно е и си го пише като предупреждение в упътването на всички тв, а и аз преди години съм пускал лично снимани такива - на часовника от тунера на Булсат
    shame одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    109
    #3777

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    В метрото на младост 1 едното лсд е изгоряло също хахах

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    39
    #3778

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    И на моето HTC се е отбелязъл часовника ама си карам така

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    63
    #3779

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Добър ден, дойде време да сменям телевизора, чудя се между VA матрица с full array lcd и OLED. Прочетох всички постове от март месец до сега, но не мога да преценя при моето ползване дали ще имам проблеми с ОЛЕД.
    Ползване: Гледат се главно сериали свалени и касовите филми от интернет и детски флими свалени от интернет (от 6-7 вечерта до 10-11ч, това са 4-5ч субтитри през седмицата, събота и неделя доста повече), по един два мача на ден през уикенда (диема екстра). По време на Еропейското повече .
    Жената гледа риалити предаванията по бтв и нова, доло горе между 1-2 часа като ги дават но може да си ги гледа в другите стаи (просто ме интересува дали може да е такъв проблем за ОЛЕД какъвто е за мен )
    Няма да се ползва за игра или като монитор.
    Разстояние за гледане: 2,70 метра.
    Ъгъл на гледане: Телевизора е централно срещу ъгловия диван, в крайните места ще се гледа от около 25-30 градуса. Ще е проблем ли за VA матрицата този ъгъл ?
    Светлина: Стаята е с източно изложение и странично на телевизора влиза пряка слънчева светлина сутрин за 2-3 часа, може да се пуснат щори, като се гледа. Ще бъде ли проблем пряката слънчева светлина за ОЛЕД, като не работи телевизора? Вечер се гледа на осветление, не обичам да гледам на тъмно, не си виждам мезето и чашката
    Бюджет: около 2500 +/- лв.
    Основния критерий е качеството на картината и подръжката на мултимедиен сървър като serviio и plex. Толкова огромна ли е разликата между OLED и full array lcd при реално ползване, понеже в технополис по някаква причина вървят различни клипове на двата вида телевизори и не мога да добия ясна представа.
    В момента гледам на 46" и ми малее, 55" телевизор ми е в бюджета, но разликата в големината на телевизора не ми се вижда толкова голяма.
    За 65" телевизор излизам от бюджета и се чудя дали да се напъна, обаче се притеснявам да не працакам прекалено много футбола с нашите кабелни оператори. Има ли реално смисъл?

  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    9
    #3780

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaSoNiC Виж публикацията
    Да не се стреснеш от ужасните цветове на TCL като го пуснеш [emoji2][emoji2][emoji2]
    Оправят се нещата с малко ръчкане.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Честно да ти кажа не са толкова лоши цветовете на телевизора или може би не съм такъв специалист. На виваком телевизионните канали изглеждаха по-ярки цветовете. Пуснах от компютъра новия бързи и яростни UHD и съвсем нормално ми изглежда. Също така в момента гледам Stranger Things и там не забелязвам подобно нещо. Като цяло съм доволен.
    Ако имаш някакви настройки за този модел, ще се радвам да споделиш да ги пробвам.

    пп. Филмът беше с DTS и вградения медия плеър не може да възпроизведе звука, докато през Kodi нямаше проблем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе