Страница 405 от 570 ПърваПърва ... 355395403404405406407415455 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,061 до 6,075 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    90
    #6061

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Купих си днес 50x85j за 1399 (+128 за допълнителната гаранция), седях половин час пред него и 93j (все още го има за 1699), чудих, мъдрих и реших, че с две деца много ще ме боли ако строшат 93-ката.
    Като го сглобя и погледам, ще пиша допълнително.

    hisense u8hq също се намира, но 55 ми е малко голям за мястото.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    14
    #6062

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    LG 32LQ630
    https://plesio.bg/televizori-c-69977...B%5D=LG&filter[chr][3255][]=%D0%94%D0%B0&filter[show_new]=1&filter[chr][3238][]=1366+x+768+HD+Ready


    - - - - - - - - - -

    забравих
    LG 32LQ630 - HD Ready
    LG 32LQ63006 - FHD
    Благодаря!

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6063

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от ivanpet Виж публикацията
    Купих си днес 50x85j за 1399 (+128 за допълнителната гаранция), седях половин час пред него и 93j (все още го има за 1699), чудих, мъдрих и реших, че с две деца много ще ме боли ако строшат 93-ката.
    Като го сглобя и погледам, ще пиша допълнително.

    hisense u8hq също се намира, но 55 ми е малко голям за мястото.
    X85J не беше ли 60Hz? Иначе честито!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    90
    #6064

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    X85J не беше ли 60Hz? Иначе честито!
    Уж е 120 (с VRR) - https://www.displayspecifications.com/en/model/2e8a2643, едва ли ще ги ползвам, не съм играл игра последните 15 години.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6065

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от ivanpet Виж публикацията
    Уж е 120 (с VRR) - https://www.displayspecifications.com/en/model/2e8a2643, едва ли ще ги ползвам, не съм играл игра последните 15 години.
    Грешката е моя извинявам се от X85J започват 100hz-вите.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #6066

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Какво ви е мнението за LG 65Qned913pa? Гледам,че цената му е доста ниска за мини лед.
    Стана то каквото стана. Сонито замина вчера при съседа, а аз чакам 65qned913-а.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #6067

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Гледа ли го първо това ЛГ, че сменяш Сони-то , аз още не съм видял ЛГ с адекватно управлявана подсветка..., а и ако това е с IPS само мога да си представя какъв ужас ще е на тъмно.
    Дано не съм прав все пак, но ме съмнява, че след VA вечер ще ти е леко шокиращ тоя модел.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #6068

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Сонито ми беше първия VA тв. Харесвам ск го, но ме влече мини лед и исках да пробвам. Все пак цената си заслужава експеримента.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #6069

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Дано не се разочароваш, според мен многото малки светодиоди сами по себе си не добавят нищо без съответните много зони на локално затъмнение (идеалният случай е всеки пиксел с диод и управляван отделно, но не мисля, че е възможен ) и още повече - адекватното им управление.

    Прегледай го и за ДСЕ, че те ЛГ имат традиции в това отношение
    gurcayy одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #6070

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Няма проблеми, мерси за включването. Взех го от емаг, тъй че връщането поне е лесно. Не съм имал ЛГ досега. Все пак въпросните проблеми при мини леда не трябва да присъстват. 900 mini led зони не сa малко, даже маааллко повече от вездесъщия QN95A.

    Нямам извънземни очаквания или качество на олед. Все пак е 65 инча за 2к лв.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #6071

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Няма проблеми, мерси за включването. Взех го от емаг, тъй че връщането поне е лесно. Не съм имал ЛГ досега. Все пак въпросните проблеми при мини леда не трябва да присъстват. 900 mini led зони не сa малко, даже маааллко повече от вездесъщия QN95A..
    LG 65QNED91 - IPS, 960 зони (48х20)

    https://cybershack.com.au/reviews/lg...led-tv-review/
    gurcayy одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #6072

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Няма проблеми, мерси за включването. Взех го от емаг, тъй че връщането поне е лесно. Не съм имал ЛГ досега. Все пак въпросните проблеми при мини леда не трябва да присъстват. 900 mini led зони не сa малко, даже маааллко повече от вездесъщия QN95A.

    Нямам извънземни очаквания или качество на олед. Все пак е 65 инча за 2к лв.
    Честито, дано си доволен. Погледни, ако не ти е проблем твоята бройка дали има dirty screen effect - пусни един color test и тест да dirty screen effect и виж дали има някакъв проблем и сподели.
    gurcayy одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #6073

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Samsung загуби преднината си от Huawei. Делът на корейския гигант на пазара на премиум телевизори в Китай се е понижил наполовина
    За две години


    Според източник, позоваващ се на анализатори от DSCC, Samsung продължава да губи пазарен дял на премиум телевизори в Китай.
    Samsung загуби преднината си от Huawei. Делът на корейския гигант на пазара на премиум телевизори в Китай се е понижил наполовина
    През 2019 г. компанията заема 20% от пазара и в същото време първото място на този пазар. Но в края на 2021 г. делът на компанията намалява до 10%. В резултат на това Samsung загуби първото място от Huawei, която, напротив, увеличи дела си от 10% на 20%.
    Струва си да се отбележи, че през същия период делът на Samsung в световния пазар на премиум телевизори също намалява, но само от 60% на 50%, тоест компанията продължава да доминира.
    Връщайки се на китайския пазар, TCL и Hisense също записаха спад, но няма подробности. LG държи по-малко от 3% от пазара, въпреки че глобалната му позиция се е подобрила значително: от 10% на 20% през посочения по-горе период.

    https://thelec.net/news/articleView....source=ixbtcom

  17. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,047
    #6074

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Според мен 22-та трябва да е много силна година ! На практика имат НАЙ добрия OLED и най добрия miniLED/LCD телевизор на пазара, които са на разумни цени които дори ще паднат още повече ! Само софуера/ОС в момента ги дърпа назад. Ако имаха Google Tv... нямаше кой да ги спре, но меренето на пишки с LG е по важно за тях.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #6075

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    AntrAcsA
    От коментара ти си личи, че си фен на марката....е аз пък не съм
    https://www.statista.com/statistics/...lcd-tv-brands/
    https://www.statista.com/statistics/...-sales-volume/

    https://inf.news/en/economy/faeaba22...83e15fb59.html



    След две години(2024), вторият и третият ще са в директен сблъск за второто място.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе