Страница 31 от 571 ПърваПърва ... 2129303132334181 ... ПоследноПоследно
Резултати от 451 до 465 от общо 8559
Like Tree2137Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #451

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Panasonic 40CS630.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    56
    #452

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте колеги, искам да попитам запознатите за мнение.
    Трябват ми два телевизора за спалните със следните изисквания:
    - Full HD
    - Smart
    - PVR
    - WiFi Direct
    - На тях ще се гледа телевизия, като по всяка вероятност ще се ползва пакет на близу с К модул(избягвам приемниците), филми - високо качество през външен хард ги гледам на този етап и музичка си пускам през телефона/таблета на телевизора през YouTube.
    Разтоянието от леглото до стената е 3 метра и засега мисля, че за спалните 40 инча би ми било достатъчно. На моменти ми се прокрадват някакви мисли за 46, но ми се струва излишно. 3D за спалните не ми трябва.
    В момента гледам телевизия на самсунг UE 46F6400AK и ползвам всичко изброено. Много ми допада и мултимедийното дистанционно с мишката - ползвам го ежедневно. Единственото което малко ме дразни, че е бавен... ама той си е и на 2 години, с двуядрен процесор. Гледам, че вече актуалната 6-та серия на Самсунг е с 4-ядрени процесори и предполагам това ще е изчистено. Телевизорите ще се ползват от март месец нататък, не са ми спешни. Гледам в момента цената на 40J6200 в големия онлайн магазин е 999 лв и мисля ако изпадне края на ноември на 7-800 лева с кампанията им блек фрайдей да скоча за един или два телевизора поне за спалните и да спестя някой лев. Искам да попитам за конкурентен на този модел производител със същите характеристики. Кои са аналогичните серии при сони, лг и шарп на 6-та серия при самсунг да кажем.

  4. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #453

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Panasonic 40CS630.
    Има ли нещо по-голямо за тези пари, което да е 100Hz или 47AS650 е единственият вариант...? Гледам има и други варианти, но най-вероятно са 50Hz.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,571
    #454

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Панасониците от миналата година май бяха с голям инпут лаг и не съвсем подходящи за игри , но то е по-скоро за хардкор геймъри ... то и по-принцип ако е за игри не е чак от такова значение дали е 100хц , щото като включиш "гейм" режима и той изключва всякакви подобрители , даже (по-спомен) за Панасоник в няколко ревюта директно се казва да изключиш ICF-а за игри .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 23-09-15 в 00:30.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #455

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Има ли нещо по-голямо за тези пари, което да е 100Hz или 47AS650 е единственият вариант...? Гледам има и други варианти, но най-вероятно са 50Hz.
    Не виждам, може и да има някъде...на всеки му се иска, но ще трябва да чака или да качва бюджета.

  7. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #456

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Той е разглеждал и ме пита за този... Гледам, че е 50Hz, но като цяло човекът не е с някакво набито око като нас тук.

    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...3D-LED/p/15387

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    56
    #457

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Мен ме пропуснахте. Кажете какво бихте взели с посочените изисквания.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #458

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Frost вземи Сони телевизор. Нисък импутлаг, без пвм няма по-добри гейминг монитори. SONY KDL-50W706BSAE2 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #459

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от ivailo.yordanov Виж публикацията
    Мен ме пропуснахте. Кажете какво бихте взели с посочените изисквания.
    Какво да казваме, като до март ще се променят цените и моделите?

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #460

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    През ноември май са най добрите промоции.

  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    1
    #461

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте,

    предстои ми да си купя телевизор и моля за съвет. Изискванията са:
    бюджет - 1200 лв
    размер - чудя се между 40-42 и 47-48 инча. Засега ще го гледам от 2.5 метра, но в бъдеще разстоянието може и да се промени.
    Ползвам го най-вече да гледам филми през HDMI (от лаптоп) и спортни събития ( мачове, Формула 1). Не гледам 3D, не ползвам Интернет и други смарт функции през телевизора, така че картината е най-важна в случая.
    Не съм върл почитател на някоя марка но си харесах следните модели ( важно е уточнението, че трябва да го купя през Технополис)
    40-42 инча
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...3D-LED/p/15942
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...3D-LED/p/15434
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-L...3D-LED/p/15218

    47 инча

    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-47AS650E-3D-LED/p/15442
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-LG-47LB650V-3D-LED/p/15228









  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    56
    #462

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Какво да казваме, като до март ще се променят цените и моделите?
    Колега, ако края на ноември пуснат адекватни намаления ще взема 1-2 телевизора. Колебая се между тези, като попринцип предпочитам самсунг, защото съм свикнал с интерфейса.

    1. Телевизор LED Samsung, 40"(101 cм), 40JU6000, 4K Ultra HD - eMAG.bg
    2. Телевизор Smart LED LG 43LF630V, 43" (109 см), Full HD - eMAG.bg
    3. Телевизор Smart LED Sony 40W705C, 40" (102 см), Full HD - eMAG.bg
    4. Телевизор LED Smart Samsung, 40"(102 см), 40J6200, Full HD - eMAG.bg
    5. Телевизор Smart LED Samsung, Извит, 40J6300, 40" (101 см), Full HD - eMAG.bg
    6. Телевизор LED Smart Android Philips, 40" (102 cм), 40PUH6400/88, 4K - eMAG.bg
    7. Телевизор Smart LED Sony 40R550, 40" (102 см), Full HD - eMAG.bg

    Кои от тези категорично да отпиша?
    Ще бъде закачен на стена и ще се гледа от 3 метра. Подробните ми изисквания са малко по-нагоре няма да ги копирам. За спалнята ми трябва.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #463

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Аз лично, не виждам смисъл да ги вземаш ноември и да ги ползваш март, освен ако нямат 5г. гаранция с регистрация. A и вероятността да покаже дефект в началото е голяма. Да не се окаже, че няколко месеца си държал в кашона - скрита лимонка. Но ако държиш, бих ти препоръчал да следиш Panasonic 40CS630. Вярно е, че има промотата към края на годината, но и през останалото време вече има, даже и по-добри. Принципно, ако много държиш на даден модел и вноса му е малък, може да свърши или да остане дълго работила мостра, но ти не се целиш в тази таргет група.
    Този пост е редактиран от pilot; 23-09-15 в 19:32.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    56
    #464

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Благодаря ти колега за експресния отговор. Ще го имам предвид. За панасониците прочетох, че субтитрите са малки при пускане на филм от външен носител. Ако намалението е със 150-200 лева ще изчакам до март, но ако е повече ще се замисля. Бих спестил някакви средства. Искам да съм опипал почвата до тогава.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #465

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Flameboy28 Виж публикацията
    Здравейте,

    предстои ми да си купя телевизор и моля за съвет. Изискванията са:
    бюджет - 1200 лв
    размер - чудя се между 40-42 и 47-48 инча. Засега ще го гледам от 2.5 метра, но в бъдеще разстоянието може и да се промени.
    Ползвам го най-вече да гледам филми през HDMI (от лаптоп) и спортни събития ( мачове, Формула 1). Не гледам 3D, не ползвам Интернет и други смарт функции през телевизора, така че картината е най-важна в случая.
    Не съм върл почитател на някоя марка но си харесах следните модели ( важно е уточнението, че трябва да го купя през Технополис)
    40-42 инча
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...3D-LED/p/15942
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...3D-LED/p/15434
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-L...3D-LED/p/15218

    47 инча
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-47AS650E-3D-LED/p/15442
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-LG-47LB650V-3D-LED/p/15228
    Почти всички изброени са мостри.



    Flagship OLED and LCD TV Display Technology Shoot-Out

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ivailo.yordanov Виж публикацията
    Здравейте колеги, искам да попитам запознатите за мнение.
    Трябват ми два телевизора за спалните със следните изисквания:
    - Full HD
    - Smart
    - PVR
    - WiFi Direct
    - На тях ще се гледа телевизия, като по всяка вероятност ще се ползва пакет на близу с К модул(избягвам приемниците), филми - високо качество през външен хард ги гледам на този етап и музичка си пускам през телефона/таблета на телевизора през YouTube.
    Разстоянието от леглото до стената е 3 метра и засега мисля, че за спалните 40 инча би ми било достатъчно. На моменти ми се прокрадват някакви мисли за 46, но ми се струва излишно. 3D за спалните не ми трябва.
    В момента гледам телевизия на самсунг UE 46F6400AK и ползвам всичко изброено. Много ми допада и мултимедийното дистанционно с мишката - ползвам го ежедневно. Единственото което малко ме дразни, че е бавен... ама той си е и на 2 години, с двуядрен процесор. Гледам, че вече актуалната 6-та серия на Самсунг е с 4-ядрени процесори и предполагам това ще е изчистено. Телевизорите ще се ползват от март месец нататък, не са ми спешни. Гледам в момента цената на 40J6200 в големия онлайн магазин е 999 лв и мисля ако изпадне края на ноември на 7-800 лева с кампанията им блек фрайдей да скоча за един или два телевизора поне за спалните и да спестя някой лев. Искам да попитам за конкурентен на този модел производител със същите характеристики. Кои са аналогичните серии при сони, лг и шарп на 6-та серия при самсунг да кажем.
    Трябваше да напишеш бюджет...
    SAMSUNG-UE-40J6300
    SONY-KDL-40W705C не знам само дали активираха с ъпдейт PVR - а....
    LG-42LF652V

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 31 от 571 ПърваПърва ... 2129303132334181 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе