Страница 448 от 578 ПърваПърва ... 398438446447448449450458498 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,706 до 6,720 от общо 8657
Like Tree2155Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,382
    #6706

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от UnSpiroble Виж публикацията
    Мен не ме огря TCL 835/935... Дано идните дни да намалят един от двата, така че да си заслужава.
    Въпроса ми е за бабата искала по голям и хубав телевизор. Понеже не им разбирам много, има ли нещо което да е оферта в тм, тп или зора като картина/ качество. Да е 32"/43" до макс 800-900 лева.
    935 в момента е на брошура в Техномаркет.Ако няма друга цена за черен петък,вероятно това е причината.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,614
    #6707

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    55С1 за 1600лв. ми се обади един приятел, че е имало и наистина е била много добра оферта. Но очевидно е свършил доста бързо. Samsung 55S95B за 2600лв. също звучи добре - беше по 3200лв.
    Най-добрата оферта за момента на поста ми е 55С2 - 2200лв. 65С2 - 2900лв. Който е навит да купува, докато има бройки.
    Този пост е редактиран от VanDan; 18-11-22 в 09:12.
    German одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #6708

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    55С1 за 1600лв. ми се обади един приятел, че е имало и наистина е била много добра оферта. Но очевидно е свършил доста бързо. Samsung 55S95B за 2600лв. също звучи добре - беше по 3200лв.
    Най-добрата оферта за момента на поста ми е 55С2 - 2200лв. 65С2 - 2900лв. Който е навит да купува, докато има бройки.
    Доверих ви се, колега! Току-що засилих едни "грешни" 2200 лв.(без 1 ст.) към емаг за въпросното глезало 55C2. Надявам се да съм в по-голямо удовлетворение отколкото през 2010-a, когато купувах 42 инчовата плазма на Panasonic. Благодаря!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,614
    #6709

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Както се казва, майната му на парите, важното е да сме здрави... Аз по-грешни пари "засилих", защото си имах ТВ. Просто глезотия уж за OLED, но повече май ей така за кеф. Вие поне имате реална нужда от нов ТВ.
    Този пост е редактиран от VanDan; 18-11-22 в 09:31.
    German одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2020
    Мнения
    11
    #6710

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Какво ви е мнението за - Sony Bravia KD-43X72K?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #6711

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    И 65 c2 за 2900 свърши. Честито на намазалите.

    Сега видях 65qn90b за 2900 лв. По последни спомени беше над 3300.
    German одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,006
    #6712

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    В полунощ сряда срещу четвъртък отворих emag и си погледнах любимите продукти, бях добавил 77C2 заради чуденето ми преди седмица, и виждам цена от 2830, само че от Flanco (пак някакъв румънски търговец), гледам, обновявам, стои си. Викам си, ще пробвам да поръчам, добавих го. Всичко одобриха, фактура, съобщение от емаг, че всичко си е точно. Все още стои на одобрено плащане. Веднага след поръчката ми, при разглеждане в сайта взе да се показва предлаганият от emag, т.е. този от Flanco е бил един брой. Почти съм сигурен, че няма да го получа за тези пари, но какво може да се направи ако ми кажат, че няма как да се достави. Не излиза ли, че е подвеждане?

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    AntrAcsA одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    59
    #6713

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Някой има ли представата , ако предявиш връщане в емаг на продукт и избереш опцията, че си го намерил на по добра цена при тях, дали могат да ти направят намаление на текущия и да не се занимават да връщаш и взимаш нов?

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    59
    #6714

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    В полунощ сряда срещу четвъртък отворих emag и си погледнах любимите продукти, бях добавил 77C2 заради чуденето ми преди седмица, и виждам цена от 2830, само че от Flanco (пак някакъв румънски търговец), гледам, обновявам, стои си. Викам си, ще пробвам да поръчам, добавих го. Всичко одобриха, фактура, съобщение от емаг, че всичко си е точно. Все още стои на одобрено плащане. Веднага след поръчката ми, при разглеждане в сайта взе да се показва предлаганият от emag, т.е. този от Flanco е бил един брой. Почти съм сигурен, че няма да го получа за тези пари, но какво може да се направи ако ми кажат, че няма как да се достави. Не излиза ли, че е подвеждане?

    Моето мнение е , че при условие, че си го платил и плащането е прието, няма къде да ходят. Фианко, Оволт и още един са румънски и според мен ЕМАГ ги използват да въртят продуктите през тях. Единствено могат да ти кажат, че са имали грешка в системата и че е била изчерпана. Тогава можеш да пуснеш оплакване в КЗП, ама знае ли се кво ще стане, защото ти поръчваш от чужда страна в ЕС и там КЗП трудно ще реагира

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #6715

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Както се казва, майната му на парите, важното е да сме здрави... Аз по-грешни пари "засилих", защото си имах ТВ. Просто глезотия уж за OLED, но повече май ей така за кеф. Вие поне имате реална нужда от нов ТВ.
    Така си е, колега. Днес сме тук, утре ни няма... Дай боже и двамата да останем доволни!
    В този ред на мисли да попитам: има ли някакви по-особени процедури или настройки, които трябва да се направят първоначално, след като си получа добичето? Ако да, ще си запазя правото да питам тук в деня "D".

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    В полунощ сряда срещу четвъртък отворих emag и си погледнах любимите продукти, бях добавил 77C2 заради чуденето ми преди седмица, и виждам цена от 2830, само че от Flanco (пак някакъв румънски търговец), гледам, обновявам, стои си. Викам си, ще пробвам да поръчам, добавих го. Всичко одобриха, фактура, съобщение от емаг, че всичко си е точно. Все още стои на одобрено плащане. Веднага след поръчката ми, при разглеждане в сайта взе да се показва предлаганият от emag, т.е. този от Flanco е бил един брой. Почти съм сигурен, че няма да го получа за тези пари, но какво може да се направи ако ми кажат, че няма как да се достави. Не излиза ли, че е подвеждане?
    Колега, и аз съм на мнението на колегата djoni1, че ни би трябвало да те въртят. Щом плащането е минало, живи-умрели трябва да го изпълнят.

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #6716

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Гледах и аз само че телефони.предлагат само техни продукти.В технотата беше всичко 10% надолу преди време.
    Този пост е редактиран от iihtiandar; 18-11-22 в 11:33.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #6717

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Уха, колегата Frost може да се окаже,че е нацелиш офертата на годината. Дано го получи и се похвали.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #6718

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    55s95 го има за 2400 лв в зора и техмарт.

  17. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,006
    #6719

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    55s95 го има за 2400 лв в зора и техмарт.
    И на двете места е 2599.

    emag добавиха 6 и 20 вноски без лихва. Ауу, 83C2 е за 7499 лв. Което също е изкушаващо, но ще чакам да видя какво ще стане с моята "находка-грешка".

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,614
    #6720

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от German Виж публикацията
    Така си е, колега. Днес сме тук, утре ни няма... Дай боже и двамата да останем доволни!
    Аз вече писах, че съм доста доволен от качествата на модела Sony 55A83K, който купих. Само размерът ми се вижда малък. Аз това си го знам, но просто разположението не ми позволява повече. Ако бях чакал сигурно щях да се изкуша за Samsung OLED 55S95B за 2600лв. Но пък получих допълнителни 3г. гаранция за 5г. общо, на което аз лично държа за битови уреди. Сега само да нямаме проблеми с дефекти и повреди. Поне няколко години ТВ няма да ме интересува като обект на интерес и покупка.
    German одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе