Страница 455 от 571 ПърваПърва ... 405445453454455456457465505 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,811 до 6,825 от общо 8559
Like Tree2137Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    37
    #6811

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ако има все още желаещи за 55C2 има в techmart на 2299лв. със 100 по-евтино от емаг.
    Аз прецених, че 800 лева не са ми оправдани за 10" :D и в крайна сметка взех 55, предния беше 42, така че все ще е някаква разлика :D
    Нямат налични в цяла България, ако някой поръчва, ще се свържат с него и ще му обеснят, че трябва да изчака десетина дни, докато пристигнат
    бройки. Цената се запазва същата, а днес им изтича промоцията...
    Имам два въпроса:
    1. Като съм го поръчал до магазин (сметнах за по-добре, да не задържам доставчика, да разглеждам пред входа...) ще важи ли
    опцията 14 дневен период право на връщане? И за какво трябва да се оглеждам при покупката му, ако не важи?
    2. Обмислям да е на стойка, която се изтегля от стената с две рамена, като ромб, но ме притеснява как ще го хващам да го мърдам :D
    Някакви идеи как да подходя без да го счупя докато го разхождам по стойката?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6812

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    10” определено си заслужават 800лв., друг е въпросът дали ти се дават[emoji6]
    За стойка не те съветвам да дърпаш напред ОЛЕД телевизор като го хващаш за странѝците… може би да измислиш някакъв екстеншън, който да се подава отдолу.
    И определено помисли за много здраво захващане в стената и много качествена стойка.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    634
    #6813

    Wink Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    вместо отстрани издърпвай го като го хванеш горе и отдолу, но определено за по-големия диагонал няма да е необходимо издърпване напред за да скъсиш разстоянието за гледане за да ти изглежда голям телевизора
    и аз бих прежалил 800лв за 65" - все пак разхвърляно на поне 5г ползване не е толкова много
    много хора се стресират от високата цена на придобиване вместо да я разхвърлят във времето и си взимат ТВ с малък диагонал и после се залъгват че така е по-добре, без да отчитат покупката на стойката за стена с издърпване напред или нуждата от покупка/ползване на очила за да се видят добре дребните детайли или да се прочетат субтитрите
    berpan и mirbg харесват това.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6814

    Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Отгоре е тънък също, не е препоръчително да го дърпа и бута там.
    За диагонала съм на абсолютно същото мнение. 55” в днешно време е крайно недостатъчно за пълноценен кеф от дистанция над 2,30-2,40м…
    AntrAcsA одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    37
    #6815

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Децата като счупят 55, ще боли по малко и мен и тях, вместо 65 инча... Та няма как да им обесня рязликата от 10" и 800 лева....
    За кучето да не говорим, майната му на кефа, важното е тв да е здрав.
    Идеята с издърпването беше, ако взема 65, защото секцията ще пречи и трябва да дойде 30см напред, за да не го засенчват шкафовете.
    Реших да е 55 по горните причини и да си остане издърпването, за да пък изглежда малко по голям когато е необходимо. Уви явно и това няма да ме върже.
    Така или иначе разстоянието е 2.20-2.40 от което ще се гледа, което за мен е напълно достатъчно.
    Мислех за такава стойка:
    https://techmart.bg/%D0%A1%D1%82%D0%...%20LCD%2040-70
    Този пост е редактиран от UnSpiroble; 21-11-22 в 21:35.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6816

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Линкът със стойката не работи.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #6817
    Цитат Първоначално публикувано от UnSpiroble Виж публикацията
    Децата като счупят 55, ще боли по малко и мен и тях, вместо 65 инча... Та няма как да им обесня рязликата от 10" и 800 лева....
    За кучето да не говорим, майната му на кефа, важното е тв да е здрав.
    Идеята с издърпването беше, ако взема 65, защото секцията ще пречи и трябва да дойде 30см напред, за да не го засенчват шкафовете.
    Реших да е 55 по горните причини и да си остане издърпването, за да пък изглежда малко по голям когато е необходимо. Уви явно и това няма да ме върже.
    Така или иначе разстоянието е 2.20-2.40 от което ще се гледа, което за мен е напълно достатъчно.
    Мислех за такава стойка:
    https://techmart.bg/%D0%A1%D1%82%D0%...%20LCD%2040-70
    Аз лично бих заложил на тази
    https://hama-bg.com/bg/stenna-stoyka-za-tv-hama-reguliruema-32-84-50-kg-cherna/p2255.html

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    37
    #6818

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от radoi Виж публикацията
    Аз лично бих заложил на тази
    https://hama-bg.com/bg/stenna-stoyka...rna/p2255.html
    Тази изглежда същата?
    https://www.technopolis.bg/bg/TV-sto...118126/p/14329
    Ако е надеждна, ще я взема нея пред другата, която аз показах. Хал хабер си нямам от стойки...
    Товара поне е по-голям, който може да носи.
    И докато дойде тв ще мисля за някаква "дръжка" от която да движа накъдето ми трябва тв.
    П.с. задъжително ли планките трябва да са центрирани в тв? Или мога да ги изнеса малко надолу, че да има на какво да захвана допълнението..

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    59
    #6819

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от UnSpiroble Виж публикацията
    Тази изглежда същата?
    https://www.technopolis.bg/bg/TV-sto...118126/p/14329
    Ако е надеждна, ще я взема нея пред другата, която аз показах. Хал хабер си нямам от стойки...
    Товара поне е по-голям, който може да носи.
    И докато дойде тв ще мисля за някаква "дръжка" от която да движа накъдето ми трябва тв.
    П.с. задъжително ли планките трябва да са центрирани в тв? Или мога да ги изнеса малко надолу, че да има на какво да захвана допълнението..
    Аз съм с такава и съм доволен https://www.invisiontechnology.co.uk...dxl-tv-bracket
    Хамата изглежда подобна, гледай да е с 2 рамена за захващане към телевизора, т.е. общо стават 4, като моята.
    За издърпване или хващаш дебелата част на телевизора отзад или бъркаш и хващаш стойката. Аз моята предимно я въртя наляво и надясно, като бутам отзад дебелата част на телевизора

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    607
    #6820

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    Отгоре е тънък също, не е препоръчително да го дърпа и бута там.
    За диагонала съм на абсолютно същото мнение. 55” в днешно време е крайно недостатъчно за пълноценен кеф от дистанция над 2,30-2,40м…
    Аз одавна говоря, че на запад 77" си ги слагат по спалните, а за всекидневните са от 83" нагоре. Просто тука сме назад по обясними причини, но бързо наваксваме

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    634
    #6821

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    55" за 2.30м е много добре

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6822

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    Аз одавна говоря, че на запад 77" си ги слагат по спалните, а за всекидневните са от 83" нагоре. Просто тука сме назад по обясними причини, но бързо наваксваме
    Това, че го правят - направи го и ти ако искаш кино екран си шибни в спалнята или най-добре във всекидневната.... и гледай NOVA "HD" на него.....
    Има нещо което на "Запад" му викат Common sense, което на Български означава акъл.... ако ме разбираш правилно.... Това че може може, но колко е разумно...
    Дали на "Запад" всекидневните им са по 14-15 квадрата? Не мисля....

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6823

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Аз гледам 65” от 3,3м, но определено следващият ще е 77”.
    CubanLinx одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6824

    Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Това, че го правят - направи го и ти ако искаш кино екран си шибни в спалнята или най-добре във всекидневната.... и гледай NOVA "HD" на него.....
    Има нещо което на "Запад" му викат Common sense, което на Български означава акъл.... ако ме разбираш правилно.... Това че може може, но колко е разумно...
    Дали на "Запад" всекидневните им са по 14-15 квадрата? Не мисля....
    Да, от първо лице и личен опит казвам - тук, в Германия дори в малки жилища слагат огромни телевизори. Неписаният стандарт тук е - 75-77” и нагоре при дистанция над 3м., като ограничението е единствено дали телевизорът ще мине през вратата.
    И има огромен смисъл ако се гледат предимно филми и сериали.
    CubanLinx одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    607
    #6825

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Това, че го правят - направи го и ти ако искаш кино екран си шибни в спалнята или най-добре във всекидневната.... и гледай NOVA "HD" на него.....
    Има нещо което на "Запад" му викат Common sense, което на Български означава акъл.... ако ме разбираш правилно.... Това че може може, но колко е разумно...
    Дали на "Запад" всекидневните им са по 14-15 квадрата? Не мисля....
    Брате, защо с бутонките? Не така. Аз давам факти, а кой каквото иска - това да прави. Не знам колко квадрата са им помещенията, но станадарта на живот на запад и тук говори доста красноречиво за това кой колко акъл има. Мога да се обзаложа, че до 2 години в този форум ще се дискутира избора на все по-големи дагонали. Не си мислете, че тука сме няква секта от 30 човека, дето са богопомазани, а другите лапат мухите. В България е пълно с адски богати хора, на които има кой да им пазарува техниката и няма да седнат да си чешат пръстите по клавиатурите, понеже са заети с изкарването на пари.
    mirbg одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе