Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Цитат:
Първоначално публикувано от
casal
Панелът на c8l изглежда с по-добри характеристики,
Повече лампички. ;) После ще излезне статия, че било само за симулация или козметика.
И с П800, и с П900 си остава "пенсионерски" талафизор без рам.
Само като видиш как са завити болтове и бързо влиза в кашона.;) Отиде ли за сервизиране, ходи обяснявай кой се учил да развива и гаранцията е под въпрос.
QD7Pro се представя по-добре от Q7C. Последния УЖ симулира повече ламбички на кв. см. Та*ак работа.
https://www.youtube.com/watch?v=vzZMVpPrsx4&t=598s
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Този пост не е ли за една от двете теми за видове хдр и тн.
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Здравейте, какъв телевизор бихте ми препоръчали за доста светъл хол? 55 инча, бюджет 1000 евро. Ще се използва предимно за спорт/филми & сериали/youtube. Благодаря предварително!
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Цитат:
Първоначално публикувано от
venario
Здравейте, какъв телевизор бихте ми препоръчали за доста светъл хол? 55 инча, бюджет 1000 евро. Ще се използва предимно за спорт/филми & сериали/youtube. Благодаря предварително!
https://www.emag.bg/televizor-samsun...f=fav_pd-title
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Здравейте имам въпрос за избор на телевизор.
Избирам телевизор и съм ограничен от към място, за съжаление не мога да намеря 32" който да е с по читави параметри. Последните които съм купувал са 2 броя Sony Bravia KDL-32WD757.
Към телевизора ще има закачен компютър и кабелна телевизия и единственото което ме интересува от към смарт функции е сдвояване с телефон без лаг и youtube.
Чудя се между следните модели:
- SONY XR-42A90K, по стар и по скъп модел.
- LG OLED42C51LA
- LG OLED42C61LA
C5 е по евтин от C6 едва ли за 450 евро ще му е по добра картината.
Какви са ви мненията ?
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Има смарт монитори, ако се търси под 40 инча. Самсунг имат 37 инча мисля, но на 60hz.
По-скоро е 32 инча, а 37 има монитор. Става и да се комбинира със закачено устройство към него.
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Искам да е нормален телевизор, защото е възможно да се използва и за ефирна телевизия след време.
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Не е сериозно олед за ефирна. Или сте в чужбина.
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Цитат:
Първоначално публикувано от
venario
Здравейте, какъв телевизор бихте ми препоръчали за доста светъл хол? 55 инча, бюджет 1000 евро. Ще се използва предимно за спорт/филми & сериали/youtube. Благодаря предварително!
SAMSUNG QE55QN90F
TCL-55C7L
hubavito
Наследника на Sony KDL-32WD757 е SONY BRAVIA 3 K-43S39
42C6 е с новият панел, и съответно малко по-висока яркост.
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Какъв да е телевизора за ефирна телевизия, който да е бърз и максимум 43" ?
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Най-добре Samsung или LG или Sony. Ето този примерно:
https://scenter.bg/products/bravia-3...4k-43-k43s39bp
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Цитат:
Първоначално публикувано от
brave
Този май беше и с добрите ъгли.
- - - - - - - - - -
Цитат:
Първоначално публикувано от
brave
Sony Bravia 5 има по бърз Процесор и Двойно повече
Като пуснеш филм от телефон през безжичната мрежа на Bravia 5, намаля ли кадрите?
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Филми от Телефона на Телевизора не пускам това не го правя.
Или през Харда който съм закачил на Телевизора или от Интернет Браузъра на телевизора се гледат най-новите филми.
http://filmizip.com/
http://filmifen.com/
http://filmi9.com/
Тези сайтове съм ги запаметил и става много бързо и Филмите са си с Български субтитри. Дори Браузъра на телевизора има Адблокер за рекламите и реклами и други сайтове не ми се отварят.
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
Здравеите!Отново да попитам тук защото много не ги разбирам нещата а Вие сте по компетенти.
Кое е по добре OLED или MINI LED?
Питам защото имам едно старо LG на което започнаха да му се появяват отпечатъци от логото на BTV а и не само логото а и долу вдясно образа на жената която говори с жестове за глухонями.
И това е много дразнещо.
При MINI LED ще го има ли това нещо?
Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)
При Mini-LED технологията трайното прогаряне (burn-in) на екрана или задържането на статично изображение практически не съществува като реален проблем. За разлика от органичните OLED дисплеи, Mini-LED използва традиционни LCD панели с миниатюрни диоди за подсветка, което ги прави изключително устойчиви.
Аз затова си взех Sony Bravia 5 която е Мини Лед. Точно поради тази причина.