Страница 498 от 570 ПърваПърва ... 448488496497498499500508548 ... ПоследноПоследно
Резултати от 7,456 до 7,470 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #7456

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    skaiuokar
    Не знам сигнал с каква резолюция му подаваш, но трябва, да знаеш, че с увеличаване на размера, стават по-видими артефактите в картината, а контурите са по размазани.
    86" модели на LG имат IPS матрица, и съответно не са подходящи за гледане на тъмно - конкретно филмите.

    !

    Бюджета от 2200 лева те ограничава до максимум 65"
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...D-QLED/p/19267
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...HD-LED/p/15597
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...D-LED/p/171025
    Малее! Много Благодаря пак и пак и пак...! Аз съм нощна птица и не обичам хич на светло да гледам! Ето какво пише в разширени настройки зa дисплея ми - ТВ Panasonic.
    Разделителна способност на работният плот 3840 - 20160
    Активна разделителна способност на сигнала 3840 - 20160
    Честота на опресняване 59,940 Hz
    Дълбочина в битове 8
    Формат на цвета YCbCr444
    Цветово пронстранство Стандартен динамичен обхват (SDR)

    А филмите които свлям са винаги 1980, 20160 HD, не по малки от 10GB

    И наистина когато гледам мач на таблета или лап топа, около играчите няма контури. не са размазани или не знам как е техически! Но на ТВ който е само 50 инча са! Само като дават с главната камера, от далеч. Близо, при тъч да кажем, си е идеална картината.
    Тогава никакъв голям ТВ. Като моя Панасоник/защото съм доволен от този който имам/ гледах заедно с саунд бар някъде. Но и Сони от Вашите предложения ме изкушава! Не че разбирам, а защото е Сони

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #7457

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от skaiuokar Виж публикацията
    Малее! Много Благодаря пак и пак и пак...! Аз съм нощна птица и не обичам хич на светло да гледам! Ето какво пише в разширени настройки зa дисплея ми - ТВ Panasonic.
    Разделителна способност на работният плот 3840 - 20160
    Активна разделителна способност на сигнала 3840 - 20160
    Честота на опресняване 59,940 Hz
    Дълбочина в битове 8
    Формат на цвета YCbCr444
    Цветово пронстранство Стандартен динамичен обхват (SDR)

    А филмите които свлям са винаги 1980, 20160 HD, не по малки от 10GB

    И наистина когато гледам мач на таблета или лап топа, около играчите няма контури. не са размазани или не знам как е техически! Но на ТВ който е само 50 инча са! Само като дават с главната камера, от далеч. Близо, при тъч да кажем, си е идеална картината.
    Тогава никакъв голям ТВ. Като моя Панасоник/защото съм доволен от този който имам/ гледах заедно с саунд бар някъде. Но и Сони от Вашите предложения ме изкушава! Не че разбирам, а защото е Сони
    Твоя Панасоник.. ако е стар модел няма нищо общо с Панасоника който се продава сега, освен името.

    АКО търсиш възможно НАЙ читавия телевизор с най много функции, екстри и добър процесор и чипсета, с прилична яркост , с възможно НАЙ голям екран за 2000-2300 избора е само един : Телевизор Philips LED The One 75PUS8807/12, 75" (189 см), Smart Android, 4K Ultra HD 100Hz, Клас G - eMAG.bg, имат и разопаковани за 2000-2100 но чети описанието да няма изгорели пиксели или надраскани екрани.
    skaiuokar одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #7458

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    AntrAcsA
    Благодаря и На Вас от сърце. Жив и Здрав и Всички около Вас!!! Наистина е стар моя Панасоник! От 2018г. е. Имах преди това 4г. Филипс 3D и от тази марка съм доволен! Просто съм чел че за картина е Сони, а Панасоника го бях купил заради 3D му, без да знам че то залязвало/Тук ми казаха/ и е последен модел
    Така! От 3м 40см ще гледам и на големият 75 инча няма да има контури/размазвания отстрани на играчите на футбол , волей, тенис... Ако искате вярвайте но нямам приятел с кола която може да побере такъв голям ТВ! Ще е онлайн поръчка! А и да отида и да го видя, тези от магазините не пускат телевизия!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    33
    #7459

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Между тези двата, X92K разбира се, без никакво съмнение !

    Иначе за тези пари, аз бих се вгледал повече и в Телевизор Samsung 65QN85B, 65" (163 см), Smart, 4K Ultra HD, 100Hz, Neo QLED, Клас F - eMAG.bg
    Взех самсунга който ми препоръчахте като дойде ще видим благодаря


    Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
    AntrAcsA одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    66
    #7460

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, банда!

    Отдавна не съм писал, като следя от време на време писанията ви. Та на въпроса!

    Помагам на приятели да изберат тв – бюджет до 2000 лв., размер 48-50, като ще се ползва телевизията на Виваком с това устройство (ЕОН). Тв се купува за филми (Нетфликс/др.) основно. Препоръчах им Сони заради вградения chromecast, но заради ЕОН-а може би това отпада като плюс.
    Харесали са си това – LG-OLED48A23LA
    Аз предложих – SONY-KD-50X85K

    Сравних тези и някои други в displayspecifications, като нещата са съпоставими (вероятно ще ме убиете с камъни заради OLED/VA, но... ).

    Ще съм ви благодарен за съвети, като може и други марки/модели да предложите, ще ми е любопитно!

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #7461

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Rehwaz Виж публикацията
    Здравейте, банда!

    Отдавна не съм писал, като следя от време на време писанията ви. Та на въпроса!

    Помагам на приятели да изберат тв – бюджет до 2000 лв., размер 48-50, като ще се ползва телевизията на Виваком с това устройство (ЕОН). Тв се купува за филми (Нетфликс/др.) основно. Препоръчах им Сони заради вградения chromecast, но заради ЕОН-а може би това отпада като плюс.
    Харесали са си това – LG-OLED48A23LA
    Аз предложих – SONY-KD-50X85K

    Сравних тези и някои други в displayspecifications, като нещата са съпоставими (вероятно ще ме убиете с камъни заради OLED/VA, но... ).

    Ще съм ви благодарен за съвети, като може и други марки/модели да предложите, ще ми е любопитно!

    Абе малко за трепане си

    X85K не е лош телевизор но не за тези пари.. абсурд ... той е на нивото на Телевизор Philips LED 50PUS8807/12, 50" (126 см), Smart Android, 4K Ultra HD 100Hz, Клас G - eMAG.bg , почти същата яркост, същия панел, същия чипсет, дори Филипс са сложили топ процесора си за обработка на изображението P5, докато тук мисля си че Сони слагат стария си X1, който няма нищо общо с прословутия им XR ! Сега, вече Сони може би имат по солидна сглобка и качествен контрол, може би избират по чисти панели и т.н , това дали струва допълнително едни 800 лв ? Не знам , всеки сам си преценя .

    До 2000 лв НАЙ добрите 50" телевизори са :

    Телевизор LG OLED OLED48C21LA, 48" (121 см), Smart, 4K Ultra HD, 100HZ, Клас G - eMAG.bg
    Телевизор Samsung 50QN90B, 50" (125 см), Smart, 4K Ultra HD, 100HZ, Neo QLED, Клас F - eMAG.bg

    Ако стаята е тъмна, да взима OLED, ако е светла да взима miniLED.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 25-04-23 в 01:11.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    33
    #7462

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейтв малко тъп въпрос но това в най долната част на дисплея какво е имаше тънък найлон махнах го и на екрана имаше също но това май не се маха модел

    SAMSUNG QE-65QN85B NEO QLED SMART TV



    Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #7463

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    На S95B изглежда по същият начин и не се маха. Предполагам, че и това е така.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    501
    #7464

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    След като видях снимките, забелязах че и на моя S95B, след надписа самсунг, има тънък найлон. Дръпнах го и си излезе.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    33
    #7465

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Предложете най добрият 32 инча за детска стая ми трябва не намирам нищо читаво само някви дебели телевизори [emoji23][emoji23]


    Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

  13. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #7466

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Gecataaa Виж публикацията
    Предложете най добрият 32 инча за детска стая ми трябва не намирам нищо читаво само някви дебели телевизори [emoji23][emoji23]


    Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

    Геца, кажи до колко пари да търсим ?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #7467

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Gecataaa Виж публикацията
    Предложете най добрият 32 инча за детска стая ми трябва не намирам нищо читаво само някви дебели телевизори [emoji23][emoji23]


    Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
    Те тоя https://www.emag.bg/televizor-samsun...caAlwvEALw_wcB

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    33
    #7468

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Геца, кажи до колко пари да търсим ?
    Без значение важно е да е 32 ка и да е смарт че децата гледат тубата и hbo max
    Самсунга е топ който ми предложи
    И на ps5 цата е супер


    Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    33
    #7469

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Точно за него се чудех то май по добър 32 инча няма


    Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #7470

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Gecataaa Виж публикацията
    Точно за него се чудех то май по добър 32 инча няма


    Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
    То си е и за чудене като се има в предвид че за тия пари се взема хем по голям хем по качествен
    Swon одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе