Страница 567 от 570 ПърваПърва ... 517557565566567568569 ... ПоследноПоследно
Резултати от 8,491 до 8,505 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    20
    #8491

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте група.
    След 15 години вярна служба Samsung 40B650 реши да излезе в заслужена пенсия и съответно ми се наложи да търся нов телевизор, който да е най-доброто за парите си. Бюджетът ми беше 1.5к
    Държах да бъде с андроид, за да мога да си ползвам VLC и KODI. След доста четене тук, в редит и гледане на ревюта в youtube се спрях на TCL 55C805. Купих го в Събота от ТехноМаркет за 1.5к точно и днес 25-Март-2024 ми го доставиха.
    За скромното време за което съм ползвал ТВ-то мога да кажа, че това наистина е страхотна машина.
    За ТВ ползвам STB на Мтел и uscaling-a е доста добър. Цветовете при СД са много приятни.
    При 4К от YouTube нещата са в друго измерение. За неспециалист като мен, успях да забележа само едно леко колебание на подсветката в една определена сцена.
    Като цяло никъде не видях да има квадрати или нещо подобно. На спорт сцени от Ф1 се справя отлично (Запис от YouTube)
    Звука му е доста силен и дори на 50% не се стои в стаята (повече не посмях да го тествам).
    В стаята в която се гледа разстоянието от масата до ТВ-то са около 3 метра, а т дивана до ТВ са около 4. Мислех, че 55" ще са ми добре, но на това качество на картината ми идват малко голям. Поне такова първоначално усещане имам.

    С една дума: Отличен!

    Благодаря на всички които дават съвети и информация за моделите!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    629
    #8492

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    за 4м разстояние 55" направо е малък
    щом качеството е добро скоро ще свикнеш и може даже да ти малее
    но щом от 40" си минал на 55" ще имаш малко време за адаптация
    със здраве да му се радваш дълго време !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    67
    #8493

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, дали цената от ЕМАГ на TCL MiniLed 65C845, 65" за 2460 лв е изгодна или да изчакам още малко да го намалят? Има ли някой конкурент за тези пари?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #8494

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Редовно го пускат с промо код, с който идва на около 2050 лв.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    67
    #8495

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Значи към момента продължава да е доста висока цената?
    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Редовно го пускат с промо код, с който идва на около 2050 лв.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #8496

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Sony ще пусне безплатни телевизионни канали, поддържани от реклами, на телевизори LG, Samsung
    https://www.sonypictures.com/corp/pr...ases/2024/0326
    https://www.one.sony-europe.com/Country_Select

    Sony Pictures ще стартира следващия месец 8 безплатни канала за стрийминг, поддържани от реклами, в 9 европейски страни.
    Sony Pictures потвърди, че каналите ще бъдат достъпни чрез услугите LG Channels, Samsung TV Plus и TiVo+. LG Channels се предлага на LG webOS Smart TV, докато Samsung TV Plus се предлага на Samsung Tizen Smart TV.

    8-те безплатни канала за стрийминг, поддържани от реклами, ще бъдат достъпни на роден език във Великобритания, Франция, Италия, Германия, Испания, Швеция, Дания, Норвегия и Финландия.

    8-те канала, стартиращи през април, са:
    Sony One Comedy TV: Комедийни сериали, предизвикващи смях, включително Seinfeld, The Nanny и The Goldbergs, предлагащи спокойно, безгрижно гледане, което да споделите със семейството и приятелите.
    Sony One Thriller TV: Наситени с екшън, вълнуващи сериали като Breaking Bad, Better Call Saul и Justified, които държат разнообразната публика на ръба на местата си, с фокус върху криминални процедури и вълнуващи приключения.
    Sony One Faves: Вечни класики и любими на феновете, включително Bewitched, Community и Dawson's Creek, които предизвикват носталгия между поколенията.
    Sony One Comedy ХИТОВЕ: Класически, цитирани комедии с емблематични сцени и герои като Step Brothers, Jerry Maguire и Easy A, които въплъщават поп-културата през десетилетията; идеален за смях денонощно.
    Sony One Action ХИТОВЕ: Посветен на екшън и приключенски филми от касови хитове до филми с одобрение от критиците като District 9 и франчайзите Men in Black и Zombieland, които осигуряват непрекъснато вълнуващо пътуване.
    Sony One Shark Tank: Едно от най-успешните риалити предавания в света, амбициозни предприемачи представят своите бизнес идеи на магнати, известни като „Акулите“, с надеждата да привлекат инвестиционни фондове в тази американска адаптация на британския и японския риалити хит Dragons ' Бърлога.
    Sony One Dragons' Den: Невероятният риалити формат зад Shark Tank, амбициозни предприемачи представят своите бизнес идеи на мултимилионери инвеститори, с надеждата да привлекат инвестиционни фондове.
    Sony One Blacklist: Специализиран канал, включващ поредицата от криминални трилъри, проследяваща най-издирвания беглец, който работи с новобранец от ФБР, за да залавят престъпници и терористи.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    78
    #8497

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте!
    Искам да си купя телевизор с амбилайт и се колебая между два модела на Филипс 55PUS8818 и 55PML9008 , които в момента са на сходна цена(1286 и 1399 лв).Знам, че по-скъпият модел не е с андроид и че минилед технологията му не е на високо ниво, но все пак за тази цена струва ли си да го взема, по-добра картина ли ще има от другия?Телевизорът ще се гледа и странично, т.е. ъгъла на обзор е важно да е голям.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #8498

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Guroto Виж публикацията
    Здравейте!
    Искам да си купя телевизор с амбилайт и се колебая между два модела на Филипс 55PUS8818 и 55PML9008 , които в момента са на сходна цена(1286 и 1399 лв).Знам, че по-скъпият модел не е с андроид и че минилед технологията му не е на високо ниво, но все пак за тази цена струва ли си да го взема, по-добра картина ли ще има от другия?Телевизорът ще се гледа и странично, т.е. ъгъла на обзор е важно да е голям.
    Вторият е с VA матрица така че зрителният ъгъл е малък.




  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #8499

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    8818 взимай. Андроида си е голям плюс.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    78
    #8500

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ще взема 8818, с 9008 ще е куца работата, въпреки, че сега има разопаковани бройки за по 1100 лв.Иначе като матрица някъде го дават, че е с ипс, но има и с ва, т.е. не е сигурно какъв ще дойде, докато за 8818 е ясно.
    Този пост е редактиран от Guroto; 08-04-24 в 14:52.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #8501

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Свържете с магазина за уточняване на матриците. Ако дойте различно, в кашона и обратно. Или тест на място.

    Изглежда малките 50 са VA: Имат доста ревюта https://www.emag.ro/televizor-philip.../pd/DT7RZWMBM/



    Този пост е редактиран от brotzki; 08-04-24 в 14:26.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    78
    #8502

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Да, на 8818 50 са с VA, а 55 с IPS, на 9008
    55-та не е ясна матрицата.Покупката ще бъде от емаг(там цените са най-изгодни), така че нямам опция за тест на място.
    На сина ми преди близо 2 години му купих бюджетен Филипс 39 с VA матрица и няма драма със зрителния ъгъл, на моят 32 Самсунг има, но е най-осезаемо като го погледна отгоре, другите ми два монитори с тв тунер 28 и 24 са ЛГ с IPS, имам и един 22 Филипс там не знам каква е матрицата, но няма проблем.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    78
    #8503

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте.
    В крайна сметка реших да поръчам Philips AMBILIGHT tv MiniLED 65PML9008 за 1349 лв.Цената е добра, матрицата е IPS и
    с оглед на досегашните ни потребности, липсата на андроид не е голям минус, а и се продават приставки.Жена ми ще виси в трапезарията основно, а тя гледа само ефирни канали и слуша радио.Чат пат ще слизам със сина да гледам някой филм изтеглен от торент на сравнително голям екран и с амбилайт, а малката ми дъщеря може да зяпа понякога YouTube.
    Благодаря на отзовалите се за съветите.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #8504

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Пиши после как се справя машината
    Gena_bs одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #8505

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Най накрая хубаво сравнение между Hisense U7K и TCL 805/755 , може би едни от най популярнит телевизори при средно и ниско бюджетните телевизори. 805 (таз годишния C755) се педставя значително по добре от към обработка и детализацяи докато Hisеnse има по естествени цветове.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе